Kate HudsonI

Kate Garry Hudson

7,6
15 720 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Hudson

których mama jest nie wątpliwie gwiazdą kina , sama ma równiez ciekawy dorobek artystyczny a przy tym wszystkim nigdy nie widziałem jej by się nadymała , robiła z siebie buofna itd z tej sytuacji , wręcz przeciwnie , jak się ją ogląda na ekranie to az chce się ja przytulic .

maciekb80

bardziej nadętej aktorki to ze świecą szukać

maciekb80

Lovely Girl.

dannyboi

Yes!

dannyboi

You re right

maciekb80

Ciekawy dorobek artystyczny? To chyba za duże słowo w stosunku do filmografii Kate Hudson, która w 90% składa się z głupiutkich hollywoodzkich historyjek dla kur domowych. Matce daleko do ikony, choć nie można jej odmówić uroku, a córka to hollywoodzki średniak - bez poparcia mamy pewnie w ogóle nie znalazłaby się w Fabryce Snów.

madz20

przyznaje że z tym dorobkiem to faktycznie przesadziłem .

madz20

na serio tak zal ci dupe sciska z zazdrosci? kobieta jest piekna i zgrabna.bez pomocy mamusi tez by zrobila kariere.az tak zawistna jestes?no jo,o niej swiat uslyszal o tobie nigdy nie uslyszy

lucckaa

Jasne żeby zrobiła . A choćby nawet jej mama pomogła to nie widzę w tym nic złego . Jak ktoś ma znajomości to czemu ich nie wykorzystać . Ja bym nie miał oporów . Niestety brak wpływowych znajomych mi to uniemożliwia :/

lucckaa

Myślałam, że takie komentarze piszą tylko psychofani wobec krytyków swoich idoli na portalach społecznościowych ale widzę, że facebookowo- instagramowa smutna rzeczywistość dopadła także Filmweb :-/. Jeżeli to szczeniackie bełkotanie jest wszystkim na co Cię stać to pozwolisz, że pozostanę przy swojej opinii co do warsztatu i dorobku zawodowego tej aktorki. Niestety, dla Ciebie, jestem zwolenniczką dyskusji z użyciem argumentów i nie wdaje się w pyskówki z małolatami tudzież z osobami posługującymi się językiem marginesu.

madz20

wow coz za inteligentna wypowiedz :) nie lubie chamstwa , takie osoby jak ty powinno sie tepic. Z malej litery "ty" poniewaz z duzej pisze do osob ktore szanuje :) Niestety cie rozczaruje ale nie jestem jej fanka po prostu ja lubie,fajnie gra. Zeby krytykowac aktora trzeba znac jego dorobek i znac wszystkie filmy, watpie czy obejrzlas wszystkie.Szczeniara? Hahahahahaha moj wiek mozna poznac po miniaturce?Jak narazie margines spoleczny zaprezentowalas ty.

lucckaa

Ale z ciebie wieśniara.

lucckaa

Zgadzam się, fajna jest!

Aerss

zaiste fajna jest niezle gra tak naturalnie .. a dla tworcy postu to kim jest jej mamaaaaaaa ?

konradek007

A kim ma być?

maciekb80

" jest jedną z niewielu aktorek których mama jest nie wątpliwie gwiazdą kina"
no przeciez piszesz ze jej mama to gwiazda kina, a nie wiem która to jej matka. ta wielka gwiazda,./

konradek007

To co Ty robisz na tym portalu ? :).

maciekb80

Goldie Hawn . Choc mam nadzieje ze żartowałes z tym "a nie wiem która to jej matka" .

maciekb80

Lubie ja . Jest ładna , przyjemnie się ją ogląda . Filmy może i nie wysokich lotów ale przyjemne . Mamę tez lubie , mama też taka ładna i przyjemna babka .

eraaz

Tylko że mame botox konkretnie poramotał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones