Jonny Lee Miller

Jonathan Lee Miller

7,6
7 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonny Lee Miller

Jako oddana fanka "Sherlocka" BBC przyznaję, miałam opory przed "Elementary", ale chyba obejrzę tylko i wyłącznie - no, może przede wszystkim - dla niego. Po tym, jak zobaczyłam go we "Frankensteinie" nie muszę w zasadzie widzieć go w niczym więcej, żeby wystawić mu notę 10/10
(11/10, gdyby tylko się tak dało). Normalnie pewnie nigdy w życiu nie odważyłabym się ocenić aktora po jednej roli, bez wyrzutów sumienia, czy oceniam go sprawiedliwie, skoro nie widziałam go w niczym innym, ale w przypadku Jonny'ego... to po prostu nie ma znaczenia. To, co zrobił na deskach Royal National Theatre w Londynie, rola potwora Frankensteina... po prostu absolutny majstersztyk. Nie mam słów.

Strzygaa

Lepiej obejrzyj Trainspotting. Był genialny jako Sick Boy :D

Strzygaa

Nie wiem jak Johnny spisuje się w teatrze, ale dla mnie jego rola w Elementary jest tragiczna. Jeszcze na początku 1. sezonu jakoś dawał radę, ale obecnie jego Sherlock jest nie do zaakceptowania, momentami podchodzi pod groteskę. Po obejrzeniu Sherlocka BBC z genialnym Benedictem Cumberbatchem, oglądając Elementary nie myślę już o tym, że jest to historia legendarnego Sherlocka Holmesa tylko po prostu zwykłego, nowojorskiego detektywa. Tylko w taki sposób mogę oglądać ten serial bez wyrywania włosów z głowy ;)

MissChristie

porównywanie JLM do Benedicta i jego kreacji Holmesa ma się tak jak na ten przykład Al Pacino do braci Mroczek. Poczytaj sobie prozę Doyle'a Scherlock to nie był waniliowy młodzieniaszek tylko zgorzkniałym sfrustrowanym i zmęczony do bólu życiem konsument opium i innych używek. i Pan Miller absolutnie daje radę, a produkcja BBC to kolejny odgrzewany mielony

Strzygaa

Zgadzam się. Oglądałam obie wersje Frankensteina i w obu JLM był lepszy. Wybieram wersję z JLM jako potworem, bo BC po prostu nie udżwignął tej roli, w każdym razie do kreacji JLM się nie umywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones