Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
65 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Oglądałem ostatnio "Dick i Jane: Niezły ubaw" i w miarę dobry, ale jakoś mnie nie zachwycił.
Moglibyście podać film, który najbardziej wam się spodobał z Jimem ;) (ewentualnie bez niego, ale coś
w tym guście komedii)

Sier

Tak jest dokładnie! Nieźle zagrał aktor :D

Sier

Dla mnie bez wątpienia najlepszy był w "Głupi i głupszy" i mam wrażenie, że już żadna komedia nie pobije tego filmu:) Już się śmieje na samo wspomnienie...:)

yougivemesomething

ooo tak pamiętam ten film :D

yougivemesomething

Ciekawe jak wyjdzie druga część ponownie z Carrey'em i Daniels'em.

Sier

-I love You Phillip Morris
-Truman show
-Człowiek z księżyca (jedyny minusem tej produkcji jest "występ" Love)
-Głupi i Głupszy
-Ja, Irena i ja
-Maska
-Ace Ventura (tylko pierwsza część)
-Jestem na tak

dzordzo_armani

Zastanawiam nad Truman Show i Człowiek z księżyca i nie jestem pewien, że mnie rozbawią :/
Choć wiele osób mówi, że są to najlepsze filmy Jima, co sądzicie??

Sier

Raczej zmuszą do refleksji niż rozbawią. Oczywiście Jim pozostaje Jimem z tym, że ten aktor jest na tyle utalentowany że sam dostrzega granice gdzie może przywdziać strój "błazna" a gdzie nie.

Sier

Trudno wybrać...

Sier

bruce wszechmogacy oraz kłamca kłamca

damianho15

Bruce'a oglądałem kiedyś i miałem dobre zdanie o nim, choć kilka dni temu obejrzałem i nie zachwycił mnie jakoś. Kłamcy nie oglądałem, ale zamierzam...

Sier

obejrzyj Man on the Moon ... polecam zabawny a zarazem potrafi wzruszyć, rola Carreya jedna z lepszych, ale jak kolega wcześniej napisał Courtney Love trochę psuje film za to Danny DeVito i Paul Giamatti naprawiają całkowicie :) Polecam, widziałem kilkanaście razy i dalej mi się nie znudził, a każda osoba której go pokazałem była zachwycona :)

midnite666

No dobra, przekonałeś mnie ;)

Sier

Mam nadzieje ze będzie się podobał :)

midnite666

Noo nawet podobał się. Pytanie kto był w końcu Tony'm Cliftonem?
Bo w to, że był nim Kaufman i zrobił kolejny przekręt nie chce się wierzyć. : )

Sier

wydaje mi się ze to był juz poprostu naśladowca wyszkolony przez tego jego kumpla ale kazdy moze to zinterpretować na swój sposób :)

Sier

Jim także dobrze spisał się w programie "In Living Color", nie jest to film ale fajnie się to ogląda, zwłaszcza sceny z Jim'em.

Sier

Polecam starą "Maskę". Nie jest to film wysokich lotów może, ale od tego zaczął się szał na Jima.

Jeśli jesteś rozgarnięty z kinematografią, to powinieneś zobaczyć "Telemaniaka". Nie jest to może komedia, ale rola Jima jest tam bezbłędna, z nutą szaleństwa.

W "Ace Ventura" nie spodziewaj się inteligentnych żartów, choć sama rola Jimiego wg mnie jest niezła.

Ogólnie każda rola Jima z lat 90-ych jest niezastąpiona, więc obojętnie co wybierzesz będzie dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones