Kinga Preis

7,7
27 424 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

Jak to się stało, że z pięknej kobiety przeistoczyła się w panią z nadwagą?... Czy wszystkie kobiety, które dobiegają 40-tki muszą tak wyglądać?...

Ashardon

Nie, moja żona wciąż waży tyle samo co w liceum :) No, może z 5kg więcej...

Ashardon

Nie muszą tak wyglądać Ashardon jeśli :
a) mają szczupłość w genach
b) trzymają dietę
c) dbają o kondycję
W innym przypadku kilogramy tłuszczyku ich dopadną-wiem coś o tym:)))

melania1964

przepraszam drodzy Panowie,zapomniałam:
d) mają super mężczyznę przy boku,który je dopinguje( co do sposobów "dopingu" się nie wypowiadam:))

Ashardon

Tez mnie to dziwi. W 'samotnosci w sieci' wyglądała całkiem apetycznie. A teraz w 'ojcu mateuszu' gra kure domową która niespecjalnie mi sie podoba. A co do ogółu kobiet to większość niestety z biegiem lat właśnie robi sie szersza w pasie. Zresztą faceci też tak mają ale oczywiście również nie wszyscy. Więc moim zdaniem to kwestia genów.

Ashardon

http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/news-mala-piegowata-korpulentna,nId,307759,nP ack,2

na nie-potwierdzenie tezy

Ashardon

Dlaczego wraz z wiekiem niektórzy ludzie zamiast być mądrzejsi stają się jeszcze głupsi?

irish23_faurepavane

Zbyteczny sarkazm, który nie rozwiązuje problemy, dlaczego Panie, po narodzinach dziecka, wyjściu za mąż, przestają o siebie dbać...

Ashardon

Sarkazm nie jest zbyteczny jeśli ktoś ocenia piękno przez pryzmat wagi.

Ashardon

dlaczego mowa tylko o paniach? mięsień piwny u panów jest już taką normą, że można go uznać za cechę gatunkową. a poza tym irish_23 ma rację. jak można oceniać piękno przez pryzmat wagi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones