Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 103 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Ludzie ;D drodzy zajebiści fani Justin'a ;D czy coś wiadomo na temat jego nowej płyty, która podobno ma wyjśc w tym roku ? ;D pozdro ;*

Anka_53

ja oglądam ;P booooooże! on jest głupi, ale pozytywnie. teksty mnie powalają ;P

Angie666

nooo :D racja :D oglądacie laski dr house ? :>

Anka_53

Droga fanko , JT nic w tym roku nie wydaje. Spoczął na laurach i buduje swoje relacje rodzinne. Więc CD pojawi się w dalekiej przyszłości , chyba ,że zabraknie mu funduszy. Timbo-bimbo z resztą też zapadł się pod ziemię. A bez Timbalanda niema Justina. Są jak Bonnie i Clyde.

puci1

ja słyszałam, że " Timbo - bimbo" miał wydac w 2008 nową wersje " Shock Value " i wyszło shit shit ;D mogliby ruszac tymi dupami szybciej, bo " Future Sex Love Sound" już nie mam siły słuchac ;D chcoiaż ta płyta, jest zajebsita ;D

Anka_53

Droga anko!! JEgo nowa płyta będzie w czerwcu tego roku!! Sama wyczekuję... xP

Angie666

Ooo. w czerwcu.?! Dopierooo. xd
No nic. Też czekam. ;D

Ciuszek

czyż to nie szaloooooone, ze wszyscy czekają na płytę JT ? ;D

Anka_53

tjaa.. ma chlopak duuuuuuuuuzo fanow!!! :P

Angie666

bo ma . ;DD
na youtubie są piosenki z nowej płyty już . ;DD
moge linki podać . ;D jeśli ktoś chce ;]

Kate_68

szalooooone :D to podaj Kochana :D tylko to raczej nie oficjalne piosenki, więc mogą byc inne niż na płycie :D ale to nic :D poczujmy chociaż lekki smak przed premierą ;D jak Ci się chce to podaj ;D

użytkownik usunięty
Anka_53

Raczej wszyscy fani :P

użytkownik usunięty
Anka_53

Odgrzewanie tego samego kotleta poraz 'n-ty' zabija jego pierwotny smak :p

o ja cię kurwa mac pierdole ;D ale pocisk ;D lol? ;d

Anka_53

A płyta Mr.Timberlake to niby co?!
Została wydana w tym roku i są na niej następujące utwory:
Dead & gone w duecie z T.I.,sexy ladies z 50 centem,4 minutes z madonną,boutiqe in heaven,rockaway life z kenną,until the end of time z beyonce,why when how,dance 2 night z madonną,good foot z timbo,the nature z talibem kweli,loose ends z sergio mendesem,pharoahe i will.i.am, worthy off,nite runner z duran duran,ayo technology z 50 centem,sexy back z dj wayne williamsem i missy elliot,work it z nellym,love don't love me,the only promise that remains z reba mcentire.
Co prawda jest tu wiele przeróbek i piosenek,które znacie,ale znajduje się tez kilka nowych.

edekL

no dobra :D ale ja chce coś więcej :D i on to ma zrobic :D ma byc jeszcze lepsza niż Future Sex Love Sound :D akurat te utwory to mam i na mp4, i w komie i wszędzie i chcę coś nowego :D ;D

użytkownik usunięty
edekL

Z tego co się orientuje, to Mr.Timberlake nie jest oficjalną plyta Justina

też tak mi się wydawało, no ale mniejsza z tym :P tam na tej płycie to są piosenki które każdy zna, więc trza czekac na faktycznie coś nowego :D jak wam się podoba, klip z Ciarą ? :D

użytkownik usunięty
Anka_53

nie podoba mi się ani piosenka, ani teledysk..

Anka_53

teledysk niby nie jest porywający, ale zazdrość kuje w niektórych momentach. ^^

vakalette

jak ja go widzę to zaczyna mi się robic gorąco :D on tylko potrafi nagrywac takie teledyski, to chyba jakaś tradycja :D :D

Anka_53

i chciałabym wam złożyc życzenia !! ;D szalooonych i radosnych świąt Kochani ;*

Anka_53

ooo dziękujemy i nawzjem choć po fakcie ;**

Angie666

a proszę :D
powiedzcie czy on kiedyś do nas przyjedzie ? :(

Anka_53

na pewno, ale nie wiem kiedy ;// możliwe, że... kiedyś ;)

Anka_53

nie wiadomo... skąd możemy znać jego zamiary?? Ale patrzcie - Timbo już był, Madonna będzie, to tylko na Justysia czekać ;P

Angie666

Nelly też była. :D no ale patrzcie, nawet Rollingstonsi byli w naszym Polskim zadupiu, a on to już nie może?! napiszmy do niego petycje. :D

vakalette

taak ;P z przyjemnością ;PP tylko znajdziemy adres, a to będzie trudniejsze ;P

Angie666

pierdziele na Timbo i Madonnę ;D ale ja chcę Justina ;D gdzieś już widziałam taką petycje, ale nie wiem czy to było oficjalne ....hmm

Anka_53

ja też już kiedyś takie coś widziałam. i nawet jakby to było oficjalne to nie zadziałało więc napiszmy jeszcze raz. ^^

vakalette

o boże ;D no na prawdę trza nad tym pomyślec ^^ może kiedyś by się to spełniło :D chyba bym padła ze szczęścia :D

edekL

Dokończę temat z płytą Mr. Timberlake - to jest składanka ;P

Angie666

no raczej tak :) szczególnie, ze tam są same znane piosenki :) czekamy na nowe dzieło. Tylko kiedy >.< jak on ma zajebiste zainteresowania filmami :D
co myślicie o tej jego Jess? :>

Anka_53

to oni są jeszcze ze sobą czy nie są? bo słyszałam, że ostatnio sie kłócili. musze wejść na pudelka hahaha ;p

Anka_53

wg manie ona jest brzydka, ma takie... rybie usta ;/

Angie666

no ja też za nią nie przepadam ;/ po za tym dla mnie ona nie jest taka ładna >.>
fajnie było jak był z Cameron albo z Britą :D :D

ale na pudelku podają wiarygodne info ? :D

użytkownik usunięty
Anka_53

Z Cameron tworzyli śliczną parę <3

nooooo :D ślicznie wyglądali );) chociaż ona była starsza od niego :)

Anka_53

niewiarygodne info? to plotka a tu fota z wczoraj:
http://www.wojpictures.com/albums/candid%20pictures/2009/april/lakers%20game/BIE L_TIMBERLAKE_042109_14.jpg
szczęśliwi i zakochani

a tu dla tych co mają mocne nerwy:
http://www.wojpictures.com/albums/candid%20pictures/2009/april/lakers%20game/RTN _J_Timberlake_66751_03.jpg

Angie666

a słyszałam właśnie coś o tym, że byli gdzieś na meczu razem. ale to drugie zdjęcie i tak mnie zniszczyło. :o

vakalette

leże ;( no padłam jak zobaczyłam to 2 foto. Wszyscy kłamią !!! jakby to powiedział dr Greg House :D

vakalette

no na meczu Lakersów chyba byli. Ale wiecie co? Żeby demonstrować pozycję 'na jeźdźca' publicznie?? Jestem załamana i zastanawiam się nawet czy jeszcze go lubie.. ;/

użytkownik usunięty
Angie666

ale na tym 2-gim zdjęciu nie jest zademonstrowana pozycja 'na jeźdźca' :P

mniejsza z tym co to za pozycja. Ja go lubic będę zawsze, ale jej nigdy nie strawie :D

Anka_53

niee no ja też go lubie-KOCHAMM ;P ;D Ale jej nie lubiem... ;P

Angie666

to dobrze :D słuchaj, możesz mi powiedziec, kiedy mniej więcej te zdjęcia, co podałaś były robione ? :>

Anka_53

22.04 lub 21.04... mi się tak wydaje mniej więcej, bo na wrzucone stronę były 22.04 ;P A co??

Angie666

KOREKTA: ...bo wrzucone na stronę... ;D już język mi się plącze ;) hihihih ;D

Angie666

nie nie ;D tak po prostu, bo już zaczynam tracic orientacje w tym co się dzieje :D na jakimś nieplotkarskim portalu czytałam, ze związek się rozsypuje, teraz się całują i zaczynam się gubic :D ludzi ze stanów to chyba nie idzie zrozumiec :D

Anka_53

z pewnością... ;P a szczególnie jego ;P jest nieprzewidywalny

Angie666

nooo :D racja :D oglądacie laski dr house ? :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones