Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

Facet jest w wieku mojego ojca a ani trochę nie wygląda od niego młodziej. Nie ma syndromu Ibisza niestety :(

Vaylander

całe szczęście, że nie można porównać go do Ibisza.

Vaylander

A kto sie nie starzeje? A moze ma sie zbotokoswac? Ile ty masz lat w ogole? 17? Wyjdz.

mWo

Ale ty jesteś ograniczony...
Jasne, że każdy się starzeje, ale osoby, które nie pracują fizycznie, a tymbardziej te, które są znane na całym świecie, wyglądają dobrze bardzo bardzo długo.

Vaylander

Czy tobie ktos w glowe mlotkiem zayebal?
Jakie osoby wygadaja dobrze bardzo dlugo? te ktore cwicza pod okiem osobistego trenera 7 dni w tygodniu 5 godzin dziennie i chodza na masaze i zastrzyki z botoksu?
Spacey wyglada naturlanie i normlanie - tak jak wyglada mezczyzna w jego wieku. A to, ze przyzwyczailas sie do hollywoodzkich meskich lalaeczek to juz inna sprawa.

mWo

Nie, ale ciebie chyba biją za często skrzywdzony człowieczku :(
Nie przyzwyczaiłem się do hollywoodzkich męskich laleczek. Przyzwyczaiłem się, że znani ludzie w tym wieku wciąż wyglądają jakby dopiero co przekroczyli 30, a Spacey wygląda po prostu na swój wiek, albo i starzej.

Vaylander

skrzywdzony to chyba jestes ty, skoro spuszczasz sioe nad tym, ze Spacey nie wyglada jak Ibisz. A moze jestes zwyklym ciota?

mWo

Nie, nie martw się. Nie jestem jak twój stary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones