Kirsten Dunst

Kirsten Caroline Dunst

7,7
34 476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kirsten Dunst

mnie tez jakos odpycha, nie mowie ze jest brzydka bo to nie prawda, ale gdy tylko ja zobacze to chce wylaczyc tv

Gehain

No coz, tak juz jest. Ja tez tak mam ze kogos nie lubie. To zalezy od gustu ^^.

użytkownik usunięty
Gehain

Ztym, że NIE jest brzydka mogę się zgodzić, ale z tym, że odpycha to raczej nie. Powiedziałbym wręcz przeciwnie: Przyciąga. :P

Gehain

dla mnie ona JEST BLEE i w ogole mnie odpycha :P

użytkownik usunięty
Gehain

Tak! Ja tez tak mam!odrazajaca panienka!Gwen S. rullez!

gwen jest obleśna... kirsten jest cudowna:) mmmm

Yokichi

Nie , bo Kirsten jest obleśna , Gwen cudowna , a Tom Hanks ma jaja ... I co z tego ? Ale dyskusja .


A na poważnie - nie bardzo mi pani Dunst podchodzi i gdzieś tam jush o tym pisałam :) Wypowiadać się w rozmaity sposób za pomoca argumentów - jasne ...

MADLEN

jak dla mnie to kirsten nie jest miss world(gwen ladniejsza)ale za to naprawde dobrze gra no i wydaje mi sie,ze jest naturalna

nomiczek

Gwen jest brzydką sztuczną panienką a Dunst ma fajny typ urody

Gehain

Nie, bo Gwen jest najładniejsza na świecie, a Kirsten zagrala w jednym dobrym filmem i wszyscy ja kochaja, do tego jeszcze wyglada jak wampir !!

Marchef_w_butonierce

Fakt Gwen jest atrakcyjna , a juz na pewno lepiej się prezentuje na szklanym ekranie , niż krzywousta , krzywonosna Dunst ! Ale po co te porównania ? Przecież jedna jest aktorką (powiedzmy) , a druga wokalistką ? Głupie waśnie ;)
PS. What You Waiting For ? Świetny numer :D

MADLEN

gwen atrakcyjna? buehehehe, rzeczywiście jak cholera, no ale wiadomo pospólstwo lubi takie sztuczne lalki...

użytkownik usunięty
Yokichi

Ludzie! o co wam chodzi z tą Gwen!? po jaką cholerę wchodzicie na forum Kirsten i piszecie pierdoły o jakiejś Gwen Stefani! Jak sie wam Kirsten nie podoba to po co tu wchodzicie?Wejdzcie sobie na forum o Gwen i tam wypisujćie jaka to ona (według was) jest cudowna.

Słuchaj skrzacie (Yokichi) - po pierwsze system stanowy upadł jakis czas temu , a po drugie po pospólstwie jest jeszcze PLEBS . I ty właśnie jestes odgórnie do niego wcielony ...
Ja napisałam , że Gwen Vs. Kirsten jest bez sensu .
Ale mam tez prawo wchodzi tu i pisać o dupie marynie , bo to wolny kraj i tyle ;P

Słuchaj skrzacie (Yokichi) - po pierwsze system stanowy upadł jakis czas temu , a po drugie po pospólstwie jest jeszcze PLEBS . I ty właśnie jestes odgórnie do niego wcielony ...
Ja napisałam , że Gwen Vs. Kirsten jest bez sensu .
Ale mam tez prawo wchodzi tu i pisać o dupie marynie , bo to wolny kraj i tyle ;P

MADLEN

słuchaj kertynko , ty nawet nie zostałabyś "wcielona" do plebsu... a gwen to zwykła suka, i mam prawo pisać tak, bo to wolny kraj, a ty możesz mi naskoczyć:P nie lubię obrażać kobiet, ale ty kobietą nie jesteś więc spoko:P

Yokichi

aha, jeszcze jedno dziecko, skrzata to sobie w rodzinie znajdz...

Yokichi

btw. rzeczywiście gwen jest taką fantastyczną piosenkarką:P:P(powiedzmy że jest)...

Gehain

Wiecie co? Śmiać mi się chce z was :) Kirsten jest "zwyczajna", tzn. ani ładna ani nieładna... A jej gra...hmm średnia dosyć. Powiedziałbym nawet, że bardzo przeciętna. Do Spider-Mana powinni wziąć kogoś innego... Bo ona w roli Mary Jane... Raczej wątpię - dużo osób to potwierdzi. A co do Gwen to nic nie mam :)

MegaTM

dokladnie! przychylam sie do recenzji kogos i cytuje : . czasami zastanawiam sie co ten peter w niej widzi?' :))) na mary-jane sie kompletnie nie nadawała...... w pierwszej czesci nie mogłam z tej jej miny jak peter ja chcial zaprosic na cheesburgera chyba a ona z taka mina na britney [sorry za błedy ale nie ucze sie anglika tylko niemca] yeah [usmieszek głupkowaty] i like a cheesburger [znowu ten usmieszek głupiej dziewczynki] i po chwili but now.... [sztucznie pokazane jak to ona zaluje ze nie moze z nim iśc...] masakra! czytalam gdzies ze m.j ma zginac w 3 czesci ! modle sie za to dzien i noc! w spidey'm napewno zagrała przecietnie. nic wielkiego. gwen stefani nie cierpie! nie potrafi baba śpiewac! miala jeszcze z zespolem jeden sukces . jedna jedyna ich prawdziwa piosenka.....don't speak czy jak jej tam było. potem to masakra....kto widzial jej wystep na mtv europe music awards w zeszłym roku?? matko boska! co za cyrk! jak mandaryna bez wzmacniaczy! kobieta jest przekonana ze potrafi śpiewać! :D buahahaha a to dobre! jest okropna i jest przeciwienstwem brad'a pitt'a :P iim starsza tym głupsza :) [ z bradem nie do konca tak jest...] mam ich obu dosć! gwen tez miala napewno jakies operacje plastyczne... niedlugo bedzie wygladac jak cher..... narazie tyle.... odrazu mi lepiej :)

Gehain

Kirsten- och, zaraz oslepne , Gwen- takkkkkk arcydzielo Boga

Marchef_w_butonierce

arcydzieło czegoś czego nie ma.... boga nie ma, a gwen to maszkara...

Marchef_w_butonierce

jesli gwen [albo kirsten :D na jedno wyjdzie] to arcydzieło Boga to Bóg chyba jest ślepy.....przecież wiadomo ze one oboje sa błędami systemu....wypadkiem przy pracy.....itp.... brrrrrraż mnie ciarki przechodzą jak na nie patrze... w dodatku jakbym kolo nich stała to bym mogła im równo zajebać bo sa napewno niższe ode mnie :)) czekam tylko na okazje....

Gehain

Kirsten jest śliczna, kirsten jest genialna, a gwen to dziwka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Gehain

dziwna rozmowa przed chwila sie to krecilo kolo Kristen a teraz doszła Gwen no coz...
jesli chodzi o kristen to też mnie odpycha...

Gehain

Co do Gwen- im starsza tym mniej ma na sobie w teledyskach, a tak wogule to uzbierała już 36 wiosen(!!!) (- nie mam nic do Gwen
Kirsten- jak kto lubi. Na mnie te szerokie kości policzkowe, wąskie oczy i usta, jasna cera, i blond włosy robią pozytywne wrażenie.

qiel

Powiadaja,ze ma twarz muchy owocówki :)))

użytkownik usunięty
Kortez

Ja tam lubię i Dunst ( ma talent) i Stefani ( też talent :) Osobiście wolę Gwen, ale tylko w środowysku muzycznym. Nie mówię też, że Dunst jest wybitną aktorką, ale ma duży talent.

Pozdrawiam

Mary/ś

użytkownik usunięty

Ale ja wolę Natalie Portman od Kristen :P ;)

Gehain

ble ble ble! zgadzam sie! ohyda! jak na nia patrze to mnie oczy bolą.... wogle patrzenie na nia powinno być zabronione bo mozna jakiegos choróbska sie nabawić..... a tam gdzie ma eeee.....jakby to u niej nazwać.....hmmm......'biust' powinno sie dać tabliczke z napisem ' nie deptać bo urośnie..... to samo z jej głową....o mózgu nie wspomne bo ma zamiast niego jedna szarą komóreczke i dwa sznureczki przywiązane do niej zeby trzymły uszy.....jesli nie ma na koncie zadnej operacji plastycznej [a w to nie wierze] to napewno se ja zrobi. przynajmniej powinna bo z taka twarza to ja bym kanałami chodziła. uwielbiam sie o niej wypowiadać! zawsze jest tyle do powiedzenia! widać że Niemka [no dobra pół :P] bo brzydka :) cholernie jej nie znosze jak ja widze to musze zakryć twarz bo jeszcze dostane jakiegoś trądu i bede musiala chodzic w masce jak ona.....bo to chyba nie jest jej prawdziwa twarz??? jest na czele mojej listy osob ktorych nie znosze [ na 2gim jak kogos ciekawi jest paris hilton na trzecim gwen stefani na czwartym amy lee [ evanescence] i na piatym mandaryna] narazie tyle jak bede miec doła to jeszcze coś napisze bo to mi poprawia humorek :) i fani krosten dupst nie martwicie sie nie obrażam was tylko ją :P

Gehain

ja tam nie bede sie czepiac do jej urody, bo sama tez nie jestem przeciez najpiekniejsza, ale chodzi o to (jak to ktos, kto zalozył ten temat ladnie okreslił) on jest ODPYCHAJĄCA z charakteru. Oczywiscie nie znam jej osobiscie, ale sprawia takie wrazenie. Wg mnie najlepsze slowo na jej okreslenie to wredna. To moje zdanie, oczywiscie nie kazdy musi sie zgadzac.

kormoranka

Ja też za nią nie przepadam. Moim skromnym zdaniem nie grzeszy ani specjalną urodą (choć nie nazwałbym jej brzydką) ani szczególnym talentem aktorskim (choć beztalenciem też jej nie nazwę). Jej charakteru nie znam, więc nie wiem czy jest wredna, czy nie. Ot - jedna z wielu aktorek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones