Kinga Dębska

6,8
916 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Kinga Dębska

Wiram. Pracowałam na toruńskim Tofifeście w tym roku i miałam wątpliwą przyjemność poznania reżyserki. Nieprzyjemna Pani, która nie umie podporządkować się regulaminowi miejsca, w którym się znajduje (najwyraźniej uważa się za lepszą od innych). Dodatkowo bardzo niemiła !

Wala3

aha

Wala3

nieprzyjemna i w dodatku niemiła... no no. a jakieś konkrety?

Wala3

Reżyser na festiwalu filmowym to nie szeregowy pracownik, jak Ty. Owszem, może więcej. I to nie jest miejsce na obsmarowywanie komuś dupy, tutaj rozmawiamy o twórczości i kinie. A z takimi pierdołami to idź pisać na forach dla sfrustrowanych bab, albo na pudelka, bo najwyraźniej nie rozumiesz czym jest filmweb. Won!

pitbull_

rozmawia się o wszystkim koleżko niemiły a każdym aspekcie

markin

Nie, nie rozmawia się o wszystkim. Nie rozmawia się o partnerach, rozwodach, stanie posiadania i tym podobnych. To nie to miejsce. Tu rozmawia się o twórczości. Napisałam wyżej gdzie się udać, jeśli się nie zgadzasz.

pitbull_

Ojoj joj ! No proszę ! Pycha rozpiera !!! Dam ci jeden grosz !!! Specjalnie dla ciebie "szeregowy szaraczku" i dla więcej znaczącej od ciebie reżyserki i w ogóle wam podobnym: 'Nie podoba mi się wyniosłość, nie podobają mi się ludzie, którzy stawiają siebie wyżej od innych. Mam ochotę dać im rubla i powiedzieć: jak się dowiesz, ile jesteś wart, to wrócisz i oddasz resztę'.

1vinga

Autorem cytatu jest Lew Tołstoj

1vinga

Jaka pycha? Lol
P.s. więcej tych wykrzykników napie.dol, to Cię wszyscy lepiej zrozumieją.

pitbull_

Typowa odpowiedź 'januszy i grażynek'. Nie wysilaj się więcej, bo nie ma to sensu.

1vinga

Ależ Ty musisz mieć kompleksy.

pitbull_

i znowu typowa odpowiedź 'januszy'. Jak już nie wiesz co napisać konstruktywnego, to nie pisz wcale. A jak już pacnąłeś o kompleksach ... hmmm, niewiększe niż Twoje.

1vinga

Coś konstruktywnego napisałam powyżej, jak nie umiesz czytać, to już Twój problem. Filmweb to nie pudelek. Tyle w temacie.

Wala3

a znasz kogoś miłego z Białegostoku ? Ja poznaje tylko jakichś zadufanych prostaków którzy często się przeprowadzają do Łodzi.

markin

Białystok jest po obu stronach Wisły.

osso_80

zapewne jak i nad Tamizą

Wala3

Może miała zly dzień. To tylko człowiek

Wala3

Ja Pani nie znam, ale jeżeli to prawda co mówisz to kolejna do worka. Myślę, że z 70% twórców staje się bufonami po odniesieniu jakiegoś tam sukcesu. W sumie, nie tyczy się to wyłącznie showbiznesu

Wala3

A tak w ogole co ma z tego faktu wynikac??? Moze cos napiszesz o ktoryms z filmow tej Pani.Bo powyzsza wypowiedz bez sensu

Wala3

pytanie dlaczego ta baba czuje sie lepsza od kogokolwiek? Robi sama kaszane dla malo wymagajacego widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones