Katarzyna Ucherska

7,2
432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Ucherska

1992r. studentka AT. Młoda, zdolna. Bardzo wiarygodnie zagrana rola w na dobre i na złe. Myślę, że jeszcze o niej usłyszymy! Powodzenia Katarzyno:)

wertina01

Po dzisiejszym odcinku na dobre i na złe mega mnie zainteresowała i od razu wpisałem ją w google. Życze jej jak najlepiej, gra na prawdę wiarygodnie i dobrze. Oby tylko udało się jej gdzieś zaczepic.

kubagroszek

Zrobiłam to samo, co Ty i z tego samego powodu. Dziewczyna przykuwa uwagę nie tylko świetną, jak na nowicjuszkę, grą, ale również niespotykaną, oryginalną, "baśniową" urodą. Nie wiem, czy dobrze mnie zrozumiecie, ale jest niesamowicie malownicza.

kira13

W pełni Cię rozumiem, uważam,że jest piękna, te wielkie, brązowe oczy i śnieżno białe zęby, dosłownie magiczna :)

kubagroszek

Haha też sobie zapisałem jej nazwisko po "Na dobre i na złe". Wyjatkowo wiarygodnie odegrała tą postać, nie łatwą przecież. Miała coś do zagrania a nie jak wiekszość postaci w takich serialach, grający zwykłe postaci codziennego życia. Jeszcze w porównaniu z tym gościem, który grał jej chłopaka, gdzie w sumie nie byłem w stanie zorientować się czy on tez jest chory czy co, ta dziewczyna wypadła naprawde swietnie. Od takich epizodów się zaczyna, potem może być tylko lepiej :)

dziubek1991

Czemu zatem nie ma w filmografii wzmianki o tym, że grała w "na dobre i na złe". Też oglądałam ten odcinek i poważnie się zastanawiałam, czy ona naprawdę nie ma problemów zdrowotnych :D , tak dobrze zagrała! Przydałoby się też jakieś jej zdjęcie! Nie cierpię takich nieuzupełnionych profili aktorów. Wiem, że to "nowicjuszka", ale wcale nie sprawiała takiego wrażenia, więc brak informacji przydałoby się jak najszybciej uzupełnić.

Inezune

To wybitnie zdolna dziewczyna. Widać, że prace wykonuję z radoscią i zaangazowaniem. Czuję, że niebawem usłyszymy i zobaczymy ją duzo częściej. Oj, będzie się działo!!

Inezune

widziałam ją tez w francuskim serialu, szkoda ze nie ma o tym wzmianki.. Swietnie zagrala.

kubagroszek

Też mi się ogromnie spodobała jako Miłka! Teraz "zaczepiła się" w Klanie jako Julia Nowik.
Na razie chyba nie ma za dużego pola do popisu, ale kto wie...

wertina01

Widziałam ja w teatrze w sztuce "Edukacja Rity" w duecie z Piotrem Fronczewskim- wspaniała kreacja, ma dziewczyna talent, warto by zagrała w jakimś dobrym filmie u znanego reżysera

wertina01

7 lat później nadal nie jest o niej głośno :)

java_ff

9 lat później i też za bardzo głośno o niej nie jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones