Johnny gdyby przeczytał to forum, przeważnie tematy Ojca Polaka (z całym szacunkiem) to chyba wymieniał by tą strone i nas :D w każdym wywiadzie :D Ten niektóre posty rozbrajają!
Załatwmy więc dobrego tłumacza i do roboty :D
Ja mogę tłumaczyć. Mam wystarczające kwalifikacje (byłem na trzyletnim kursie tłumaczenia postów Ojca Polaka z polskiego na angielski).
Ps. A nie uważacie, że może lepiej ja sam powiem to Johnny'emu jak wróvi dzisiaj z pracy?
Powiedz :D Tylko nic nie przekręć! A może zorganizujesz mu jakieś spotkanie z nami czyli rodzinką :D
e tam na walentynki zaprosmy go na święcona kiełbase na wielkanoc, a nie sorka kozy tego nie jedzą... :)
Bo Dip chce zaprosić wszystkie fanki z polski do siebie do domu, podłożyć bombę i zabić was. (tak w ramach wytłumaczenia)
nie wiem dziwni ludzie powinnismy wszyscy piszczec jaki johnny jest cudowny i kochany to wtedy nas nie wywala ale ja człowiek trochę żartuje to sie rzucaja.