Kate WalshI

Kathleen Erin Walsh

7,4
6 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Walsh

Ja mam mieszane zdanie. Zalezy od odcinka. Gra fajna postac, ale wlasnie jako zona Dereka, a nie jako kochanka Marka. A Meredith chyba najlepej jak gra jako przyjaciolka Dereka, co wy na to?

pszczolka

Ja wolę postać Addison, od postaci Meredith... Ale broń Boże z Derekiem! MerDer rox, Maddison rox :)

bluebell_2

OOO tak ;) Maddison rządzi. I też wolę postac Addison.

Sarna

Jeśli chodzi o urodę to Addison, ale moim zdaniem w swoją rolę lepiej wcieliła się Meredith.

pszczolka

Na początku wolałam Meredith (wiadomo, żona Dereka była be) ale im więcej odcinków widze tym bardziej mi się podoba Addison. Ma klase, Meredith zaczęła mi działać na nerwy... Ale mimo to bardziej mi ona do Dereka pasuje ;)

smerfetka

ja tam zawsze najbardziej lubiłam Meredith, chociaż Addison nie jest zła, też ma fajna role. Ale Meredith zdecydowanie na pierwszym miejscu. Oczywiście z Derekiem.

pszczolka

Addison jest perfekcyjna. postać jest nawet fajnie napisana, ale tak ją oddać to sztuka!!! Meredith jest po prostu OK.

A w ogóle to powinna być z Alexem, a że zmienia serial to mi wszystko psuje, nie chcę żeby była z tym wdowcem...

Charlie_Lolip

Przedmówca ma rację :)
Addison rlz! Gra ciekawą postać no i jest piękną kobietą [ruda!!] ;) A Meredith zrobiła się denerwująca.

lap91

niestety prywatnie już nie ruda ;)

http://bp3.blogger.com/_A9w1NoHsrnY/R7uvq1gbAeI/AAAAAAAABDA/SEu-gM0TBiQ/s1600-h/ kate+walsh.jpg

lap91

lubilam meredith w poczatkowych seriach, czesto sie usmiechala i milo bylo na nia patrzec no ale niestety w dalszych odc stala sie wiecznie smutna. dlatego od jakiegos czasu mam wiekszy sentyment do addison

aneczka_89

Oczywiście, że Addison. I uwierzycie, że ona ma już 41 lat?!

pszczolka

Addison chyba pod kazdym wzgledem...

saraya_2

No więc, Addison, zła i okrutna żona, która smiała mieć romans, a oprócz tego wróciła w taki sposób! Hmmm ja tak nie uważam... Sądzę, że jest ona... jedyna w swoim rodzaju. To Meredith ciągle niezadowolona, rozumiem, matka i w ogóle, ale spojrzcie jaką Addison ma klasę, i nie dość, że dostaje niezłego kopa od życia, to jakoś się trzyma. Jest bezpłodna i ma za sobą nieudane małżeństwo, które też nieźle dało jej popalić, i sądzę, że tak samo Derek jak i Addison są winni. A ludzie krzywo na nią patrzą, bo to kobieta zdradziła pierwsza... Widocznie był jakiś powód. Nic się bez niego nie dzieje...

pszczolka

Dokładnie Meredith też zaczyna mi działać na nerwy.
Addison jest o wiele bardziej sexy i super sexy parą była z Markiem Sloanem.
Ciesze się,że gra w Private Practise główną role :)

pszczolka

Addison jest po prostu Boska! Mrededith tez jest fajna ale pod względem wyglądu to lepsza jest Addison

pszczolka

Addison lepsza. Bardziej mi przypadła do gustu. W ogóle to moja ulubiona bohaterka w GA. Meredith wydaje się byc taka, jakby nie wiedziala do konca czego chce od otoczenia...
Addison :)

O___Ren_Ishii

Addison, zdecydowanie :D, Meredith sama nie wie czego chce, takie kobiety są najgorsze ( chłopaki wiedzą o czym mowa ;P )

pszczolka

zgadzam sie z wiekszoscia !! Addison i tylko ona jest(była) najlepsza postacia w GA :)).Meredith jest rzadka i wogole nudna! A Addison i tu cos wykombinuje i tu cos zrobi bez niej GA bedzie nudneeee. A jesli chodzi o to czy wolałam ja za czasów z Derekiem czy z Markiem to zdecydowanie z Markiem z Derekiem juz ja praktycznie nic nie łaczyło :)

pszczolka

oczywiscie ze addison-najlepsza ze sie tak wyraze suczka w serialu

pszczolka

oczywiście że Addison. Jest piękna, mądra i ma klasę a Meredith nie wie czego chce i mnie wkurza

Zoe_

Teraz Meredith zaczyna normalnieć, ale zobaczymy jak to będzie dalej.

pszczolka

O bożee!! Ludzie!!!! Czy wy widzicie co wy piszecie??!?!?! "Meredith zaczyna mnie denerwować..." itp, itd... Co to ma być??! Myślicie, że ona sobie sama rolę pisze??? Chyba jednak nie. Przecież ludzie to nie ona o tym decyduje!!!!

Guusje

ale my nie piszemy o aktorkach!

meredith ani addisomn nie pisza sobie rol, to chyba oczywiste, zwazywszy na to, ze sa one tylko postaciami z serialu. i chyba mamy prawo jakiejs postaci za cos nie lubic...

czy nie?

aneczka_89

Meredith i Addison to bohaterki filmu, jak sam/a zadążyłeś/aś zauważyć... Nie o aktorkach jest dyskusja, naucz się czytać^^

Lexie_

Oby dwie bardzo lubie ale Addison tak potrafi zagrać ,że wygląda to jakby się tam naprawde tak działo. ( ze ona jest lekarzem i wgl ) Świetnie

umc__

Ja osobiście wole Meredith ;) ;D :) :D :)

Frantic_Girl

Ale sie uwzięliście na tą Meredith ;). Ja lubię jedną i drugą, ale Meredith od początku była moją ulubioną postacią, oczywiście z Derekiem i tak zostanie. Oni są razem tacy...sama nie wiem jak to napisać. Po prostu jak są w jakiejś scenie razem to serial jest od razu ciekawszy. To samo z Addison i Markiem ;). Swoją drogą szkoda, ze jej nie będzie

Lady_From_Burton_World

Ja do Addison nic nie mam bo bardzo ją lubię ale wole Meredith ;) No ale jak zabraknie Addison to będzie głupio ;(

Frantic_Girl

Osobiście od pewnego czasu, Wolę Addison (Kate Walsh) Jest taka zdecydowana, fajnie mówi, jej gesty i orginalność przechodzą wszystko.
Po prostu jest najlepsza.
Zawsze wolałam Meredtih , ale teraz to się zmieniło.


Ps.Polecam Private Practice (z Kate walsh w Głównej roli)

umc__

ooo tak Private Practice jest super uwielbiam ten serial szkoda że dopiero jest 9 odcinków ;/

Zoe_

Ja wole Meredith chociaz Addison tez jest super:) Postac meredith bardziej mi sie podoba, jest taka bardziej "ludzka". Chociaz Addison ma klase;))

Lexie

Własnie dlatego wole Addison ma klase, jest genialna i wgl ale każdy ma swoje poglądy ;].

umc__

Kate fajnie zagrała w tej windzie, gdy nie wiedziała do kogo należy ten głos. Niby stała spokojnie, a ukradkiem rozglądała się na boki, W ogóle- świetna scena ;)), fajnie mówiła "hello...hello...". Albo dziś do tego lekarza, niby w takiej wielkiej tajemnicy, że słyszy głos w windzie, lub winda do nie przemawia, nie pamiętam, ale to było świetne ;). Czuję, że w "Prywatnej praktyce" postać Addison jest zdecydowanie fajniejsza od tej Addi z Chirurgów. Może dlatego, że wydaje sie tam szczęśliwsza. Nie wiem, nie oglądałam tego serialu.

Lady_From_Burton_World

No strasnzie mi się to podobało , ja od razu obstawiałam ,że pewnie z góry ktoś widzi ją a moja mama xDD mowila ze w głowie sobie sama uroiła te mysli to też było możliwe. ale świetna scenka xD

pszczolka

Meredith <3 i derek.
A do Addison nic nie am ale niech spada od dereka , bo MerDer rządzi ; **

pszczolka

Jako postać oczywiście Addison, lubię jej chłodne podejście do spraw osobistycz jak i zawodowych. Czasami żal mi jej, cholernie cierpi. A oni gruchają sobie.
I bardzo ciekawa postać.

pszczolka

zdecydowanie Addison.
jak dla mnie Mer jest zawsze zmęczona życiem, i nie docenia tego co ma.

Punk_Queen

Dla mnie też.
Addison jest żywa i taka hm. ,,zna życie''. Popełniała błędy, teraz stara się tego nie robić, jest wrażliwa i w ogóle podoba mi się to, że gra ją Kate Walsh.

umc__

addison . jest. boska.
bardzo mi sie podobają jej rozmowy z callie, są rozbrajające
"pocalowalam kareva"
"a ja wzielam slub z georgem"
"...?"

cudo ;) poza tym - ma pazur!

pszczolka

Addison, rządzi!!! Swietna rola Kate Walsh!! Nie dziwie się, że stworzyli dla niej osobny serial:)

bozymek

Też się nie dziwie ;D Zobaczyli w niej to coś i już
Pp są extra.

umc__

też mnie to nie dziwi Addie jest the best ;d

pszczolka

Mam wrażenie, że jestem jedynym facetem który to ogląda. :)

Mavelius

pewnie dużo mężczyzn ogląda PP tylko się nie przyznają ;)

Zoe_

No to macie drugiego faceta:) muszę jednak przyznać, że Addison w "Private Practise" nie jest już tak wyrazista, jak w "Grey's Anatomy", wydaje mi się, że Cooper i Charlotte skradli widzom serca:) Ale Addie dla mnie już na zawsze będzie the best.

pszczolka

Naturalnie Addison (Addek wymiata). Ja od początku nie lubiłam Meredith ciągle była taka nie zdecydowana, nie potrafiła docenić co posiada. Potem pojawiła się Addison zaimponowała mi na początku pewnością siebie i ciętym językiem, a przedewszystkim tym jak bardzo kocha Dereka. Te kilka wybryków z Markiem, Alexem itp. wiem że robiła to dlatego bo czuła się samotna i porzucona. Ostatnie odcinki gdy wróciła do Grey's Anatomy na te 2 odcinki, gdy widziałam jak bardzo go wciąż kocha, to aż serce się krajało. Derek jest głupcem że nie potrafił docenić takiej kobiety. Nie mogę się doczekać najnowszego odcinka Grey's..:) Mam nadal nadzieje że Derek jeszcze wróci do Addison.
A co do aktorki przyznam szczerze że imponuje mnie jej poczucie humoru. Każde Interview które z nią oglądam rozbawia mnie do łez.
Przepraszam że tak dużo napisałam ale naprawde bardzo cenię tę aktorkę a zwłaszcza jej postać Addison.
PeSka oglądam Private Practice świetny serial.:)

kata033

ja też nie przepadam za Mer i szkoda mi Addie nie ma szczęścia w miłości. Na początku chciałam, żeby Addie i Derek byli razem, ale później kiedy Derek się nie walczył o małżeństwo to zmieniłam zdanie. Addie zasługuje na kogoś lepszego niż Derek. Zdradziła go bo czuła się samotna, a on był nieobecny w małżeństwie co sam przyznał.

Zoe_

Zgadzam się. Addie jest jedyna w swoim rodzaju. Piękna, boska, mądra, błyskotliwa, pomysłowa, zabawna ... Ciągle trzyma klasę, ma honor i odwagę. W ogóle sie nie poddaje. A niejedna na jej miejscu by sie poddała. Najpierw to rozwalone małżeństwo z Derekiem. Nieudany związek ze Sloanem. Później romansik z Alex'em ... Jak zwykle klpa [a tak mnie sie ten wątek podobał! myślałam, że w końcu będzie szczęśliwa!]. Później w PP Pete ... A jakby tego było mało to przeciez nie może miec tego swojego upragdnionego dziecka ; (( Tak mi jej szkoda ;|
Mam nadzieję, że w końcu będzie szczęśliwa i te problemy zniepłodnością da się jakos wyleczyć ... Addie, trzymamy kciuki ; **

McAddie

mogłaby adoptować dziecko ;d a może będzie szczęśliwa z Noah coś między nimi zaiskrzy chyba ;)

Zoe_

właśnie też mi się tak wydaje ;D





umc__

oby!
: **
A z tym dzieckiem to nie głupi pomysł xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones