Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 331 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

Najprzystojniejszy aktor

użytkownik usunięty

Jest po prostu piękny ! nikt nie zaprzeczy, urodą przebija samego Brada Pitta

Już nie gadaj no może Pitta przebija ale nie Johnnego Deppa !!!! A pozatym Carvizel jest bardzo sympatyczny ale nie żebym do niego wzdychała ...

użytkownik usunięty
Allicja

To jest ideał mężczyzny, ma piękną twarz, cudowne ciało..... Z prasowych wywiadów wynika, że jest dobrym człowiekiem, mężem, jest wierny swoim zasadom, nie zmieniło Go też Hollywood. To mądry, dobry człowiek i wiem że nigdy takiego nie spotkam. Chociaż mam męża ( trochę podobnego z wyglądu ) gdybym spotkała takiego człowieka od razu bym się rozwiodła.... Niepoprawna marzycielka

Całkowicie sie zgadzam, on jest po prostu jedyny w swoim rodziaju, nietypowy....ahhh słowa nie są w stanie wyrazić tego co chciałabym przekazać. A te oczy....nikt nie ma takich oczu jak on. Mogłabym w nie patrzeć godzinami...

popieram wasze zdanie, ale...popatrzcie w oczy Christiana Bala lub Adriena Brody.. To jest dopiero bezkres :)

jest obleśny.Brad jest tysiąc razy ładniejszy,choć go i tak niezabardzo lubie..

ania_10

caviezel przystojny? hmm... jak się ładnie uczesze to może być, ale ja i tak uważam, że najprzystojniejszym facetem na ziemi jest eric bana

James Caviezel najprzystojniejszy? Tobie chyba na "musk" padło. Zaraz przyjdzie Rydzyk i ci nakopie do dupy, że się do Jezusa przymilasz!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones