Kevin Spacey

Kevin Spacey Fowler

8,8
82 421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kevin Spacey

podajcie najlepsze filmy z kevinem, bo nie wiem, co mam oglądać...

ziomczyslaw

Polecam K-Pax, 21, Życie za Życie, no i Siedem oczywiście! ;) Negocjator leci właśnie na Polsacie. Też dobry

ziomczyslaw

American Beauty- arcydzieło

ziomczyslaw

Kroniki Portowe

ziomczyslaw


Witam. Mój TOP 10 :

1. American Beauty.
2. K-PAX.
3. Seven.
4. Swimming with Sharks.
5. The Usual Suspects.
6. The Shipping News.
7. The Life of David Gale.
8. A Time to Kill
9. The Negotiator.
10. The Man Who Stare at Goats.

Kto nie widział któregokolwiek z tych filmów, niewiele widział. Pierwsza ósemka to absolutne arcydzieła.
Nadrabiaj zatem czego dotąd nie widziałeś jak najszybciej, miłych seansów życzę! :-)

użytkownik usunięty
Dark_Wotisuwin

A gdzie LA Confidential?

To mój własny, subiektywny TOP 10, LA Confidential się do niego nie załapało, co nie znaczy wcale, że uważam ten film za słaby, bo nic z tych rzeczy, to też jest świetny film, Midnight in the Garden of Good and Evil też było bardzo dobre. Z tym aktorem nie jest łatwo ułożyć pierwszą dychę najlepszych filmów, bo tych wyjątkowo dobrych było po prostu więcej niż 10 :-) Ilu fanów tyle różnych zestawień...

użytkownik usunięty
Dark_Wotisuwin

Najciekawsze postaci, wszystkie zagrane rewelacyjnie

Beyond the Sea
The Life of David Gale
The Shipping News
K-Pax
Ordinary Decent Criminal
Pay It Forward
American Beauty
The Usual Suspects
Se7en
Swimming with Sharks
Glengarry Glen Ross

Dark_Wotisuwin

skoro wg. Ciebie to takie arcydzieła to czemu w TV w kazde święta leci Kevin sam w domu ?

caninae

Witaj! A co ma piernik do wiatraka? Wybacz, ale nie widzę związku między jakością wymienionych przeze mnie jako wybitne, ośmiu filmów z omawianym tutaj aktorem, a świątecznym programem telewizji Polsat... Sugerujesz, że te filmy wcale takie genialne nie są? OK, to dobrze, że masz własne zdanie. Jeśli masz do mnie pretensje, że Polsat ma taki program, a nie inny, to niestety źle trafiłeś, ja tam nie pracuję, nie mam takich układów, niestety :-) W tej sytuacji polecam nie oglądać Polsatu ani TVNu, tylko kanały filmowe z nieco bardziej urozmaiconym repertuarem i wieloma klasykami, których na Polsacie nie uświadczysz, ja osobiście preferuję Ale Kino!, TCM i Universal Channel. Pozdrawiam!

Dark_Wotisuwin

Zamieniłabym miejsce 8 z 9, bo Chris Sabian jest moim idolem z dzieciństwa (zaczęłam zastanawiać się, czy nie do tej pory), poza tym wszystko inne się zgadza. Gratuluję gustu i bardzo się cieszę, że są ludzie doceniający talent Kevina.

tmck

Zgadzam się w 100%. W moim zestawieniu kierowałem się bardziej jakością samych filmów, niż jakością czy wielkością zagranej przez Kevina roli. Jeśli bym przyjął takie kryterium to istotnie The Negotiator wskakuje na 8 albo nawet na 7 miejsce. W filmie A Time to Kill miał mniejszą rolę i był zdecydowanie w cieniu głównie Samuela L. Jacksona (którego swoją drogą też uważam za mistrza w swoim fachu), w The Negotiator zagrali z Samuelem równorzędne role, to w ogóle nieprzeciętnie mocne kino sensacyjne.

ziomczyslaw

Podejrzani, Tajemnice L.A. . , American Beauty

użytkownik usunięty
ziomczyslaw

Obejrzyj K-PAX - To Arcydzieło!

użytkownik usunięty
ziomczyslaw

'Życie za życie', ''Siedem', 'American Beauty', 'Fred Claus' (na święta), 'K-PAX', 'Podaj dalej'.

ziomczyslaw

American Beauty (za to że pokazał mit American Life ), Podejrzani (za to że mnie i chyba nie tylko wyrolował :D), Życie za życie (bo potrafił zmienić mój stosunek do "kary smierci"), za k-pax (film gorszy niz książka, ale takiego ufoludka sama bym chciała mieć w domu;D), za Siedem (połozył na łopaki duet pitt-freeman, mimo kilku sekund na ekranie;-)) i oczywiście za wszystkie epizody, w których mozna go było zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones