Kate Walsh I

Kathleen Erin Walsh

7,4
5 978 ocen gry aktorskiej
Kate Walsh I
Kate Walsh (a właściwie Kathleen Erin Walsh) urodziła się 13 października 1967 roku w San Jose, w stanie Kalifornia (USA). Mieszkała zarówno tam jak i w Tucson, w stanie Arizona (USA). Karierę zaczynała w Chicago (Illinois, USA), studiowała aktorstwo w Piven Theatre Workshop. Zaczęła występować na deskach teatru Shakespeare Repertory, gdzie zagrała w takich sztukach jak: "Born Guilty", "Moon Under Miami" i "Troilus and Cressida". W Chicago aktorka wystąpiła w dwóch niezależnych filmach: "Desperaci" w reżyserii Johna McNaughtona i "Henry: Portrait of a Serial Killer, Part 2". Szybko przeprowadziła się do Nowego Jorku (Nowy Jork, USA). Otrzymała rolę w serialach: "Mike O'Malley Show" (ABC), "Fenomen żonatego faceta" (HBO) i "Drew Carey Show" (ABC). Kate wystąpiła także u boku Willa Ferrella i Roberta Duvalla w filmie "Tygrysy murawy". Znana jest również z "Pod słońcem Toskanii", "Po zachodzie słońca", "Inside Out", "Family Man", "Chirurgów" oraz "Trzynastu powodów".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 13 października 1967

miejsce urodzenia: San Jose, Kalifornia, USA

wzrost: 175 cm

Aktor
Zdobyła Aktor, 3 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Alex Young (01.09.2007 - 05.02.2010, rozwód)
Miała zagrać Lilly w filmie "1408", musiała jednak zrezygnować ze względu na swoje wcześniejsze zobowiązania. Zastąpiła ją Mary McCormack.
Nancy Pimental pisząc scenariusz filmu "Ostrożnie z Dziewczynami", oparła historie głównych bohaterek na podstawie losów jej i Kate.
Uczęszczała do Catalina High School w Tucson (Arizona, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wygląda rewelacyjnie :)

Ja mam mieszane zdanie. Zalezy od odcinka. Gra fajna postac, ale wlasnie jako zona Dereka, a nie jako kochanka Marka. A Meredith chyba najlepej jak gra jako przyjaciolka Dereka, co wy na to?

dodajcie jej rolę w tym serialu

Bardzo ponętna w serialu Fargo

Zmieńcie jej zdjęcie profilowe. To przepiękna kobieta, a na profilowe daliście jej tak nie
korzystnie zdjęcie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones