Kevin DillonI

Kevin Brady Dillon

7,1
2 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Dillon

Postać bez której serial Entourage przypominał by Seks w wielkim mieście.
Jego mądrości życiowe doświadczenie, serwowane w tak sarkastycznej postaci to istna sól serialu.
Nie skrępowanie w każde sytuacji daje zawsze świetne efekty.
Dla jego tekstów oglądam każdy odcinek.

"I'm telling you, once your car's been stolen, it never runs the same again. It's like a guy sleeping with your girl. He leaves his mark all over her"

_Animal_

E: We had breakup-sex, all right?
Johnny Drama: Breakup-sex? Never heard of it.
E: Yeah, I mean... you know... you have sex and... that's it - you say goodbye.
Johnny Drama: That's the only kinda sex I have
:D mistrz swiata

_Animal_

Drama to chyba najbardziej pozytywna postać w całym Entourage.
Dillon jako Johhny i Piven w roli Ari Golda napędzają cały serial a ich kwestie powinni prześć do historii:D

_Animal_

Dokładnie tak, razem z Pivenem kradną ten serial. Genialny jako Drama.

_Animal_

Drama i Tutle rządzą w tym serialu. Jestem właśnie w 4 sezonie i jedna kwestia Dramy po prostu rozp.edrala:

E: Nie szukam dziewczyny, tylko po to żeby ją przelecieć.
D: Dlaczego?
E: Bo to wredne.
D: Nie, nie. Wredne to było wtedy, kiedy kazałem jechać Jess Mancini rowerem do domu po tym, ja zerżnąłem ją w tyłek.

Uhaha :)

_Animal_

Bardziej go pamiętam z Plutonu gdzie gra tego ćpuna-sadystę co rozwala wietnamcowi czoło kolbą ale w Entourage całkiem niezły - niestety w cieniu swojego brata, który jest bardziej uznany i ceniony.

MilesQuaritch

chodzi mi oczywiście o Matta Dillona a nie tego filmowego, Vincenta. bo w serialu tez gra mniej znaną osobę-brata gwiazdy.

_Animal_

"takie śmieszne że zapomniałem się zaśmiać" ;)

_Animal_

Mam nadzieje ze cieszysz sie ze znow ujzysz DILLONA w 'EKIPIE'? Tym razem 19 czerwca w naszych kinach pojawi sie film fabularny na podstawie tego znanego serialu. Koniecznie do kina sie wybierz jak lubisz ten serial...

punisher822_filmweb

hah Johny Drama rules!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones