Jon Heder

Jonathan Joseph Heder

7,5
1 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jon Heder

Po obejrzeniu Napoleona, byłam ciekawa jak wygląda "normalnie" aktor go grający, więc weszłam tutaj... Siedziałam 5 minut z rozdziawiona japą, bo JAK to możliwe że taki szkaradny ułomek z Napoleona mógł wyjść tak świetnie na tym zdjęciu. Zastanawiałam się cz to nie pomyłka. :) Swoją drogą - świetnie w Napoleonie zagrał. Naturalnie rozchylone usta niczym u debila, przymknięte powieki i te loczki... :) Super aktor. :)

Sighma

miałam włąsnie napisaćto samo... :D:D:D

Sighma

...To ja tylko poprę,bez dłuższego wyjaśniania mojego "zawiasu" przy komputerze:)

rasmuska94

Uwaga jestem mężczyzna.
Ale musze przyznac ze mnie również zatkało. Charakteryzacja robi swoje.
Poza tym moje drogie wszyscy faceci są piekni ...

użytkownik usunięty
planet84

że tak powiem też się zwiesiłam. jestem pod wrażeniem xD

Sighma

w Ostrza chwały również wygląda delikatnie inaczej, nie tak źle jak w Napoleonie ale do zdjęcia to mu daleko

użytkownik usunięty
Sighma

ja się dołączam do "ludzi pod wrażeniem" możliwości charakteryzacji. :D

obejrzałam ostatnio parę innych filmów z nim.... Ostrza chwały, grzanie ławy.. w tym ostatnim znów wyglądał na upośledzonego, w Ostrzach chwały nawet znośnie.

Sighma

Miałem to samo co przedmówcy :) wielkie uznanie za charakteryzacje i strój.

Sighma

To zdjęcie jest rzeczywiście dobre, bo w "Jak w niebie" - chodził z rozdziawioną japą i wyglądał jakby był naćpany. Może na tym zdjęciu kazali mu zamknąć gębę:) i daltego wygląda korzystanie:D

ciastko40

no,no co za ciacho! A contrario jednak do innych wypowiedzi stwierdzę, że na tym zdjęciu został przebrany i podretuszowany. W filmach zaś gra tak jak się zachowuje na codzień.

Sighma

Ja tak samo, chciałam wiedziec jak wyglada "normalnie" i jestem pozytywnie zaskoczona. na tym zdjeciu wyglada całkiem ponętnie, że tak powiem :D Dzieki bogu nie przypomina filmowego Napoleona

xxDomaxx

Brakuje funkcji "edytuj"
patrze na zdjecia z roznych filmow i na nich nie wygląda tak fajnie :\
Co nie zmienia faktu, że brzydki nie jest, a co do talentu, nie dalabym rady, tak jak on w napoleonie, caly film tak..hmm.. monotonnym tonem mówic :D

xxDomaxx

Przypomniał mi się pewien cytat "Nie ma brzydkich kobiet są tylko zaniedbane" tutaj pasuję jak ulał (:

Sighma

Jestem również w szoku

Tanat

ja tam w żadnym szoku nie jestem, oglądając film, widziałam, że jeśli chłopak domknie paszczę, to wygląda całkiem normalnie :) i w zasadzie jest przystojny, choć uzębienie i usta jakby nie patrzeć takie jakieś... ;p

karolina_jakubowska123

To prawda. Gdy zakładałam temat, Heder był mi jeszcze mało znany, ale potem widziałam z nim mnóstwo filmów i już wiem jak wygląda "normalnie". :) Fajnie wyglądał np. w "Ostrzach chwały" - taki słodziak. Nie jest jakimś brzydalem, chociaż faktycznie ma taki układ ust, że ciągle je rozchyla no i ma duże zęby. Ale lubię go bardzo.

Sighma

Przed chwilą skończyłam oglądać "Szkołę dla drani", wchodzę na profil filmu, potem na konto Jon`a. <czas czas czas....> ten przewiązany na nadgarstku krawat.... mrrrr.... makes me hot!

Sighma

Mógłby zagrać Boba Dylana.

Sighma

mówiąc krótko - dałabyś mu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones