Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 331 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

Zwróciliście uwagę na jedną ze scen Pasji, kiedy pracuje w domu szlifując stół? Jest tam takie jedno ujęcie, najazd kamery na jego twarz, oczy, uśmiech. Dla mnie to było niesamowite, w tej twarzy widać nieskończone dobro człowieka i ogromne piękno jego wnętrza. Podobno oczy są zwierciadłem duszy..., w tym wypadku nie mam żadnych wątpliwości :)

Szyszka

To było najładniejsze ujęcie jego osoby :)

użytkownik usunięty
Enyo

Zgadzam się z tym całkowicie! Przyznam się że z lekkim zawstydzeniem oglądałam tą scenę ponieważ nie mogłam nie patrzeć na Niego jak na pięknego mężczyzne o cudownych, mądrych oczach, pięknym uśmiechu i wspaniałym ciele, a przecież on grał postać Jezusa i chyba nie wypada tak na niego patrzeć!!![w tym filmie:)]

Nie przesadzajmy „Pasja” była słabym filmem i poza ta sceną o której piszecie Caviezel też był słaby. Zresztą to bardzo trudna rola do zagrania ja osobiście bał bym się ja zagrać żeby jej nie spieprzyć. Musze jednak przyznać mimo wszystkich niedoskonałości technicznych roli Jezusa Caviezel miał świetną fizyczność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones