John PowellI

John James Powell

7,7
4 692 oceny muzyki
powrót do forum osoby John Powell

Polecam soundtrack z tego filmu! Utwory są naprawdę rewelacyjne, dopasowane do filmu.

michalg29

zgadzam się - jego muzyka stworzyła w tym filmie wspaniały klimat

michalg29

Po cichu liczę na nominajce do Oscara, pierwszą w historii dla Powella. Kto wie, może się uda.

ravaell

Ja też, ja też! Naprawdę na to zasłużył! Tak wspaniałej muzyki dawno nie słyszałam!

michalg29

U mnie właśnie za soundtrack w tym filmie ma 10, jak słucham go to przy niektórych momentach mam dreszcze : D

michalg29

Zgadzam się w 100% - Powell dał czadu:).Muzyka zjawiskowa - przestrzeń, głębia, dynamika! Nayori -masz rację, że ciarki przechodzą jak się jej słucha. Bez niej film nie były tak dobry.

michalg29

Muzyka w "Jak wytresować smoka" jest świetna!
Taka magiczna;*

michalg29

Muzyka do HTTYD jest super! Chyba najlepsza jaką zrobił.

michalg29

Gość świetny. Stworzył muzykę do wspaniałych produkcji np. do Madagaskaru i Shreka czy Epoki ;). Najlepszy utwór w smoku to Test Drive :) Kocham i ubóstwiam piosenkę :) Nie rozumiem tak niskiej pozycji w rankingu kompozytorów. Meta jest na 70 miejscu:) Mete też słucham mam nawet dwa ulbumy ich ale to troche nieporozumienie ze meta jest przed Powellem bo meta nie tworzy muzyki filmowej:) Już prędzej Linkin Park:) powinien być za Mete za np. Transformers:) polecam LP What I've Done ;) świetna nuta pozdrawiam :)

michalg29

Genialny! Genialny! Świetna muzyka! Tylko... gdzie można dostać płytę? Szukam tam i tu i nigdzie nie ma... chyba, że źle szukam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones