Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,2
362 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

Dla niego muzyka jest pasją,z uporem wspinał się na szczyty sławy i dzięki Bogu udało mu sie to.Jest wielu złych ludzi którzy są zawistni i zle życzą temu nastolatkowi,ja jednak codziennie modle sie o to aby nie brakło mu sił w kontynuowaniu kariery.

Wspólczuje też tym którzy tak go oczerniają,swoją postawą prezentujecie tylko to co najgorsze,czyli zawiść i zazdrość,do tego posługujecie się wulgarnym językiem tylko po to aby go zdeptać,na szczęście Justin ma się dobrze i nie zrażony waszymi szykanami dalej tworzy swą muzykę.

Niechaj Bóg będzie i z wami biedacy...

Janina_Skwara

Pozdrawiam... Do jakiego szpitala psychiatrycznego mam ci wysłać kartkę?

Istari

Moje zdrowie psychiczne jest w znakomitej formie,nie mozna tego pwiedzieć o ludziach szykanujących tego chłopca.

Janina_Skwara

Jednakże ocena 10/10 na forum o filmach jest delikatnie mówiąc zawyżona. W tej dziedzinie nie ma żadnych osiągnięć.

Istari

Ja tam nie czuję do niego jakiś głębszych uczuć. Wkurzyć to się mogą np dobrzy piosenkarze niezależni mający znacznie lepszy głos i warsztat, a jednak to on zgarnia miliony i sławę. Poza tym co się trafi news o nim na głównej stronie np dziennika.pl (zresztą nie wiem po strona starająca się chyba być poważną daje tematy o nim) to wychodzi z niego image zmanierowanego, zniewieściałego szczyla, któremu woda sodowa odbiła. Kolejny dowód, że popularność nie idzie z jakością.

Jaq87

Zgadza się. Osobiście też nic do niego nie mam, (no może poza lekką niechęcią do jego osoby, nie lubię ludzi zmanierowanych) ale dziwi mnie to, że w takim wieku ma swój film i biografię. Widziałem tą książkę w księgarni, generalnie jest pełna zdjęć a na 2 dużych stronach pojawiają się 2 zdania czcionką dla niedowidzących... Marnowanie całkiem drogiego papieru
Woda sodowa z pewnością uderzyła mu do głowy, ale jestem pewny tego, że Bieber się w końcu znudzi. Poza tym żadna z niego gwiazda i trochę mu współczuję, bo łatka bożyszcza nastolatek w wieku 11 -16 przylgnęła do niego chyba na zawsze.

Little_Jacob

Tak samo się znudzi jak Backstreet Boyz.

Janina_Skwara

Ja mu niczego nie zazdroszczę, nie mam czego.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty

Ocena prowokacji? 1/10, ale tu siedzą gimbusy o IQ ameby więc w sumie po co się wysilać.

użytkownik usunięty

yhm

Janina_Skwara

Hahahahahahaha- tak się składa, że ten marny fiutek bejber najbardziej ryje umysły dzieciakom. Zresztą chyba ten temat to jakaś marna trollowska prowokacja, tak czy siak jak mówi ludowa mądrośc: kto słucha biebera ten się w piekle poniewiera:)

Pozdrawiam antyfanów tego beztalencia.

ObiWanKenobi444

Biedaku,jesteś chory z nienawiści,a ja ludziom chorym proponuje uzdrowienie w postaci modlitwy...

" Boże, który nie chcesz śmierci grzesznika, lecz pragniesz, aby się przez pokutę nawrócił, który nie odrzuciłeś Mojżeszowej, chociaż z naleganiem, modlitwy za ludzi grzesznych i który utyskujesz nawet, gdy Cię nikt nie zatrzymuje w gniewie przeciw grzeszącym; znam się być Panie w wielu i ciężkich grzechach! ale że sam kazałeś nam się modlić jednym za drugich, abyśmy zbawieni byli; otóż stąd powziąwszy ufność, odważam się przystąpić do Tronu łaskawości Twojej z pokorną prośbą o miłosierdzie dla wszystkich zostających w grzechu. Odpuśćże im więc, Ojcze Niebieski, bo nie wiedzą, co czynią. Odsłoń ich oczy, a daj im poznać, jak zła i gorzka jest rzecz, że Cię Pana boga swojego, grzesząc odstąpili, i jak ciężkie im biada! gdy się też Ty oddalisz Panie! Otwórz im uszy, a daj im usłyszeć, jak łaskawie ich wzywasz do siebie, a jak im surowo grozisz sądem i piekłem jeżeli się do Ciebie nie nawrócą.

Zmiękcz zatwardziałe ich serca i daj im się tem brzydzić, w czem się kochali, a w tem się kochać co nienawidzili. Wspomagaj ich, o Boże! tak skuteczną łaską, aby w gorzkości duszy swojej przypominali sobie wszystkie grzechy swoje; aby za nie serdecznie dla Twojej miłości żałowali, i przyzwoicie pokutowali; aby je z siebie wyrzucili przez świętą spowiedź i nigdy się do nich nie wracali. A Ty miłosierny i dobrotliwy Boże! odpuść im wszystkie nieprawości, również i nam grzechy nasze. Amen.

Odmawiaj ją trzy razy dziennie,otwórz swe serce i zaproś do niego Boga,zobaczysz że wkrótce twój świat zmieni sie na lepsze...

Janina_Skwara

?? Ty piszesz to na serio czy jaja sobie robisz?

ObiWanKenobi444

Jestem prawdziwa w tym co piszę,nie bój się przyjąć Boga do serca swego,porzuć złość i zawiść,okaż miłosierdzie blizniemu a i tobie ono okazane będzie...

Janina_Skwara

Czy aby na pewno nie masz jakiś problemów z psychiką?

ObiWanKenobi444

Moja psychika ma się znakomicie...

Ty czepiasz sie tego chłopca który niczego złego ci przecież nie uczynił,jego muzyka jest o miłości a to najwspanialsze uczucie jakie człowiek może okazać drugiemu człowiekowi.

Niosę wam rady jak żyć aby dostąpić królestwa niebieskiego-jestem z wami i dla was...

Janina_Skwara

A może czuję się pokrzywdzony przez to że przesłuchałem paru ryków tego wyjca? I co ma moje zbawienie wspólnego z niechęcią do tego marnego pseudopiosenkarza?

ObiWanKenobi444

Dlaczego aksamitny głos tego chłopca który jest twoim bliznim nazywasz rykiem?.Ryczą to ci heavy metalowcy,w dodatku w treściach ich muzyki jest szatan,przemoc i samo zło.To słuchanie takiej muzyki jest krzywdzące a nie spiew chłopca o miłości...

Miłuj bliźniego swego jak siebie samego! Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem prawa Bożego.

Janina_Skwara

,,Aksamitny głos"- ostatecznie stwierdzam że jesteś trollem i dyskusja z tobą nie ma sensu. Żegnam.

ObiWanKenobi444

jak to czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać

jasio600

You talking to me?

ObiWanKenobi444

Przecież jego głos jest młodzieńczy,delikatny i naprawdę nikomu nie powinien przeszkadzać.

jasio600

Czy masz mi cos do powiedzenia?

Janina_Skwara

no, ci metalowcy (których uwielbiam) śpiewają o poważnych rzeczach np. o złej władzy na świecie, albo o jego okrucieństwach. to nie szatan, to czysta prawda!

Janina_Skwara

Droga Janino
Nie wiem co widzisz w Justinie
To chlopak, ktory ma male umiejetnosci tak spiewaja miliony dzieci i nastolatkow..
tak spiewa o milosci...
ja sie pytam co On o tym wie skoro jest jeszcze b.mlody do tego uczucia wydaje mi sie, ze trzeba dorosnac..
Heavy metalowcy tak szatan samo zlo-posluchaj Sabatonu(cos swita?? ;-))
czy w Ich muzyce jest szatan??
spiewaja rowniez o naszych rodakach, bohaterach, ktorzy oddali swe zycie za ojczyzne
kimze jest Justin przy nich??
Nikim!!
posluchaj wiecej zespolow, wykonawcow..
bo jesli Justin dla Cb tworzy super muzyke to jest cos nie tak..
Pink Floyd, Bob Dylan, czy moj ulubiony czyli raper 2pac
pozdrawiam

davides

popieram ''davides'

davides

davides- zgadzam się w 100% z tym co napisałem. Ale myślę, że janinki i tak nie przekonasz .

davides

Posłuchaj sobie piosenki "Burn your crosses" z pierwszego albumu Sabatona, a później pisz jacy to oni są "szlachetni".

Bociek_O_le

zachecam do przesluchania
"Uprising"
"40 to 1"
"Primo Victoria"
pozdrawiam

davides

nie znasz sie zupelnie na tym co piszesz, justin jest cholernie utalentowany i to ze zgarnia forse to znaczy ze byl potrzebny taki nastolatek ktory mial 'dream till dreams come true' jak to spiewal steven tyler.
sam jestem muzykiem, film ogladałem, potrafie ocenic obiektywnie, czego tobie bardzo brakuje - jest utalentowany, ma sluch, poczucie rytmu doskonale, gra na gitarze, bębni baardzo, bardzo dobrze, spiewa (chlopiecym glosem, ale on JEST chlopcem, wiec co w tym dziwnego?) pisze swoja muzyke, ale czego mozna wymagać teraz od niego, jesli ma 17 lat i jego piosenki są po prostu niedojrzałe.
Poczekajmy pare lat z takimi osądami, co umie a co nie i czy jest takim beztalenciem jak wszyscy uważaja.
Jak narazie to wszyscy sie pienią, bo taki szczyl mały a miliony na koncie i ma typowy 'american dream' - kto by nie chcial, a szczegolnie zawistne polaczki skore do wyszydzania chlopaczka ktoremu sie udalo spelnic marzenia.

pozdrawiam wszystkim wszystkowiedzących hejterów :-)
bawcie sie dobrze przed komputerami : )

Janina_Skwara

Ty jakas chora jestes... lecz sie z tym swoim bogiem

użytkownik usunięty
Janina_Skwara

"Dlaczego aksamitny głos tego chłopca który jest twoim bliznim nazywasz rykiem?.Ryczą to ci heavy metalowcy,w dodatku w treściach ich muzyki jest szatan,przemoc i samo zło.To słuchanie takiej muzyki jest krzywdzące a nie spiew chłopca o miłości..."
Metal jest krzywdzący? Dokąd ten świat zmierza...
Najpierw zapoznaj się z treścią niektórych PODSTAWOWYCH metalowych zespołów jak np. Sabaton lub Metallica a potem wypisuj bzdury wyssane z palca.
Bieber to chłopak, który urządza wyścigi na ulicach miasta pod wpływem alkoholu i narkotyków, pluje na swoich fanów oraz sika do wiadra sprzątaczek. Radzę najpierw poczytać o tym chłopaku a potem wyżywać się na metalowcach.

Janina_Skwara

Od dawania pokuty to jest KSIĄDZ!!!

Janina_Skwara

http://www.pudelek.pl/artykul/36125/fani_groza_smiercia_kochance_biebera/

Nadal będziesz pisała,jaki ten justinek ma dobry wpływ na świat?

ObiWanKenobi444

To jakaś tania prowokacja mająca na celu zepsuc dobre imię tego chłopca.

Każdy artysta ma fanów normalnych,oraz takich którzy mają spaczona psychikę.Pamiętam doskonale kiedy to fanki Presleya albo Beatlesów próbowały popełniać samobójstwa z miłości do swoich idoli.Justin nikogo do złych rzeczy nie namawia,więc przestańcie go opluwać.

Janina_Skwara

piszesz ze fani Beatelsow czy Presleya byli gotowi oddac za nich zyciepewnie tak.
a u Justina nastoletnie fanki owego chlopca sa gotowe zabic niewinna dziewczyne raczej za plotke
a zreszta jesli to prawda to naprawde dobry przyklad daje Justin swoim fanom
dziecko w takim wieku..
co Ty na to Janinko
w kilku tematach pisalem do Cb ale nie raczylas odpowiedziec moze tu sie uda
pozdrawiam

davides

Przepraszam że nie odpowiadałam,ale ostatnio zbyt duż odpowiedzi musze udzielać i zdarza się że kogoś mogę pominąć.

Jak wspomniałam wcześniej,przecież ten chłopiec nikogo do złego nie namawia,ani ze sceny,ani w tekstach swoich piosenek.

Jest różnica między tym co owe fanki mówią a co robią,dla porównania ten raper Peja o którym ktos napisał na moim blogu,namawiał do pobicia ze sceny,robił to świadomie i to jest złe.

Chyba każdy idol ma swoich normalnych fanów oraz tzw psychofanów którzy są gotowi zrobic dla niego wszystko.Jednak najczęściej mamy tylko puste słowa (na szczęście) i dzięki Bogu nic złego sie nie dzieje.

Jesteś bardzo miłym i kulturalnym człowiekiem,również pozdrawiam.

Janina_Skwara

Peja to Peja mial ciezkie zycie, ale to Go nie usprawiedliwia ale przez pryzmat Peji nie mozna skreslac calej kultury hip hop czy amerykanskiego przez pryzmat gwiazdek jak np.50cent
polecam Ci kawalek
Vinnie Paz-Same story naprawde warto!
pozdrawiam

Janina_Skwara

szkoda tylko że gdyby nie setki filtrów, obróbek itd. to ta wsza nawet nie śpiewa - (on?) MÓWI, więc racz nie pisać o jego artyzmie, bo został od początku do końca wypromowany i zaprogramowany przez rynek. Rzucasz też tym Jezusem co chwila, nazywając ludzi którzy nie podzielają Twojego poglądu " biedakami" - nie wiem czy wiesz ale Jezus umiłował tych najmniejszych i ubogich ale zakazał im seksu przedmałżeńskiego...Tak więc Bieberek nijak ma się do zaleceń i sądzę że nie dalej jak za rok, dwa -sama usłyszysz że Justyn pojawił się na jakimś bankiecie natrukany kokainą jak nagrzany kojot. I nie pisz proszę że jestem niemiły i szkaluję biednego dobrego chłopczyka, Nawet Bóg Nie Lubi Lamusów - ( i znam przykłady z Testamentu). /// widzę że już nawet zdążył w 3 filmach zagrać, z całą pewnością były to głęboko przemyślane i dopracowane zarówno fabularnie jak i technicznie produkcje...?

Janina_Skwara

co Janina zakochałaś się w nim

jasio600

Najzwyczajniej w świecie doceniam jego talent i zapał do muzyki.

użytkownik usunięty
Janina_Skwara

Janina_Skwara ma racje i koniec tematu, gość niczego złego nie robi a ludzie którzy go obrażają zazdroszczą mu kasy stylu życia i Gomez :P

davides

No własnie, dziecko w takim wieku, a wielka religia i wiara głoszą: żadnego seksu przed ślubem! Zaraz się dowiemy, że to niepokalanie poczęte było...

Janina_Skwara

HA HA HA. Mam nadzieję że to prowokacja. Zamiast śpiewać to piszczy. Wygląda jak pedał Jego muzyka to wielkie plastikowe gówno . Lansuje małolatom mózgi. Niczego nie zazdroszczę bo nie mam czego. Pewnie jeszcze powiesz że Tokio Hotel i Gracjan Roztocki również tworzą prawdziwą muzykę (jeżeli tak, bardzo współczuję).

Kamilos1992

a niech sobie dzieciak spiewa,co ci do tego smarkaczu?.

Kamilos1992

Nie jest to żadna prowokacja,nie wiem co znaczy określenie lansować małolatom mózgi oraz nie znam żadnych Tokio Hotel i Gracjana Roztockiego.Ja po prostu doceniam tego chłopca za to że tak uparcie dążył do celu i go osiągnął,że jego piosenki są o miłośći czyli najwspanialszym uczucie na świecie.

Przejrzyj na oczy biedaku,zwróć sie w modlitwach o łaski dla twej udręczonej złą muzyka duszy...

Janina_Skwara

AMEN idzcie w pokoju chrystusa

Janina_Skwara

gdyby chociaż sam pisał teksty swoich piosenek...
Co innego śpiewa, a co innego robi w życiu. Przedawkowuje narkotyki, co chwila powoduje jakieś wypadki samochodowe, już kilka razy był w więzieniu, ale wyszedł za kaucją, obrzucił dom sąsiada jajkami, powiedział, że pierd*li Billa Clintona sikając przy tym do wiadra i wszystko to nagrał, później był zmuszony go przeprosić, uprawiał seks z brazylijska prostytutką, wulgarnie wyrażał się o swoich fanach, kilka osób opluł, ukradł czyjś rower z hotelu, opowiadał rasistowskie dowcipy itp. W dodatku wystarczy obejrzeć jakikolwiek wywiad/film o nim żeby zobaczyć, że jest strasznie zarozumiały, samolubny, chamski i rozpuszczony i zależy mu tylko na pieniądzach i sławie. Jeśli te nastolatki uważają go za wzór do naśladowania to współczuję im takiego życia

użytkownik usunięty
Janina_Skwara

Za wygląd dostał ode mnie 9 ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones