on jest naprawde dobrym aktorem co udowodnil w paru filmach i do tego niezwykle przystojnym mezczyzna. mysle ze piraci z karaibow sa tak popularni dzieki jego roli jacka. ogolnie ma tak proporcjonalna buzke ze az milo popatrzec
ale proporcjonalna czy ładna buzia to jeszcze nie powód żeby stać się wspaniałym aktorem i wielką gwiazdą. Dla mnie najważniejsza jest osobowość, której Johnny Depp, z całym szacunkiem, nie posiada.
jak ktoś dobiera sobie takie oryginalne role filmowe jak on to przypsczam, że ma osobowość (pomijając fakt, że każdy ma osobowośc..)
dokładnie... pominę fakt że czy ktoś ma czy nie ma "osobowości" można stwierdzić tylko znając tą osobe. aż zazdroszczę koleżance że zna Johnnego skoro wie tyle o jego osobowości ;)
"aż zazdroszczę koleżance że zna Johnnego skoro wie tyle o jego osobowości ;) "
brrr, aż mnie otrząsnęło. ;)
Nie takiego boskiego:P
Ale co do osobowości to sie z tobą nie zgodzę bo johnny jest bardzo interesującym człowiekiem(przynajmniej z tego co o nim wiem)
Pozdrawiam
Ok :) Szanuje Twoje zdanie, być może Ty go jakoś w lepszy sposób poznałaś, może bardziej się nim interesujesz. Nie będę się upierać, że mam racje ponad wszystko. Ja pisze jak go odbieram i jakie jest moje zdanie, nie chce nikogo obrazić, więc ok :)
Pozdrawiam.
Wpożądku ja tez szanuje twoje zdanie. Miło ze jest paru inteligentniejszych forumowiczów.
Pozdrawiam
nie są brudne, ani spocone niedojdo
chciałbyś żebym cię podrywała, ale to tylko marzenie skarbie ;)
przykro mi
nie jestem żaden kinoman,skąd ten durny pomysł?
widze,że kinoman to ten na de mna,więc tym bardziej mnie nie obrażaj,co!