Kazimierz Kutz

Kazimierz Julian Kuc

7,7
910 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Kazimierz Kutz

Naprawdę zastanawiam się, czy czytam komentarze na wp.pl czy na filmwebie. Piszecie jakieś bzdury o tym,
że był donosicielem (co jest ochydnym kłamstwem), że jest ateista i że jest platformersem. Mi jest daleko od
poglądów myśli platformowej czy pisowskiej ale... kurcze to nie ma znaczenia bo nie to się liczy. Liczy się
dorobek artystyczny i to, jakie filmy ten człowiek zrobił. Może i miał dla co niekórych nie jasną przeszłość ale
to nie ma znaczenia. Czy docenilibyście "Perłę w koronie" bardziej albo mniej, gdyby był w PiSie ?!
Naprawdę, znam prawdziwych skur******* aktorów, ale w życiu nie powiem, że są "do dupy" aktorami tylko
dlatego bo mają jakąś plamę na swoim życiu.
Ludzie opamiętajcie się. Kazimierz Kutz jest moim zdanim znakomitym REŻYSEREM, który pokazał mi
przybliżny obraz Śląska. Dzięki niemu poznałem prawdziwą barwę tego regionu, różnorodność i wspaniałość.
W "Perle..." pokazał niewiarygodną walkę życia codziennego rodzin mieszczkających na Śląsku i wielki
patriotyzm, Za to Panie Kaziku - serdeczne dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones