Kinga Preis

7,7
27 396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kinga Preis

jest piękną, wspaniałą aktorką. Ma niepowtarzalny głos, o czym mogą świadczyć choćby jej występy wokalne. Ale...
...jakiś czas temu jej waga tak skoczyła w górę, że aż nie mogłam w to uwierzyć. Tu nie chodzi mi o wygląd, tylko o zdrowie! Ta kobieta ma tylko 40 lat, a naprawdę zrobiła się mocno okrąglutka.

Ostatnio usłyszałam, że schudła. Nawet wyszperałam jakieś zdjęcia z neta (źródło to brukowiec):
http://www.se.pl/multimedia/galeria/57470/109521/tak-schuda-kinga-preis/

Jeśli uda jej się utrzymać tą wagę, to jest czego gratulować :).
Nie chciałabym, aby skończyła tak, jak Maciej Kuroń (1960-2008)...

Lady_of_the_Rings

Litości...

Lady_of_the_Rings

w Dom Zły jak krowa wyglada, spasiona strasznie

Lady_of_the_Rings

Wiesz co?? Napisze tylko tyle:
""Lepiej siedzieć cicho i sprawiać wrażenie idioty,niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" - to cytat z twojego profilu... Proszę cię serdecznie trzymaj się cytowanych przez siebie słów a naprawdę będzie dobrze!!!

bravo007

Święta racja.Niedobrze mi się zrobiło od Twoich słów.

irish23_faurepavane

A cóż ja takiego strasznego napisałam? Że jest genialną aktorką? Że super, bo schudła, zadbała o zdrowie i gratuluję jej tego wspaniałego sukcesu?

Od czego wam się tak niedobrze zrobiło? Bo jest piękna utalentowana, ma wspaniały głos i schudła?

Lady_of_the_Rings

A dla tych zgorszonych moją wypowiedzią, sami przeczytajcie, co pisze o swoich filmowych rolach i wyglądzie:

http://kobieta.wp.pl/kat,26397,title,Z-wielka-satysfakcja-zapuszczam-sie-do-rol, wid,13223398,wiadomosc.html?ticaid=1cedf

Lady_of_the_Rings

Skoro tak, to jeszcze raz przeczytaj swoj pierwszy post!
I odnies to do tego, co mowila w tym wywiadzie, do ktorego podalas link.
podejrzewam, ze w duzej mierze jej waga skoczyla w gore i zrobila sie okraglutka wlasnie dla potrzeby roli(rol), ktora odgrywala. Więc daruj sobie kolejne wypowiedzi tego typu, gdy ta pani przytyje za jakis czas, bo za pewne bedzie to motywowane kolejna rola. i uwierz w to.

bravo007

Dlaczego tak agresywnie?

Kiedyś czytałam, że Kinga Preis przytyła kilka lat temu 15 kilogramów po tym, jak rzuciła palenie i przez wiele lat bezskutecznie walczyła z nadwagą.

W tym wywiadzie jest napisane tak:

"PAP: - Zmieniła pani swój wizerunek, wygląda pani kwitnąco. Przygotowuje się pani do jakiejś nowej roli?
K.P.: - Zawsze powtarzam, że z wielką satysfakcją zapuszczam się do ról, a z dużo mniejszą później to koryguję. To też wielki przywilej mojego zawodu, że mogę zmieniać się jak kameleon. Pracuję nie tylko nad swoją wrażliwością artystyczną, ale też nad swoim ciałem. Poza tym uważam, że trzeba o siebie dbać."

Odczytałam to tak, że z satysfakcją zmienia się do roli (tyje), a dużo ciężej jest jej potem schudnąć. Szczególnie, że taką "krąglutką" widziałam ją w filmach z przedziału lat 2004-2010. Ale rzeczywiście, po przeczytaniu tego jeszcze raz przyznaję Ci rację : )

Pozdrawiam!

Lady_of_the_Rings

To w tym wywiadzie K. Preis martwiła się nadwagą i mówiła o paleniu:

http://gala.onet.pl/0,1511423,3,1,kinga_preis,wywiady.html

"GALA: Martwi cię upływ czasu?
KINGA PREIS: Widzę, co się dzieje z moimi oczami, twarzą, szyją. Ale to proces naturalny, więc mnie specjalnie nie boli. Boli, kiedy tyję. Półtora roku temu rzuciłam palenie, a paliłam przez 21 lat półtorej paczki dziennie, i teraz jest mnie o 15 kilogramów więcej. I nie mam na to usprawiedliwienia. Trzeba o siebie dbać, ćwiczyć jogę, tai-chi. Dla mnie najlepszym relaksem jest nurkowanie. Fascynuje mnie wspaniały podwodny świat i cisza, dzięki której mogę się skoncentrować. Miesiąc temu podczas nurkowania w Dahabie mieliśmy z Piotrem niemal metafizyczne przeżycie."

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones