Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles

Nie wiem co w sobie ma ta dziewczyna, ale niesamowicie mnie odpycha. W każdym, ale to w każdym filmie który widziałam z jej udziałem wygląda na nadąsaną, wiecznie wkurzoną, marudną i złośliwą pannę z muchami w nosie. Nawet jak się uśmiecha widać, że nie jest to szczere, ani przekonujące, spójrzcie nawet na fotki w galerii. Talent aktorski może i posiada, aczkolwiek mnie nie ujmuje, bo skoro po każdej roli odbieram ją tak samo, widać nie jest wiarygodna. Nie lubię jej i już.

Joanna_12

Mam tak samo...

Joanna_12

A ja uważam że jest świetna;> uwielbiam ją głównie za główną role w "Zakochanej złośnicy" ale jako Lumen w Dexterze też była świetna;>
I ma w sobie to coś, piękna kobieta ;) A uśmiech ma na prawdę szczery- i to widać;>

Anetaa4

lumen zabila dextera, od 5 sezonu serial sie staczal i staczal, az biedny dex musial zostac drwalem......dramat dziewczyna z beczki

Joanna_12

Hahaha, czyli nie tylko mnie wkurza. W Poradniku pozytywnego myślenia jest nie do zniesienia. Każda scena z nią jest katorgą. Obojętnie jaka scena - irytuje.

Joanna_12

Świetna z niej laska i ma ładną buźkę.Za to dostaje ode mnie 10 :D

Radiw84

Co kto lubi ;)

Joanna_12

Mam dokładnie tak samo! Do tego jak dla mnie nie jest żadną pięknością.

Joanna_12

ja zarabiam te przysłowiowe 5 z kawałkiem i śmieję się z tych co ją lubią czy nie lubią... prawda jest taka, że Polak nie lubi nikogo, kto ma lepiej od niego...reszta szkoda gadać...a czy ludzie są obiektywni??? oceniają twarz, cycki,a nie talent także możecie mi skoczyć krytycy :) a tym bardziej Jej... bo facjata jest jaka jest, wy macie lepszą, ale gdzie jesteście ? po co ciągnąć dalej...

Shaker82

Każdy ma prawo do swojego zdania, nie obrażam jej, tylko subiektywnie uważam, że MOIM ZDANIEM jest średniej klasy aktorką, a ponad to sprawia wrażenie wiecznie nabzdyczonej, co mnie osobiście nie odpowiada i to tyle. Nie pisałam stricte o jej wyglądzie, tylko ogólnym wrażeniu. Tyle w temacie ;)

Joanna_12

Brr irytująca to jest to. Choć muszę przyznać, że grała w dobrych filmach.

kriters123

Normalnie jaja jak berety. Też mnie ona strasznie irytuje. Nie wiem czemu ale jak ją widzę to... mam ochote wył film. Mam nadzieję, że nie będzie w przyszłości za bardzo popularna. Bo chyba wyrzuce TV> :D

Joanna_12

Gdyby tylko wpieniała to z bólem, ale można by ją przełknąć, ale ona w dodatku jest i zawsze dla mnie była maszkarą @:-)

Joanna_12

Oglądałem "Zakochaną złośnicę" i odtąd faktycznie mnie ta twarz wnerwia. A może po prostu miała taką złośliwą rolę, nie wiem, chyba innych z nią filmów nie oglądałem.

Joanna_12

To, że kogoś irytuje to tylko punkt dla jej aktorstwa ;) Nie jest obojętna nikomu. Albo się ją uwielbia, albo nienawidzi. Moim skromnym zdaniem jest świetną, utalentowaną aktorką z niesztampową urodą. Pozdrawiam wszystkich :) P.S. Pisząc komentarz zastanówcie się chwilę nad swoim językiem. To strasznie słabe pisać, że ktoś jest "maszkarą", brzydkim itd. Aktorstwo to nie landrynkowe postaci ubrane w piórka i piękne stroje. Trzeba cenić aktorów, którzy nie wyglądają jak dopasowane do formy dzisiejszych czasów lalki ;)

Joanna_12

A u mnie wręcz odwrotnie... Jest w niej coś fajnego :D

Joanna_12

W młodości miała wredny wyraz twarzy. Nie wiem jak obecnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones