Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake

7,4
13 202 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Timberlake

Ludzie ;D drodzy zajebiści fani Justin'a ;D czy coś wiadomo na temat jego nowej płyty, która podobno ma wyjśc w tym roku ? ;D pozdro ;*

Anka_53

ja oglądam ;P jego teksty mnie powalają xDD

Anka_53

Witam Was dziewczęta xDD
Kiedy w końcu ta płyta.. :x ;DD
A housa nie oglądam xD

kasiazosw

nie wiem ostatnio powiedział, że nie mam czasu na płytę.... ale to plota!!
A House'a lepiej zacznij oglądać ;P

Angie666

noo :D ja też go oglądam i kocham :D
tak na moje oko, to ten Hugh Laurie jest nawet pociągający, :D a wcale taki młody nie jest :D Ma to coś :D co mówicie, jest coś w tym ? :>

co do Justina, to fakt, ja też tak gdzieś czytałam, ze nie ma czasu. Pff, duże G mnie to obchodzi, ma zrobic i już ;D

Anka_53

Noo nie wiem... mnie za bardzo nie pociąga Hugh Laurie... ;D

A co do tej płyty to znowuż czytałam gdzieś, że jakiś artysta ma się nią zająć, że już powstaje, ale mam co do tego wątpliwości... ;(

Angie666

oni się tą płytą zajmują od wydania FutureSex LoveSound :D i widzę jak to im wychodzi :D ej :D laski :D wciągnęłam się w nową telenowele :D wiem, jestem głupia, no ale cóż :D " nie igraj z aniołem" :D ale boski facet tam gra :D ogląda ktoś ? :D

Anka_53

ja nie oglądam...
a wracając do Justina zobacz se to xD :
http://worldofjustin.com/wp-content/uploads/2009/05/cheeky.gif

Angie666

ale bym go w tyłek z chęcią uszczypnęła. :D

vakalette

buhahahahha :D dobreee :D nieźle się uśmiałam :D ja nie mogę ;D

Anka_53

on nigdzy poważny nie był i nie będzie... =D

Angie666

mówisz, ze taki będzie do końca swoich dni ? ;D

Anka_53

mi to tam nie przeszkadza akurat. ;p<br>

Anka_53

nie mów mi nic o końcu jego dni!!! ja tu sie chce cieszyc nim, a nie myslec o jego koncu >:( a co do tego to napewno nie będzie poważny nigdy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones