Kit Harington

Christopher Catesby Harington

8,2
23 957 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kit Harington

Uwaga do płci męskiej : nie czytajcie bo jeszcze wam sie mózg zlasuje .

A teraz , jak w temacie .
-atletyczna budowa ciała
-zgrabny tyłeczek
-wspaniałe umięśnienie (nie kulturystyczne , nie małe , w sam raz)
-pięknie wykrojone , pełne usta
-ciepłe , brązowe oczy
-spojrzenie w którym można utonąć , w którym jest jednocześnie , siła , delikatność i jakiś dziwny smutek
-ciemne loczki , które dodają jego obliczu ciepła (wiem że wcześniej wypowiadałam się o nich negatywnie , ale w końcu w prostych też wygląda cudownie)

Hmmm , czy coś pominęłam ? A tak , jeszcze wspaniały , ciepły głos którego mogłabym słuchać caaaały dzień .

Podsumowując , mogłabym zabić za randkę z nim . Nooo i może jeszcze za to , żeby mówił po polsku chociaż tak dobrze , jak dżoana krupa

Enterraz

jestem bardzo szczęśliwa że ktoś się odważył o tym napisać na stronie ;) haha. oczywiście totalnie popieram !! ;)

a co do loczków to komentowałam jakiś wpis kogoś kto negatywnie się o nich wysławiał ... więc mówię LOCZKI RZĄDZĄ ;!
nie wierzę że to powiem ale nie mogę się doczekać by obejrzeć Silent Hill 3D. ! na pewno będę się bała jak przy pierwszej części ale tam... ;>>

m_anna

To może właśnie moją wypowiedź :p Ale moim zdaniem w ogóle do Jona lepiej pasują te włosy co na tym zdjęciu tutaj , a w nich jest JESZCZE PIĘKNIEJSZY ! Jak znajdziesz jeszcze jakąś zaletę jego anielskiego wyglądu to wal !

Enterraz

ogólnie to mam słabość do brytyjskiego akcentu... !!! ;> dlatego jeszcze bardziej go uwielbiam. no hmm, wszyscy w serialiu takiż mają, ale Kit.. hmm... no i Richard też oczywiście ;! <3

m_anna

Serial amerykańskiej produkcji więc chyba WSZYSCY nie mają :p A Kicio ma bo studiował aktorstwo w Londynie

Enterraz

No i w sumie tak jakby się tam urodził ;D

Enterraz

hihi no właśnie ;> no ale kto w Grze o Tron nie ma akcentu z wysp? ... nie kojarzę nikogo ;p
hmmm co jeszcze możemy powiedzieć o panu Haringtonie? myślę że wszystko już padło. ;!

m_anna

Nie , no coś ty ! Tak mało ?!? :/

Enterraz

dawaj, co jeszcze ?? ??
;)

pasuje mu czerń.

m_anna

Nie no jemu wszystko pasuje , musimy wymyślić coś lepszego :p

Enterraz

no dobra... hmm... powiedzmy sobie szczerze, jest tyle tego, że nie wiemy od czego zacząć ;> hihi

m_anna

zaraz zrobię se herbatkę to posiedze i pomyśle xD Ciekawe czy jeszcze ktoś wpisze się w ten temat czy zostanie tylko dla nas taki do poświrowania :)

Enterraz

do walorów fizycznych muszę koniecznie dodać jego elokwencję - zobaczcie sobie wywiady, wyborny.

Ciastecko

Walorem fizycznym nie jest inteligencja xD Aczkolwiek zgadzam się bardzo , już omieszkałam obejrzeć kilka wywiadów z nim :D:D:D

Enterraz

ahaha po prostu koniecznie chciałam tę informację gdzieś wcisnąć nie zakładając nowego tematu, choć jego inteligencja polepsza jego wygląd w moich oczach. jestem pod wielkim jego wrażeniem po obejrzeniu wywiadów

Ciastecko

Super avatar :P A kto to właściwie jest ?
Podsumowujac : Kit jest piękny , mądry , inteligentny , dojrzały , znany , ma talent który rozwija , bogaty , kulturalny ... czemu nie jestem dwudziestoparoletnią angielską baaardzo inteligentną pięknością ... :(

Enterraz

to jest Putin, i tak - wiem, że jest to kontrowersyjny awatar - już niektórzy się o niego na filmwebie rzucali. wsadziłam go jako buntująca się nastolatka w liceum bo śmiesznie wygląda na tej focie. Jeśli chodzi o dwudziestoparoletnie angielskie piękności z resztą przymiotów, to moja droga, BAAARDZO ciężko w Anglii takie piękności znaleźć. Wiem, bo tam pracowałam. I nie, nie na zmywaku :D Niesamowite jak sobie myśle co koleś osiągnął w tym wieku (jesteśmy z tego samego rocznika) .

Ciastecko

Nawet mi przez mysl nie przeszło że na zmywaku , oczywiście nie życze ci zmywaka , jak już to fotela prezesa w wielkiej korporacji :p Aa no tak , Putin xD Zapomniałam . A wiesz że on teraz chce być prezidento ?\
No to superekstra że trudno znaleźć , tym bęrdziej byłabym jak diament na stosiku zaschniętych liści :P

Enterraz

w kwestiii zmywaka postanowiłam się zabezpieczyć, bo to byłaby logiczna odpowiedź dla większości forumowiczów filmwebu. plus stwierdzenia, że jak może mieć racjęktoś z putinem w awatarze. On - czyli Kit chce być kim? prezydentem?

Ciastecko

Nieee , Putin chce być ! W wiadomościach było

Enterraz

No tak, że Putin będzie 3x prezydentem było wiadomo już kiedy zostawał nim pierwszy raz - taka to osoba, zgarnia wszystko co się da :P

Ciastecko

Aha :p Chyba wole o tym nie myśleć . Kit , Kit , Kit , Kit , Kiiiiiit . Od razu mi lepiej :P

Enterraz

Dziewczyny zgadzam się ze wszystkim, co powiedziałyście... Kit jest hot!! ;)) Co tam może przyjmie w swoje umięśniona i sprawne ramiona skromną, ładną i pracowitą polkę?????!!!!! hahahahah ;)))) Zgłaszam się na ochotnika!!!!!!! ;))

aneant89

to jest nas dwie ;)

m_anna

ha ha ;) Oj nie wiem, czy jestem w stanie zgodzić się na taką rywalizację ;D Chcę być jedyna!! ;d;d Pozdrawiam ;)

m_anna

ha ha ;) Oj nie wiem, czy jestem w stanie zgodzić się na taką rywalizację ;D Chcę być jedyna!! ;d;d Pozdrawiam ;)

m_anna

to będzie miał harem:) bo jest nas więcej...:)

tyska0001

ogólnie to uważam że jesteśmy szalone ;) swoją drogą, Polki najpiękniejsze

Enterraz

ja tez jestem jak on ile masz lat xd

Enterraz

gwoli scislosci : 'omieszkać' - wstrzymac sie od czegos, natomiast 'nie omieszkać' - zrobić coś.

wilemia07

Świetnie się Szanowna Pani Enterraz scharakteryzowała pod względem omawianej kwestii. Całkowicie się z Panią zgadzam. Pozdrawiam serdecznie.

m_anna

>>pasuje mu czerń.
Najbardziej pasuje mu NIC ;)

as_kontakt

może w 2 sezonie dopisze nam szczęście?? ;)) i uda się nam go takiego zobaczyć.

m_anna

Mam nadzieję na więcej bo na razie pokazał się nago tylko od pasa w górę.

m_anna

peter dinklage to amerykanin wiec raczej nie mowi z brytyjskim akcentem

Enterraz

ten caly Kicio jest rodzonym angolem z Worcester



m_anna

Ale oni nie mówią z typowo brytyjskim akcentem ;) Chociaż WB ma niezliczoną ilość dialektów i akcentów, ale taki typowo w dzisiejszych czasch rozumiany brytyjski akcent to to nie jest. Co więcej postacie mają trochę różne akcenty. Dla przykładu, który mi pierwszy przyszedł na myśl: lady Catelyn inaczej wymaia słowo "son" niż Cersei. I te przykłady można by mnożyć ;)

Chociaż mnie też się akcent w serialu niezmiernie podoba.

dragonjedark

To akurat zrozumiałe, bo jedna mieszka na Północy, druga na Południu. Ale dziwić może, że ludzie Północy mówią różnymi akcentami.

dance_macabre

No ale Strak też jest z północy a son wymawia jak Cersei ;) więc raczej tu nie ma znaczenia skąd kto pochodzi.
Myślę, że nie stylizowali za bardzo akcentów.
W mojej wypowiedzi chodziło mi jedynie o to, że nie jest to najpowszechniejszy brytyjski akcent jaki się słyszy.

dragonjedark

Bo Catelyn, Jon, Robb, Bran, Sophie, Maisie i Theon To brytyjczycy a Cersei i Sean są z USA

Zuzak222

Brytyjscy aktorzy dla mnie wymiatają świeżość a nie te wymieszane amerykańskie ryje w kółko te same w hollywood

Die_by_the_Sword

nazwij angola brytyjczykiem to cie spali wzrokiem

Raddy

słyszałem że Szkoci sie denerwują jka sie ich Anglikami nazwie ale że Angole sie wkurzają jak sie powie na nich brytyjczycy ? masakra :D

Die_by_the_Sword

zadna masakra wielu Slazakow nie lubi jak nazywa sie ich Polakami a znam ich osobiscie, a angole nie lubia dlatego ze sa anglikami a slowo brytyjczyk to sztuczny twor o krotkiej historii to tak jak ruskich nazywac sowietami hehe

Raddy

doslownie nie cierpia jak nazwa sie ich "brit"

Raddy

e no co ty

BriT

ano to ty

BriT

:DDD

Raddy

aha w sumie trafna uwaga z sowietami thx

dragonjedark

chyba angielski bo jezyka brytyjskiego jeszcze nikt nie wymyslil lol

Enterraz

zgadzam się w 100%. On jest cudowny ;**

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones