Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

Dobrą aktorką to ona jest ale...że ona taka ładna to bym nie powiedziała...chociaz przyznaje na tej foci ładnie nawet wyszła...ale w filme "niedobra" albo "w rytmie hip-hopu"-beznadzieja...ale musze zobaczyc inne jej fotki....pozdro ;)

stupid_girl

Ona jest mega oblesna. Nie wiem czemu biora ja zawsze do rol, ktore powinny grac naprawde ladne aktorki... Moze ma jakies znajomosci u rezysera? ;) Jak dla mnie gra sztucznie i ze swoim wygladem powinna robic kariere w radiu.

djkilof

Przesadzasz. Jest bardzo dobrą aktorką, potrafi świetnie grać i zaprezentować się na ekranie. Poza tym jest bardzo ładna. Może nie jest piękna jak na przykład Eva Longoria czy Nicole Kidman, ale z cała pewnością można powiedzieć, że jest śliczna.

Klaudia999

Zle porownianie podalas bo tame aktorki tez nie sa az tak piekne ;) Kazdy moze miec swoje zdanie na dany temat... Dla mnie gra tak samo kazda role...

użytkownik usunięty
djkilof

dla mnie ona jest jedną z lepszych i ładniejszych aktorek :)

Zapomnieliście chyba, że w aktorstwie bardziej liczy się talent, a nie wygląd. Owszem, nie jest przepiekna ale ładna jest... OPo drugie jak jest jakaś ładna aktorka to narzekacie , ze pewno tylko dlatego \gra w tym i tym bo jest ładna itd. Zawsze jest jakies wytłumaczenie, poprostu Polacy lubią sobie ponarzekać :)

Zapomnieliście chyba, że w aktorstwie bardziej liczy się talent, a nie wygląd. Owszem, nie jest przepiekna ale ładna jest... OPo drugie jak jest jakaś ładna aktorka to narzekacie , ze pewno tylko dlatego \gra w tym i tym bo jest ładna itd. Zawsze jest jakies wytłumaczenie, poprostu Polacy lubią sobie ponarzekać :)

djkilof

Lol padly naziwska 3 calkiem fajnych aktorek, zadna ci sie nie podoba, jak dlugo jestes gejem?

djkilof

Zdecyduj się, czy nie odpowiada Ci jej wygląd, czy gra aktorska, bo najwyraźniej miesza Ci się jedno z drugim. Co za niedojrzały komentarz :/

skrzacikowo

BTW. W mojej opinii jest naprawdę piękną kobietą. A co do epitetów typu "mega obleśna" to już słow po prostu brak ;] lol i tyle w tej kwestii

djkilof

Według mnie ona jest nawet ładna!!! A jak była młodsza to była jeszcze ładniejsza!! Podobała mi się w zakochanej złośnicy i w rytmie hip-hopu!!!

djkilof

Ja np zaliczam Julie Stiles do grona najpiekniejszych kobiet na swiecie. Jest cudowna na urada po prostu mnie zniewala ;]

guller

to mi się wydaje,że masz wypaczony gust, dla mnie zalicza się do czołówki najpaskudniejszych aktorek

ADRIANOS

o gustach sie nie dyskutuje

guller

Ja też uwielbiam zarówno jej grę, jak i wygląd :)

stupid_girl

jeżeli chodzi o jej grę aktorską to jest całkiem spoko, ale jej uroda totalnie mi nie odpowiada...oglądałam wiele filmów, w których występowała i jej postać zawsze nieco mnie raziła

stupid_girl

ludzie! czy wy zawsze musicie patrzeć na to czy ktoś jest ładny a jeden obleśny.?
moim zdaniem jest rewelacyjna pod względem gry aktorskiej...
i śliczna z wyglądu.

monciaaa

jeju...wszyscy uwazaja, ze w komediach romantycznych dla nastolatkow maja grac piekne aktorki. hahaha! moze takie jak Catherine Zeta-Jones (chociaz za stara jest), albo Lindsay Lohan (sory, ona to kompletna pomylka) itp. tylko co wtedy z dziewczynam ogladajacymi te filmy i nie wygladajace jak hollywoodzkie aktoreczki?

P.S. Ta dziewczyna to nie jest kolejna wykreowana na lalke barbi aktoreczka. . .Jest...naturalna!

użytkownik usunięty
stupid_girl

Moim zdaniem jest bardzo ładna i ma fajny uśmiech :)

stupid_girl

Hmmm, moim zdaniem jest dość ładna, ale jak każdy ma pewne wady. Wg mnie jej główne wady to: niezbyt ładny zgryz, uważam, że ma nieładne zęby. To da się jeszzcze znieść. Jednak jej największą wadą jest po prostu bark biustu. Kiedy oglądałam wczoraj Zakochaną złośnicę, widziałam, że częśtwo chodziła w samych koszulkach bez stanioka, a także w tej niebmieskiej sukience było widać, że ma bardzo mały <jak u 12 latki> biust. Tak to jest w porzo i fajnie gra. Podobała mi się w filmie "W rytmie hip hopu", a także "tam gdzie ty".

Pozdro

stupid_girl

Podzielam twoje zdanie....Tutaj wyszła bardzo ładnie....
W ogóle w któtkich włosach jej ładnie..w długich wygląda staro...;)

Ciuszek

Wiecie... ona nie gra chyba zbyt dobrze...

stupid_girl

To jedna z aktorek na którą zwróciłem uwagę nie znając obsady. Dopiero po filmie (już nie pamiętam co to było) sprawdziłem kto to jest.
Ma w sobie to coś.

Bonnald

taak.. ma w sobie to coś :)
ludzie najpierw narzekają, że piękności z ekranu wprawiają ich w kompleksy, a kiedy pojawia się ktoś naturalny, wreszczą, że paskuda.. ach.

Lotiel

Ja uważam ją za ładną. Tak po prostu... Ma to coś, co przyciąga wzrok. ;) I nie kłóćcie się o takie rzeczy, bo gust jak dupa, każdy ma inną xD

olislava

Na tej fotce może i nawet wyszła nieźle, ale po oglądnięciu filmu "Omen" całkowicie zmieniłem zdanie. Jest brzyydka. Tofikowa po prostu ;)

stupid_girl

Ona ma nietypową urodę,ale jeśli znalazła się parę lat temu, w kalendarzu Pirelli to musi to coś znaczyć(przypominam tylko że w tym kalendarzu umieszczane są najpiękniejsze kobiety świata,tylko i wyłącznie). Ale każdy ma swoje zdanie.

Pozdrawiam gorąco;)

trishia_md

widocznie się ktos pomylił albo nie mieli chętnych

stupid_girl

Jezu.
Z tego co wiem, jeśli gra się w filmach liczy się talent, a nie wygląd. Oczywiście to idzie w parze, ale przechodzi jakby na dalszy plan.
Nie wiem po co tego typu tematy.
A wg mnie nie jest Chinką i nie ma skośnych oczu, nie jest brzydka itp.
Poza tym dziewczyny - kto jak kto, ale Wy powinnyście wiedzieć, że "nie ma brzydkich kobiet" :)

Anulka_2

Jeśli aktorka wybiera ten zawód to musi się liczyć z oceną swojego wyglądu przez widzów, dla mnie w Trylogii Bourne'a zagrała słabo.
Pomyślałem sobie nawet,że Bourn'e miał szczęście do paskudnych dziewczyn

stupid_girl

gusta są różne dla niektórych Julia może być brzydka dla innych nie ale niezaprzeczalnym faktem jest to że jest ona CHARAKTERYSTYCZNA i wyróżnia się z tłumu a właśnie to w wyglądzie aktorki jest najważniejsze

stupid_girl

A moim zdaniem ona ma naturalną urodę. Jak małe dziecko :) Ale to tylko moje zdanie.

stupid_girl

Julia jest wspaniała i piękna jeśli ktoś jej nie docenia jest kompletnym idiotą. Pierw oglądnijcie jej wszystkie filmy potem coś mówcie barany - nie gapić się tylko na "foci`e". Złe opinnie zachowajcie dla siebie bo to przywilej krytyków.

stupid_girl

Według mnie jest prześliczna i ma wielki talent aktorski

stupid_girl

Według mnie jest ładna, a nawet bardzo. Jest naturalna i to się najbardziej liczy, dlatego jej prosta uroda jest taka niezwykła. A w niektórych filmach niektórym osobom wydaje się brzydka(np. w rytmie hip-hopu), to dla tego że wtedy jak nagrywali ten film była inna moda, inne poczucie piękna. Z resztą ja wyrażam tylko swój własny pogląd i nie chcę się nikim ani niczym sugerować, a każdy ma prawo do własnego zdania:)

stupid_girl

Ciekawa uroda i naprawdę aktorsko nie mam jej nic do zarzucenia, niech tylko dobre filmy wybiera, a myślę, że nagrody czekają.

stupid_girl

może nie jest taka klasycznie ładna, ale ma coś w sobie :)

stupid_girl

o gustach się nie dyskutuje;
"jeden lubi fiołki, inny jak mu nogi śmierdzą"

stupid_girl

ladna

<<<<<<<<<za króki;p>>>>>>>>>>>>>>>>

stupid_girl

Ma niebanalną i nietypową urodę. Jak każda z nas, Julia na jednych zdjęciach wychodzi ładnie, na innych mniej. Ale.... nie można powiedzieć, że jest brzydka.

hellomaja

Ma talent. Co do wyglądu.. no cóż. jak dla mnie to ma dziwną twarz a przy tym mimikę, ale to moja opinia. jednakże jak wspomniałam ma talent, więc ma branie :D

stupid_girl

A czy to wazne czy jest ladna czy nie? Wazne, ze umie grac. Z reszta, nawet gdyby byla odrazajaca, tacy aktorzy tez sa potrzebni. Nikt nie powiedzial, ze aktor musi byc ladny, z reszta to kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje. Nad takimi pierdolami zastanawiaja sie chyba tylko dzieciaki, fani pseudoaktorow takich jak Mroczki czy Edytka Herbus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones