Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 586 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Nie każdy wie, a Jim od jakiegoś czasu przechodzi głęboką wewnętrzną przemianę. Głównie pod wpływem cudownych słów Eckharta Tolle ( nauczyciela duchowego). Jest to najpiękniejsza przemiana, gdzie totalnie rozpuszczasz ego i wychodzisz poza cierpienie. Sam Jim niejednokrotnie brał udział w prelekcjach Eckharta. Polecam Potęgę Teraźniejszości. Sam pod wpływem owych wskazówek mogłem rozpuścić depresje, wszelkie uzależnienia, odkryć w sobie prawdziwą radość. Jest to najpiękniejsza przemiana jaką może doznać człowiek. Jest to zrozumienie skąd bierze się całe cierpienie na ziemi. Polecam z całego serca. Sam przekazuję to czego doznałem dalej, by to co piękne niosło się na świat.

maciejzdebik124

Zgadza się. Również jestem po "przebudzeniu" i polecam książki Eckharta :)

rockystallion

tez sie zgadzam! super!

maciejzdebik124

Nie ćpajcie tyle co Carrey to i dziur w mózgu mieć nie będziecie a wtedy żadne sekciarskie przemiany duchowe też wam do szczęścia potrzebne nie będą.

Logan_123

Masz racje To wszystko wyzej brzmi jak sekciarskie belkoty. "Nauczyciel duchowy"... Ludzie! czy potrzebujecie jakiegos nawiedzonego guru zeby zrozumiec samego siebie???

Aretus

Może to nie kwestia nawiedzonego guru a osoby, która jest w stanie przedstawić ci poglądy o których nie miałeś pojęcia. Gwoli ścisłości nie znam tego tematu, ale widząc to jakim Jim jest człowiekiem i co nim kieruje jestem przynajmniej - zaintrygowany tematem.
Fenomenalny Artysta a przy tym wydaje się być dobrym człowiekiem. Szanuję tak samo jak Robina Williamsa.
Zero jedynkowe myślenie - praca,dom,dom, dzieci, wypłata, wolne od pracy, brak pieniędzy, brak czasu, brak możliwości wydają się być gorsze niż to co czasami ci "sekciarze" mają do powiedzenia. Oczywiście każdy ma swój rozum.

maciejzdebik124

Kiedys szanowałem Carrey'a, ale patrząc na to, co z tym biednym człowiekiem się dzieje obecnie (od nadmiaru hajsu przykleiły się do niego brednie naszej pop-duchowości, tego new age'u) jest mi go głównie żal.

Dworzanin

Każdy idzie własną drogą.

maciejzdebik124

A to on jeszcze nie siedzi w pierdlu w związku z tą dziewczyną która nie żyje możliwe między innymi przez niego również??!

PictureMan

Nie ma to jak kogoś obrzygać, a potem pewnie przetrzesz chusteczką

Artur1948_filmweb

Idź pobiegać delikatnie mówiąc.

maciejzdebik124

Wszystkie książki E.Tolle są genialne L).. bo to taki człowiek.
I wspaniale, ze żyje w naszych czasach i możemy z nim obcować choćby za pośrednictwem YT.

A u Jima zauważyłam zmiany w światopoglądzie jak posłuchałam/przeczytałam wywiady z nim. Dlatego tu zawędrowałam, bo zaciekawiło mnie w czy może obecnie grać..chcę sobie obejrzeć jakiś aktualny film z nim.

Dziękuję, że założyłeś ten wątek.
Cieszę się, że osób dla których rozwój osobisty jest ważny - jest coraz więcej.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones