Joanna Pacuła

7,2
1 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Pacuła

55 urodziny Joanny Pacuły. Wszystkiego najlepszego życzą fani.

ferdek_5

Stara jak świat i mało sławna jest !!!

Keris

Sam jesteś stary. Pewnie nawet nie masz pojęcia kim jest ta cudowna aktorka. Po prostu jej zazdrościsz. O tobie nikt nigdzie nie słyszał i od razu się wypowiadasz. Jak nie masz nic interesującego do powiedzenia to się nie wypowiadaj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Keris

Sam śmierdzisz. Jak śmiesz obrażać tę wspaniałą aktorkę. Nie zamierzam dyskutować z tobą na tak niskim poziomie.

Keris

Ona nawet by Cię nie dotknęła. Tak wspaniała kobieta. Dlaczego ludzie są aż tak złośliwi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Keris

A skąd możesz to wiedzieć. Mnie interesuje Joanna jako wspaniała aktorka o międzynarodowej sławie i wielu niezapomnianych kreacjach.

kaleenee

hahahaha międzynarodowej ?! Mało kto ją zna. Gra teraz w jakich badziewiach typu Madoff które są kręcone przez amatorów. Nawet żadnej nagrody nie ma :/

Keris

Sam jesteś badziewiem i w ogóle nie znasz znasz się na niczym idź tam skądś przyszedł chamie. Nie rozumiem dlaczego tyle czasu poświęcasz aktorce której nie lubisz? Ty żeś nic nie osiągnął a Joanna jest wspaniała i ma talent. Miała szansę.

ferdek_5

Miała ale jej nie wykorzystała (DZIĘKUJE CI HAWK) ! Ja wyrażam tylko swoją opinie na jej temat i lubię się sprzeczać z takimi fanatykami jakimi jesteś np. ty !

Keris

Jak ty w ogóle z nim rozmawiasz. Nie wiem w ogóle o co się sprzeczacie. Sam uważam że Joanna jest piękna i wspaniała i ma tysiące fanatyków na całym świecie. Jakby chciała to nie słuchałaby się męża i sama zagrałaby w erotycznych filmach.

joannapacula1957

Ferduś nie rób multikont !

ferdek_5

Ja tam wole Szaflarską

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones