Katarzyna Ucherska 

7,2
437 ocen gry aktorskiej
Katarzyna Ucherska
Aktorka filmowa i teatralna. Pochodzi z Nowego Sącza. W 2016 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Za rolę Józefa Stalina w spektaklu dyplomowym "Mistrz i Małgorzata" w reżyserii Waldemara Krzystka, została wyróżniona na 33. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Publiczność pokochała ją za rolę Olgi Juszczuk w serialu telewizyjnym "Dziewczyny ze Lwowa" w którym gra od 2015 roku. Występowała też w takich serialach jak "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Komisarz Alex (2011)Komisarz Alex", "Barwy szczęścia". Na stałe możemy ją zobaczyć na deskach Teatru Ateneum w spektaklach "Dziewice i mężatki"w reżyserii Janusza Wiśniewskiego, "Róbmy swoje" w reżyserii Wojciecha Borkowskiego czy też "Kandyd, czyli Optymizm" Adama i Wojciecha Wojtyszków. W Teatrze Syrena w Warszawie aktorka wciela się w tytułową rolę w spektaklu "Edukacja Rity" u boku Piotra Fronczewskiego.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 7 października 1992

miejsce urodzenia: Nowy Sącz, Polska

wzrost: 160 cm

W 2016 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1992r. studentka AT. Młoda, zdolna. Bardzo wiarygodnie zagrana rola w na dobre i na złe. Myślę, że jeszcze o niej usłyszymy! Powodzenia Katarzyno:)

Czy ktos zauważył jej podobieństwo do Vanessa Hudgens?

Aż cieplej robi się na sercu, gdy patrzy się w jej piękne oczy. A w połączeniu z uśmiechem jest rozbrajająca. Jedna z najsympatyczniejszych aktorek

Dziwię się, że jeszcze nikt tego nie napisał ;p

Bardzo zabawnie zagrana rola płaczki w ww serialu. Jeden z najlepszych elementów z tego, nie ukrywajmy zwyczajnego serialiku ;)

Gra w serialu w Na wspólnej. Wygląda tam na 21 lat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones