JoJoXI

Joanna Noëlle Blagden Levesque

7,3
430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby JoJo

No bo nie dość że ja(JA!) już lepiej od niej śpiewam to to coś wyglada jak nie wiem...zmutowany przybysz z innej planety?I te teksty o ulubionych muzykach i że tak naprawde jest normlaną nastolatką ble ble ble!!!

brawurka_4

Nienawidze jej tak samo jak ty :* Jest beznadziejna, nie umie śpiewać i jest nie ładna, już blog 27 jest lepsze ;p!!!!!!

Arwen_5

Ty chyba żartujesz Blog 27 to chłam,i w którtm miejscu one są ładnijsze od Jojo,wystarczy porównać ,Jojo jest o wiele ładniejsza i bardziej utalentowana.Wystarczy posłuchac jak śpiewa na żywo: http://www.youtube.com/watch?v=kNfZEbjpQ9A [www.youtube.com/watch?v...]

Blog 27 nawet wypowiadać się nie umią,a jakie one brzydkie jedna gorsza od drugiej,to wstyd porównywać je z JoJo:
http://www.youtube.com/watch?v=Qc9Gdpojkjc [www.youtube.com/watch?v...]

Ana_Lucia

Bez kitu, kim trzeba być, żeby pisać, że Jojo nie ma głosu i, że jest brzydka. Tak piszą chyba tylko net-kretynki z przyschniętymi oczami i zarośniętymi od woskowatej wydzieliny uszami, zaczytane w Bravo.

ivb

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BRAWO!! A ty strasznie puszałkowata jesteś skoro nazywasz się ładniejszą i lepiej śpiewającą od ślicznej, i świetnie rokującej młodej wokalistce o tak imponującej skali już w wieku 15 lat! Bo to się talent nazywa drogie dziecko, TALENT, wiesz, takie coś co od Bozi dostajesz, wiesz, jeden śpiewa, drugi tańczy, inny pisze, a jeszcze inny wszystkim trzem zazdrości.

ivb

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BRAWO!! A ty strasznie puszałkowata jesteś skoro nazywasz się ładniejszą i lepiej śpiewającą od ślicznej, i świetnie rokującej młodej wokalistki o tak imponującej skali już w wieku 15 lat! Bo to się talent nazywa drogie dziecko, TALENT, wiesz, takie coś co od Bozi dostajesz, wiesz, jeden śpiewa, drugi tańczy, inny pisze, a jeszcze inny wszystkim trzem zazdrości. A Ty może nie zabieraj głosu z ulubioną Hilary Duff obok Tim Burtona i Andy'ego Garcii(swoją droją co z nimi widziałaś, bo chyba nie w Joan z Arkadii ani Aniołki Charliego?) Dlatego następnym razem takie "patrzecie ludzie jak ja sie znam a wy nic nie wiedzicie" komentarze przemyśl następnym razem nie dwa, a 10. Te zmarnowane 5minut przeze mnie mam nadzieje że sporzytkujesz.

Arwen_5

BLOG 27 jest dla Dzieci
Jesli wam sie podoba to oczyms to świadczy !!!
,,DZIECI NIE PISZCIE GŁUPOT'' !!!

A co do JOJO to jest PIĘKNA I UMIE spiewać w przeciwieństwie do idiotycznego - chłamu - Blogu 27

brawurka_4

Hehe...brzydula tak??Życze wam żebyście chociarz było w połowie takie "brzydkie" jak ona...
i nie pisze tego bo jestem jej fanem bo nie jestem i nie uważam tesh że jest najładniejsza i najlepiej śpiewa bo tak nie jest ale nie przesadzajcie...
"brzydula" hehe,dobre jesteście

brawurka_4

Hehe...brzydula tak??Życze wam żebyście chociarz były w połowie takie "brzydkie" jak ona...
i nie pisze tego bo jestem jej fanem bo nie jestem i nie uważam tesh że jest najładniejsza i najlepiej śpiewa bo tak nie jest ale nie przesadzajcie...
"brzydula" hehe,dobre jesteście

brawurka_4

Zazdrość. Takie komentarze, zostawiaja tylko zazdrosnicy. Glos ma cudowny! A ladna tez jest. Najwyrazniej mamusia cie nie kocha z twojej brzydoty, kretynko....

brawurka_4

No wiecie nie jest brzydka,ale z piekna tez nie . Wystarczy zobaczyć ja wyglada w tym filmie"Akwamaryna"(ze słabym makijazem),serio to nic ciekawego.Oczywiescie jezeli jest mocno umalowana to naprawde ladnie wyglada,to trzeba jej przyznac,ale takto nic po za tym.A co do blog 27 to one sa paskudne i nie ma porownania do JOJO
.

brawurka_4

nie sadze bys umiala spiewac nawet teraz jak JoJo w wieku 8 lat (!)... obejzyj link http://www.youtube.com/watch?v=yd-QZjlY_oI
zazdrosnica sie znalazla hahaha :D <zalosne>

cudko

Genialne śpiewa tutaj zajefajnie:D:D WOw ale mnie zgasiło:D:D:D:D:D:D

brawurka_4

Szczerze to nie przypadła mi do gustu, ale ona przy blog27 to poprostu złoto :)

Podoba mi sie jej piosenka Get Out czy jakoś tak :) A głos ma niczego sobie ;p

brawurka_4

Szczerze to nie przypadła mi do gustu, ale ona przy blog27 to poprostu złoto :)

Podoba mi sie jej piosenka Get Out czy jakoś tak :) A głos ma niczego sobie ;p

brawurka_4

A ty to jakaś pięknośc? haha..
Nie rozumiem dlaczego w was tyle zawiści ? ..
Obrażacie ją, a sami pisząc tu i obrażaniem jej sami pokazujecie się na pośmielisko .

brawurka_4

brzydka to moze nie jest,choc pieknoscia nie jest,glos ma raczej dobry.ale jej NIENAWIDZE!!drazni mnie.i tak jak mowisz; te jej komenatrze!ostatnio czytalam z nia wywiad i wprost nie moglam uwierzyc jak mozna byc az tak PUSTYM!!a aktorka z niej taka jak z Mandaryny piosenkarka;)

Ami_6

Gdzie ten wywiad czytałaś, pewnie w Bravo...

ivb

zazwyczaj nie czytam Bravo i jemu podobnych,ale w którejś z tych 'gazetek' mówiła jaka to ona normalna jest,że musiała zrezygnować ze szkoły bo koleżanki stały się głupie i wredne,że jest bardzo zapracowana, jedno wielkie 'oh' i 'ah'.pozatym z nią wywiady ukazują się tylko w czasopismach dla nastolatek,bo chyba nie sądzisz,że ktoś napisze o niej w czymś odrobinke poważniejszym???? podasz jakiś przykład??generalnie jest mało interesującą osobą,ale mnie wkurza tym rozczulaniem się nad sobą.pozdrawiam

Ami_6

Powiem, Ci, że tą samą plotkę puscili w jednej z tych Filipinek na bis bravo i innych o Emmie Watson, Hillary Duff i wielu najrozmaitszych aktorkach, które nawet nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak Polska edycja tych czasopism, także czytaj to z przymróżeniem oka, że tak napiszę. Pozdrawiam!

ivb

no w sumie masz racje z tym 'czytaniem z przymróżeniem oka':D pozdrawiam

Ami_6

Nie wiem, gdzie to przeczytałaś, ale to naprawdę dobre. xD

Z tego, co ja wiem, to JoJo bardzo poważnie patrzy na swoją edukacje, przez co m.in. odkłada się premiera jej płyty. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
brawurka_4

gó.no prawda !!! taka jest moja odpowiedz

scania430

debilko jedna zazdrościsz jej i tyle !!! taka jest prawda psycholu, JoJo jest ładna i ma talent, i już napewno większy od ciebie gówniaro!!!!! idź się lecz zazdrośnico!~~!

Gabriela_2

ooo mamy fanatyczke? uwazaj bo Ci zylka peknie.

brawurka_4

JoJo nie jest ładna , to tylko efekt makijażu . Ale ma świetny głos, mam cała płytę High Road i jest extra .

kaczusia1555

To prawda, świetnie śpiewa. Polubiłam ją, kiedy usłyszałam, jak śpiewa na żywo.

kaczusia1555

Cóż, de gustibus non est disputandum. :) Mi na przykład się bardzo podoba.

brawurka_4

Hmm w sumie to ja o niej nie mam zdania. Sprawia wrażenie takiej... Nijakiej, po prostu czegoś mi brakuje, przede wszystkim w jej muzyce. Ona się wydaje być taka, wiecie "pod publiczkę", bo inaczej tego nie nazwę. Nie nienawidzę jej, ale z drugiej strony też nie jestem jej fanką. Po prostu jest mi obojętna. A to chyba źle?

shameeka

"Ona się wydaje być taka, wiecie "pod publiczkę" "

A mi się wydaje wręcz przeciwnie.

"Po prostu jest mi obojętna. A to chyba źle?"

Ja wolę coś takiego, niż osobę, którą się uwielbia, lub nienawidzi. :)

brawurka_4

Wygląda i to na czystą zazdrość ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
brawurka_4

hm... nie wiem po ile wy macie lat ale nazywać siedemnastolatkę pustą i głupią przez jakiś wywiad to lekka przesada. podejrzewam ze udzielając tych wywiadów była jeszcze młodsza i nie można czepiać się paru głupot. większość nastolatek papla od rzeczy, sama mam młodsze siostry i wiem że czasem głupoty gadają, co nie znaczy że są od razu puste. co do talentu jojo - osoby które twierdza ze u niej go brak, najwidoczniej nie mają zielonego pojęcia o muzyce i śpiewie. ja też śpiewam, ale nie jestem na tyle dobra żeby się wybić. potrafię jednak dostrzec talent i widzę go (a rczej słyszę) u jojo. wystarczy posłuchać kilku utworów np. "too little too late" czy "coming for you". skala jej głosu jest niesamowita i jeśli któraś z was uważa się za lepszą od niej to albo ma głos jak whitney houston albo zwyczajnie kłamie. zresztą i tak nikt tego nie sprawdzi. oczywiście forum jest do wyrażania opini więc piszcie co chcecie, dla mnie i fanów jojo i tak te komentarze będą zwykłą oznaką zazdrości. pozdrawiam wszystkich

brawurka_4

a ja uważam że jest bardzo ładna i nawet całkiem możliwie śpiewa a na pewno lepiej niż jakaś Andrzejewicz czy Cerekwicka

f430

jej twórczość mnie nie kręci oprócz jednej może dwóch piosenek reszta jest słaba, aktorka z niej raczej przeciętna nie jest tragiczna ale daleko jej do niezłej aktorki , ogólnie jej nie lubie ale przyznać trzeba że nie jest brzydka.

brawurka_4

Ty lepiej spiewasz?? hehe chcialbym to uslyszec, powiem krotko: nie jestem jej fanem i jest mi obojetna ale wpienia mnie jak jakas gowniara jak Ty sie wychwala pod niebiosy, a najczesciej jest tak ze taka osoba gowno umie, zapewne w Twoim przypadku jest tak samo, wiec z miejsca szczerze mi Cie zal :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones