Kanye West

Kanye Omari West

8,6
115 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Kanye West

Kanye spoko koles! mam pomysl wymiencie po kilku raperow ktorych najbardziej lubicie.... moje typy: Kanye West, Sean Paul, 50 cent...

Avnith_Edd

Człowieku sam zaprzeczasz temu co piszesz,raz to raz to,a w dodatku ubliżasz innym.
Ja już załatwie ci bana na jakiś czas.
To nie jest forum muzyczne tylko filmowe.
Tutaj pisze się o grze aktorskiej , a nie o tym kogo się lubi.
I jak możesz pisac innym,że się nie znają jeśli uważasz,że Sean Paul jest raperem :))):))):)):):):):):):):):):)

lasekziom1

Dancehall to odmiana rapu panie wszechwiedzacy ;f

Avnith_Edd

taa... tak to bywa, ze bezkrytycznie uwielbiamy gwiazdy, ktore odnosza komercyjny sukces (50 Cent, Sean Paul). ja wolę prawdziwy rap.

Avnith_Edd

no chyba nie
....nie masz pojęcia o czym piszesz !

Avnith_Edd

zgodze sie z lasekziom1. I nie dość, że rzeczywiście ta strona z muzyką ma mało wspólnego to jeszcze podajesz takich wykonawcow, ze glowa boli. 50 Cent to komercjalizator pierwszej wody. Zal mi ludzi, ktorzy sie nim zachwycaja, no ale coz, kazdy ma swoj gust. Do Kanye'go sie nie przyczepie bo tworzy od czasu do czasu z The Game'em i szanuje ten duet, ale Sean Paul ma wiecej wspolnego z reagge niz z rapem, a malo ma wspolnego. Dancehall (czy jakos tak) nie nalezy do rapu, tylko jak sama nazwa wskazuje do dancehall, czyli cos typu poznanski "Pulsar". Sadze, ze tym komentem nie wiele zdzialam, ale jezeli chcesz posluchac prawdziwego rapu to zapraszam do posluchania chociazby 2pac'a, Biggie'ego czy Wu-Tang Clan. To jest prawdziwy rap z korzeni, z serca, o czyms. W przeciwienstwe do tego komercyjnego chlamu 50 Cent'a, ktory nie ma honoru by zejsc ze sceny po kompromitacji w pojedynku na plyty z Kanye'm West'em.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones