Juliette LewisI

Juliette Lake Lewis

7,5
18 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Lewis

Nie wiem czy istnieje aktorka, która bardziej by mnie irytowała i wzbudzała tak dużo złych emocji. Nienawidzę tego jak wygląda, jak gra, jak układa usta jak mówi, jak się patrzy itd. jej całokształt wywołuje u mnie niechęć do potęgi n-tej. A rola w Secrets & Lies, tylko to odczucie pogłębiła. KOSZMAR KOSZMAR KOSZMAR !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yossarian84

Lepiej bym tego nie ujął.

32ywis

ciekawe, co tam było napisane... lul

Wilkolak_Autograf

Musiało być dobre skoro usunęli.

xklux

w tym sie zgodzę, juz jej sam wygląd jest zniechęcający, a gra aktorska to jakas katastrofa. Nie wiem jakim cudem została aktorką :/

xxZbuntowanaxx

przeczytaj jej biografię to się domyślisz.
Sądownie stała się dorosła w wieku 14 lat, dalej dopowiedz sobie sama :P

xklux

no w Secrets and Lies jest masakryczna brakuje jej tylko miotły ]

xklux

całkowicie się zgadzam... jest nieprawdopodobnie irytująca i potrafi zniechecić do serialu czy filmu.

xklux

Nie dość, że jej gra aktorska jest słaba, to zastanawia mnie fakt, że w większości filmów gra idiotkę i czy tak pasuje do tych ról czy jest jak postać przez nią odgrywana.

xklux

a mnie się podobała w podejrzanym :P

xklux

Właśnie oglądam Krwawy Romeo i znowu gra dziwkę...

xklux

Według mnie wyraz jej twarzy idealnie pasuje do roli wrednej, zimnej i bezlitosnej suki. Dlatego spodobała mi się w "Urodzonych mordercach". Ale nie sądzę, by ta cecha była pozytywem w każdej produkcji, w jakiej gra.

xklux

Rola w filmie Kalifornia to jest jedna wielka masakra. Nie mogłem znieść z nią scen.

the_witek

Bo taka właśnie była jej rola i świetnie zagrała tak irytującą postać ;)
Pozdrawiam.

abek696

Pełna zgoda

xklux

az nie dziwi, ze to laska napisala. moze ci sie nie podoba jak wyglada, bo wyglada lepiej niz ty? krytykowac aktora powinno sie za gre aktorska.

ner

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, na mój gust kobieta nie tylko nie wygląda, ale rownież jej gra aktorska mnie nie porywa. A co do wyglądu, możesz mi wierzyć, że absolutnie nie mam czego tej pani zazdrościć

użytkownik usunięty
xklux

Ja też jej nie znoszę. Strasznie irytuje mnie sposób w jaki gra. Nie było chyba filmu, w którym nie działała by mi na nerwy.

xklux

Hah, mam to samo. Odrzuca mnie od samego patrzenia na nią :D

xklux

CIeszę się, że nie jestem jedyna z takimi odczuciami :) Niesamowicie irytująca...

xklux

Może aż tak tragiczna to nie jest, grywała lepiej lub gorzej, nie jest brzydka, ale nie o urodę tu chodzi. Jednak mnie też denerwuje i ma wygląd idiotki szczerze mówiąc, dlatego też najczęściej gra takie postacie. Wydaje mi się że w życiu prywatnym może być też bardzo wulgarna. Ale to moje uczucia jak na nią patrzę, nie znam jej więc nie wiem. Na pewno jako aktorka jest dość znana i ma dość sporo filmów gdzie grała.

xklux

Jak można jej nie lubić?! o.O

pani_sroka

No wszystkim nie dogodzisz :)

pani_sroka

Tez się dziwie

xklux

I o to chodzi... Żeby aktor budził emocje... Ja ją kocham; pierwszy raz zobaczyłam Juliettę w "Dziwnych dniach". Dla mnie mistrzostwo. Nie muszę lubić aktora, żeby go kochać i szanować. Nie biorę jej pod swój dach, nie adoptuję. A, że nie denerwuje, to chyba dobrze?

mandra2

Mam tak samo. A „Dziwne dni” uwielbiam głównie dzięki niej.

xklux

Do tego jest brzydka, a główne zdjęcie dali takie, że niby ładna. Dużo dup tak w internecie oszukuje, potem się z taką umawiasz na randkę bo powrzuca super fotki obrobione przez brata informatyka, przychodzisz, a tam na ciebie czeka jakiś pasztet, który uciekł z lodówki.

xklux

Zgadzam się z Tobą. Nie dość, że deska, to jeszcze krzywi tę głupawą nieszczególnie ładną twarz i gra dennie.

xklux

mam pytanie, czy masz to samo do Charlotte Gainsborough? :D bo to dla mnie ten sam poziom wstrętu

xklux

Świetna aktorka z dość specyficzną, wulgarną urodą.

xklux

W kontekście komentarzy w tym wątku zadziwia mnie, że tylu fajnych facetów się z nią umawiało i nadal umawia :D Tzn taki Depp z młodości, a nie obecnie. No Juliette musi mieć najwyraźniej jakąś charyzmę, bo pięknością nie jest - fakt. Ja osobiście ją lubię.

xklux

hehehe to ciekawe, bo mnie np. irytuje pozytywnie. lubię ją, bo świetnie gra i wygląda nieprzeciętnie. częściej mnie irytują aktorki o anielskiej urodzie, które są miałkie w filmach. ale jak widać, kazdy ma inaczej i to naturalne :)

xklux

tez jej nienawidze, nie moge patrzec

xklux

Sami popatrzcie w lustro, ludzkie bohomazy, a potem komentujcie jej urodę :) Ja tam ją lubię za Urodzonych Morderców. Była zajebista.

xklux

Wyczuwam straszny ból dupy przez zazdrość. Polacy nie znoszą ludzi lepszych od siebie:)

xklux

Jakbyś była mężczyzną to byś ją lubiła. Zaufaj mi.

xklux

Coś w tym jest. Nie uważam ją za złą aktorkę, na pewno nie jest drewniana. Ale mam wrażenie, że w każdym filmie gra bardzo podobnie. Jakby nie miała większego wachlarza aktorskich możliwosci.
Miała świetną rolę w Sierpień w Hrabstwie Osage, ale zagrała tam przewidywalnie jak na nią. Typowymi swoimi minami, uśmiechami i krzykiem.

Co do urody - rzecz gustu. Jak dla mnie jest nieładna - gdybym identyczną dziewczynę zobaczyła na swojej ulicy, nie obejrzałabym się ;)

xklux

I te usteczka jak debilka Eliza Michalik...

xklux

Ty jestes amatorka to Wspaniala wybitna aktorka zagrac naiwnego mlodego imbecyla jest najwiekszym kunsztem aktorskim I ona to zrobila na 6 w przyladku strachu!!!!!

xklux

W latach 90. mi sie podobala, teraz jej nie widzialem, ma fajne kocie oczy.

xklux

Jak można jej nie lubić?! o,O

RAV_X

Dokładnie

RAV_X

Tez się dziwie

xklux

Co prawda od ponad 20 lat w niczym sensownym nie grała, ale w dobrych filmach była fantastyczna. Teraz jest stara, ale kiedyś miała w sobie coś mega seksownego. W 90' spotykała się z Pittem potem DiCaprio i podobno z Deppem. Ci panowie raczej nie pokazują się z brzydkimi.

xklux

W filmach z lat 90tych grała spoko

xklux

Mam tak samo jak Ty

xklux

Mnie ona jara w cholerę.