Katarzyna ZielińskaII

5,8
3 692 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Zielińska

podaje się za góralkę i tak wszędzie o tym trajkocze. Mój ojciec urodził się w Limanowej i tam mieszkał. Jest to najzwyklejsza wieś. Ani słychu o góralach. Nikt tam nie mówi góralszczyzną. Góry tam są, ale jak w każdej małpolskiej wsi. Za oknem hen hen daleko. Gdybym nie miała styczności z tymi okolicami, to w ogóle bym się nie wypowiadała, ale Limanową, Tymbark, Nowy Sącz znam od podszewki.

KK7

A tobie to przeszkadza że ona mówi że pochodzi z gór.Ja jak bym była sławna to też bym to podkreślała.

lucyna63

Przeszkadza mi, bo to jest nieprawda.

KK7

A z tego co ja wiem ur. się w Limanowej a wychowała się w Starym Sączu czy gdzieś za nim.Ja pochodzę z N.Sącza i może lepiej wiem.

lucyna63

hahaha :D Ty wiesz lepiej :D no myślę, że na pewno :))

KK7

Może i ma swoje wady,ale kto ich nie ma.Ale tym że się chwali że pochodzi ze S.Sącza to jeszcze nie grzech.A wręcz trzeba ją pochwalić bo się nie wstydzi swojego miasta.

lucyna63

Mnie nie chodzi o to, że się nie wstydzi swojego miasta. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. A o jej wadach nawet nie wspomniałam.

KK7

Czyli wg. ona ci się nie podoba.

lucyna63

To jest nieistotne, czy ona mi się podoba, czy nie, czy ją lubię, czy też nie. Limanowa to nie Zakopane czy Bukowina. Koniec kropka. Wszystko, co miałam do powiedzenia w tej kwestii, obwieściłam w moim 1. poście. Amen.

KK7

Po prostu jej zazdrościsz i tyle.A ja takich ludzi nie lubię.

lucyna63

A co mnie interesuje, kogo ty lubisz? Kobieto, zejdź na ziemię! Czego mam jej zazdrościć? Że występuje w badziewnym serialiku na tvp? Albo że chałturzy w kabaretach? No cóż za wyczyn.

KK7

Jakoś musi zarobić na siebie.przeciesz manna jej z nieba nie zleci.A gra nie najgorzej.Widziałam gorszych
aktorów i nikt się tak do nich nie przyczepił jak ty do niej.przeciesz jej nie znasz osobiście.No chyba że się mylę?

lucyna63

No jak ty piszesz "przeciesz" zamiast "przecież", to ja nie mam pytań ;))) Poczytałam sobie trochę twoich "wypowiedzi" na tym portalu i jeśli wg ciebie film "Cześć Tereska" jest beznadziejny, a serial "Rodzinka.pl" jest genialny (sic!), to "nie śmiem" konwersować z takim nadzwyczajnym autorytetem.
A jeśli chodzi o twoje pytanie, odpowiadam dla świętego spokoju: TAK :))))
Ech, szkoda, że nie ma na filmwebie opcji "ignoruj użytkownika" :)))

KK7

Chyba cierpisz na manię wyższości.Jak twoim zdaniem "Cześć Tereska" jest genialny film to rz
eczywiście nie mamy o czym mówić.Ty jej po prostu zazdrościsz..I wiesz odczep się ode mnie.I dziewczyno wyluzuj bo jedziesz jadem.

lucyna63

Ile ty masz lat dziewczynko?!

KK7

Na pewno starsza od ciebie.

lucyna63

Age is a heavy burden :))))

KK7

Lepiej naucz się pisać po polsku.

lucyna63

hahahahah :D

KK7

Może skończ się już popisywać bo szkoda mi zdrowia dla ciebie.

lucyna63

Idź dziewczyno, wstaw wodę na makaron albo obierz ziemniaki na obiad, bo już po 12stej ;)

KK7

A może ty się tym zajmij przynajmniej rodzina będzie z ciebie zadowolona.A nie wypisywać takie bzdury, na temat innych.

lucyna63

Idę, w myśl zasady: USTĄP GŁUPSZEMU (mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli ;)
bez odbioru.............
_---__-__________-------------------.........................

..............>>>>>>>>>>>>>)_____________________--____
tracę kontakt............. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...............

-------------------------- - __________.................

.

KK7

a ja nie lubię rozmawiać z takimi osobami co innym zazdroszczą.
Bez odbioru.

KK7

Żeby jeszcze było czego ;)

KK7

Jej sławy.A może ci odbiła chłopaka?

KK7

;DDD
Uśmiałem się czytając te rozmowę ;DD

cameron_baum

No wiesz co :P Powinieneś mi współczuć takiej trollowatej rozmówczyni i jednocześnie być pełen podziwu dla mojej elokwencji :D

KK7

Odezwała się mądrala co wszystko wie najlepiej.

lucyna63

Lucy, nie chce mi się z tobą zgadzać, nie rzucam pereł przed wieprze.

KK7

tfu, gadać*

ale zgadzać też :))

KK7

Najpierw naucz się poprawnie pisać.

lucyna63

Rozkazywać, to możesz swoim dzieciom.

KK7

Wyobraż sobie że mojej córce już nie trzeba rozkazywać.Bo jest już dorosła i sama wie co robi.Ja jej mogę tylko podpowiedzieć co żle robi.

lucyna63

daj se siana...

KK7

Jak tak poczytałem waszą rozmowę to w pewnym momencie myślałem, że się załamię.

Jestem z Tobą, KK7 :).

KK7

KK7 uśmiałem się setnie ;) Plus za wytrwałość ! Nawiasem mówiąc (pisząc) muszę wziąć się teraz za jakąś książkę bo właśnie się przekonałem, że nie tylko komputer można zresetować ;)

achmed7712

Wiesz, jak to jest... Był lipiec, wakacje, człowiek ma chwilę czasu na zbawianie świata, hejtując takie expertki na filmwebie ;)
Oczywiście żartuję ;)

KK7

Ja jestem właśnie pełen podziwu hahaha ;DDDD

KK7

Ok, współczuję i jestem pełen podziwu :D BO SIĘ NALEŻY! :D

lucyna63

Za to miasto wstydzi się jej

KK7

Skoro Limanowa to nie jej miejsce urodzenia to podaj prawdziwe miejsce jej urodzenia.

tomucho77

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem :] Gdzie ja twierdzę, że Zielińska się NIE urodziła w Limanowej? Wskaż mi palcem.

KK7

Trzeci post od góry.
Limanowa to miasto z Beskidu a Beskid to góry... góry których nie widać przez okno ale leżą one w tymże województwie.

tomucho77

http://pl.wikipedia.org/wiki/Limanowa

tomucho77

Ja mam jeszcze opłaconą licencję na google, więc proszę, nie rzucaj mi tu linkami. "Górale - (...) Najbardziej charakterystyczną grupę stanowią Podhalanie, zamieszkujący kotlinę nowotarską u podnóża Tatr". "Górale polscy posługują się gwarami małopolskimi (m.in. podhalańska i sądecka) i śląskimi (m.in. cieszyńska i jabłonkowska)" - czy p. Katarzyna mówi gwarą? Nie jestem jej fanką (i nikomu nie polecam :D), ale nie zauważyłam, żeby mówiła takąż.
"Lachy Sądeckie – grupa etnograficzna ludności polskiej zamieszkująca obszar Sądecczyzny" - Kaśka jest lachem (lachą? :D).
Czyste fakty.

KK7

Nie wiem czy ona powiedziała tak czy też nie -,- ale ty widzę masz niezłą podnietę że twój ojciec urodził się tam czego wgl nie rozumiem. Zresztą co za problem ? niech mówi co chcę, lepiej by było gdybyś ty te swoje uwagi zachowała dla siebie kogo obchodzi czy Cie to oburza czy też nie ?

Mrs_Metalowa

to po kij, dziecko, odpisujesz, jeśli cię to nie obchodzi?!

KK7

tak się składa że mnie obchodzi ta rozmowa, ponieważ nie zgadzam się z tobą, co i tak nie zmienia faktu że pochodzenie Zielińskiej czy też Twoje mnie gów.... obchodzi.

Mrs_Metalowa

śmiesznaś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones