Joe Pesci

Joseph Frank Pesci

8,9
39 605 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Pesci

Joe gra s nowej reklamie snickersa

Slavic

Nie masz zwidów, też go widziałem 2 min temu:)

użytkownik usunięty
Slavic

Hahhahah!
Nie jestem jedyna, widzę. ;DD

Slavic

Ta reklama u nas leci dopiero parę dni, a na youtube jest już od ponad 2 lat.

Slavic

...tak w ogóle to to jest chyba jakaś "parodia" Chłopców z Ferajny, bo Pesci zachowuje się i wygląda tam trochę jak w tym filmie :P

Sathyriasiska

Ale trochę wyszedł z wprawy... :( albo po prostu zabronili mu szaleć tak jak to było w Goodfellas.

lefey

dobry aktor wydaje mi się, nie może wyjść z wprawy :-) tym bardziej aktor bardzo dobry (a takim jest Pesci). więc myślę, że po prostu taki był scenariusz :P

Sathyriasiska

Fajny nick.

thierryhenry0211

a dzięki :P choć jakbym teraz zakładała konto, to raczej byłby inny ;)

Sathyriasiska

Rozumiem.

Sathyriasiska

no co ty...

użytkownik usunięty
Slavic

Tam jest tylko młody aktor, ten z czupryną, który przemienia się w Pecsiego. Gdyby to był Pecsi, to wiesz, ile by zgarnął? Polskich firma na to nie stać, a tam przecież gra ta z "W11".

Slavic

Tak, gra tam mistrz Joe. Nawet zachowanie podobne do jego ról w Chłopach z ferajny czy Kasynie, szkoda że nie mógł poszaleć z fakami jak w tych filmach. Ale jak na kilka sekund to zagrał super.

Tu jest parodia ze słownictwem na miarę Pesciego :D
http://www.youtube.com/watch?v=lVLrqoV4CJA

użytkownik usunięty
filmowy_man

To nie jest Pecsi, człowieku, tylko polska reklama wafli. Już tłumaczyłem wyżej, że ten gość upodobnia się do Pecsiego, kurde. Rozumiesz? Tam nie ma Pecsiego, tylko ten gość wszystkim wydaje się do niego podobny, bo cwaniakuje.

Obejrzyj sobie tę reklamę jeszcze raz. Albo najlepiej kilka razy. Przyjrzyj się dokładnie jego twarzy. To jest Pesci w 100%. "gość upodabnia się do niego" - myślałem ,że padne jak to przeczytalem.

użytkownik usunięty
DSLMarvel_Behnke

A niby skąd w polskiej reklamie wafli miałby się wziąć sam Joe Pecsi? Przecież tam jest ta baba, co grała w serialach. Była też taka sama reklama tych wafli. Tam gość zamienia się w tę aktorkę z "Dynastii", jak cwaniaczy. Czy twoim zdaniem on to jednocześnie Joan Collins? Zastanów się trochę zanim coś napiszesz i się ośmieszysz na forum.

Weź przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, bo teraz nie wiem czy sobie jaja z nas robisz czy po prostu nie jesteś w stanie ogarnąć reklam tych "wafli". Z Joan Collins to jedna reklama, z Betty White druga, a z Joe Pesci trzecia. I nie są to polskie reklamy tylko zagraniczne. Idąc twoim tokiem rozumowania każdy film z lektorem jest "polski".
Z drugiej strony nawet gdyby w naszej reklamie zagrała jakaś zagraniczna gwiazda, to nie jest to nowość. Kiedyś EB reklamował Jean Reno, wódkę Sobieski Bruce Willis, a bank WBK (Chuck Norris, Danny DeVito, Gerard Depardieu i Kevin Spacey).

użytkownik usunięty
DSLMarvel_Behnke

Tylko że Chuck Norris, Danny DeVito, Gerard Depardieu i Kevin Spacey grają w tych reklamach naprawdę. Skoro pod koniec reklamy wafla okazuje się, że to nie Jeo Pecsi i nie Joan Collins, to znaczy, że to te osoby się w nie poprzemieniały. Nie wiem, jak można to prościej wyjaśnić.

Na twoim miejscu nie śmiałbym się z polskich filmów.

Tak przy okazji, zapomniałeś jeszcze o tym, że w reklamie BZWBK jako pierwszy zagrał John Cleese śmiejąc się z gry Polaków na Wembley w 1963.

Joe Pesci - oryginał, reklama zagraniczna.
Reklama ma na celu pokazanie że jak doskwiera Ci głód zaczynasz wariować, dziwnie się zachowywać, generalnie "jak człowiek głodny, to zły":)

użytkownik usunięty
lukaszkoci

No i co z tego? Przecież wiem, że chodzi o to, że "doskwiera głów, zaczynasz wariować, dziwnie zachowywać". Stan jest taki, że gość, który kozaczy, zaczyna wyglądać jak Pecsi. Co to znaczy, że Pecsi - oryginał, reklama zagraniczna Przecież Magdalena Schejbal jest Polką. To jak reklama może być zagraniczna? Przecież gada z tym przemienionym w Pecziego kozaczącym kolesiem.

Chodzi mi tylko o to że Pesci w niej zagrał!

lukaszkoci

Jaka Schejbal??!! Może nie o tej reklamie mówimy...

użytkownik usunięty
lukaszkoci

Przecież ta w niebieskiej bluzce, z długim nosem, która się nie odzywa, a na którą jest na początku skierowana kamera, to Magdalena Schejbal.

użytkownik usunięty
lukaszkoci

Jak mógł w niej grać, skoro to tamten gość się przemienił tak z głodu, że wyglądał jak Pecsi. Czujesz to? Tłumaczę to jak płot kozie.

O jakiej reklamie kolego mówisz? Podaj link z YT lub innej strony?

ja pierd.ole... odstaw to co wciągasz, kur.wa jestes mistrzem :O

Twoja durnota jest tak w tobie zakorzeniona, że nawet jakbyś chciał to i tak jej nie wyrwiesz.

użytkownik usunięty
PinaColada_fw

Wytłumaczyłem, jaki jest mój punkt widzenia. To tyle. Jeśli interesuje kogoś Joe Pecsi to zobaczy go nawet w jednej reklamie z Magdą Schejbal.

Ale was ten vermes strollowal wy idioci XD

kashmir23

Nom rasowy trolling. Wpadają niewinnie w przynętę, a potem wiją się w tej sieci nieświadomości. Aż miło popatrzeć hehe.

To nie jest Magda Schejbal.

Chociaż naucz się pisać prawidłowo nazwisko: JOE PESCI. A snickers to jest baton, nie wafel.

użytkownik usunięty
qqryqu

Zagraża nam wojujący islam, a ty jak jakiś lewak czepiasz się o pierdoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones