Juliette LewisI

Juliette Lake Lewis

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/65/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":13670,"rate":7.5405998536942205,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/65/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":183,"rate":7.426229508196721,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/65/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":21,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/65/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":0,"rate":null,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
7,5
13 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Lewis
  • Uważałam ją za geniusza, sensualną, niemal w każdej roli jakby debiutującą aktorkę, mistrzynię subtelnego wyrazu, nadawania roli prawie naturalistycznych cech. Miała, w moim odczuciu to coś, czego brakuje i czego widz nie uświadczy w wielu postaciach Hollywood. Charyzmę i niesamowitą autentyczność bycia.
    Do czasu.
    Przeczytałam ostatnio, że ta kobieta, mając tak wysublimowany background rodzinno-zawodowy potrafi dokonać wyboru, którego nie rozumiem i nie uważam za słuszny.
    Jest propagatorką stylu życia i członkinią Kościoła Scjentologicznego.
    Oby to się źle dla niej nie skończyło...
    Dodatkowo wyczytałam, że jej krytyce nie umknął osławiony już niechlubnie występ Lany Del Rey w amerykańskim show pt. 'Saturday Night Live' prowadzonym przez Daniela Radcliffe'a. Aktorka podobno ma również do czynienia z muzyką, dlatego nie jest jej obojętny ruch w tej branży. Pytam tylko 'po jaką cholerę krytykować stres? tremę? jednorazowe powinięcie się nogi?'

• Vorrina Krytyce tak na prawdę podlega wszystko, co jest powiedziane lub pokazane publicznie. Decydując się na pracę w Show Biznesie czy inną działalność publiczną należy liczyć się krytyką - społeczeństwo ma prawo wypowiedzieć głośno swoje zdanie na temat czegoś co jest wystawione publicznie. Tym nas karmią, mamy prawo to pochwalić lub potępić. Jeśli ktoś sobie z tym nie radzi to radzę wybrać inną drogę kariery. Co do kościoła scjentologicznego, każdy ma swój mózg i wolny wybór. Każdy ma prawo wierzyć w coś co jest mu bliskie - a Ty, która tak jesteś przeciwna krytyce, aby nie być gołosłowną, powinnaś zostawić to w spokoju.

• goslawa25 Widzisz różnicę pomiędzy jednym performance'm, a stylem życia?
    Krytyka wystąpienia w dodatku ze strony osoby starszej jest niewspółmierna wobec krytyki działalności sekty, która mimo haseł o bezinteresowności niszczy ludzkie życie.
    A pani Lewis być może powinna na przyszłość zastanowić się, zanim wyda osąd, który może rzutować na odbiór artysty. Każdy kiedyś stawia pierwsze kroki.

• Vorrina qoslawa25 nie widzi różnicy. Tacy, jak on, z reguły nic nie widzą.

• goslawa25 http://www.wprost.pl/ar/419614/Niebezpieczna-scjentologia-Wy...
    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,14262697,...
    Jak widać ciężko zostawić w spokoju, gdy aktorka pcha się w tak odrażającą sektę... Szkoda jej po prostu.

"Dzień w szkole scjentologów zaczynał się od musztry. Spóźnialskim wylewano kubeł zimnej wody na głowę. Za cięższe przewinienia odsyłano do Jednostki Prac Ciężkich, gdzie najlżejszym zajęciem było kopanie rowów i kanałów melioracyjnych."

• pixi222 Bardzo Jej współczuję. Mam nadzieję, że w porę się opamięta, choć podobno bradzo trudno jest odejść z tej sekty.

• Vorrina Zgadzam się a propos pierwszej części wypowiedzi o J. Lewis jako aktorce. Reszta nie jestem zainteresowana.