Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
249 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Johny jest moim ulubionym aktorem od wsumie niedawna...ale i tak sadze zejest genialny!!!!jest dokladnie dormalnym czlowiekiem a nie super gwiazda szpanujaca na lewo i prawo.....nie jest moze aktorem 1 krwi ale dla mnie nim jest i to w 100%!!!!!Jesli umre to aniol albo dabel ktory po mnie przydzie na wygladac jak on!!!!

Dark_Goddess_EVE

Yhm... Yhm... Jest cudowny to prawda... Powinnam ci to skomentować, ale nie wiem, co pisać... Przez niego zapomniałam o Tommy Lee Jones'ie! To duży grzech... Myślałam, że do końca życia będę tylko siedziała przed telewizorem w ciepłych kapciach i oglądała filmy z nim w roli głównej... Później epizody i inne rzeczy... A zapomniałam o nim! Wszystko przez Johnnego! Co za cierpienie! On przełamał moje zacięcie do staruszków. Może i ma 41lat, ale nie mógłby być moim dziadkiem! W przeciwieństwie do... Wszystkich innych moich ulubionych aktorów.

użytkownik usunięty
Hanna_Karolina

Johnny jest przepiękny. Bardzo dobrze gra w filmach, a zwłaszcza w Donnie Brasco i Koszmarze z ulicy Wiązów. Kocham Cię Johnny! Mam nadzieję,że Ty mnie też!

Dark_Goddess_EVE

po mnie tez przyjdzie........to jakby co umieramy razem,ok:)))))

użytkownik usunięty
dragonlfy

Chyba wam odbiło! Przecież to idiota do kwadratu!Nie rozumiem takich ludzi.