Kate WalshI

Kathleen Erin Walsh

7,4
6 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Walsh

mam pytanie czy jest mozliwosc ze Kate wroci do chirurgow?
gdy np jej spinn-off nie wypali albo fani bardzo beda tego chchiec?
bo z nia to byl dopiero serial:) a kiedy puszzcane w stanach bedzie Private Practice bo slyszalam ze od wrzesnia tak jak 4 seria chirurgow

addison1

Wola widzów nic nie pomoże ;) Ale jeśli "Private Practice" nie spodoba się, Kate ma zapewniony powrót do Grey's.

Strasznie będzie mi brakować Addison w GA ;)

addison1

wola widzow czesto pomaga:) wiem ze wroci wierze w to:)

addison1

No ja mam nadzieje że masz racje :D W najgorszym wypadku chciałabym żeby Mark pojechał za nią do LA :P

addison1

Wedłyu mnie Kate nie wróci do GA, bo jak widać całkiem nieźle jej idzie w Private Practice a i fani PP napewno będą chcieli dalszej części serialu,ja osobiście byłabym za tym aby nie wracała mimo że bardzo ją lubiłam w GA to w PP jest jeszcze lesza

asiulek_ja

tak zgadzam sie. w PP jest jej wiecej;D

addison1

Kate ma się pojawić gościnnie w jednym z odcinków "Chirurgów", który zostanie wyemitowany wiosną :)
http://red-report.othersideoflife.com/

addison1

raczej nie wróci, bo PP ogląda wielu widzów w Stanach. I ja też ją wolę w "Prywatnej Praktyce" niż w "Chirurgach"

Marq

Tak, ale Chirurdzy bez niej to nie to samo ona jest Perfekcyjna i super gra a w prywatnej praktyce jest świetna !!./

addison1

Szczerze mówiąc trochę mi się robiło żal Addison kiedy była jeszcze w GA... Piękna, mądra kobieta nie potrafiąca poradzić sobie z samotnością... ale dodawała swoją osobą bardzo dużo subtelności temu serialowi... w Prywatnej praktyce poszukuje siebie... Oba seriale są genialne, a to dlatego, że postać Addison jest genialna:) niemniej.... szkoda, że nie ma jej w GA!

addison1

aha... jeśli to będzie pocieszenie... Będziemy mogli zobaczyć ją w jednym z odcinków 4 serii GA:)

addison1

ma się pojawić chyba w 4 odcinkach 5 sezonu GA ;d

addison1

na kilka odcinków pewnie wróci.
szczerze, to tysiąc razy bardziej wolałam ją w GA, za to faktycznie, w PP jest jej więcej, ale to jak dla mnie jedyny plus, bo tam spin-off jest trochę nudniejszy niż GA ;p

fishy

sam* spin-off...

w ogóle jakoś mało wspólnego widzę w Addison z GA i PP...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones