Kit Harington

Christopher Catesby Harington

8,2
23 957 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kit Harington

Uwaga do płci męskiej : nie czytajcie bo jeszcze wam sie mózg zlasuje .

A teraz , jak w temacie .
-atletyczna budowa ciała
-zgrabny tyłeczek
-wspaniałe umięśnienie (nie kulturystyczne , nie małe , w sam raz)
-pięknie wykrojone , pełne usta
-ciepłe , brązowe oczy
-spojrzenie w którym można utonąć , w którym jest jednocześnie , siła , delikatność i jakiś dziwny smutek
-ciemne loczki , które dodają jego obliczu ciepła (wiem że wcześniej wypowiadałam się o nich negatywnie , ale w końcu w prostych też wygląda cudownie)

Hmmm , czy coś pominęłam ? A tak , jeszcze wspaniały , ciepły głos którego mogłabym słuchać caaaały dzień .

Podsumowując , mogłabym zabić za randkę z nim . Nooo i może jeszcze za to , żeby mówił po polsku chociaż tak dobrze , jak dżoana krupa

buka21

ja tez jestem cudowny umówimy się? (pytanie retoryczne)

Enterraz

nie jestem płci męskiej, ale i tak mi się mózg zlasował czytając o wszystkich walorach tego biednego chłopaka ;) no cóż, taka cena sławy...

kasiarzynna

A najgorsze w tym to, że on sam jest załamany właśnie takimi "fankami" i sam mówi, że nie chcę być nazywany przystojniakiem itd a chcę ,żeby zaczęto go traktować jak aktora a nie jak "ciacho" ;) Za to ma u mnie + . A ty u mnie też zaplusowałaś tym postem :p

Enterraz

Kit rzeczywiście jest przystojny, ma wspaniały głos i wgl.. ale oby nie spartaczył tego wyglądu fajami :) Pozdrawiam ;)

Enterraz

tylko niski :(

annia07

ja jestem wysoki możemy sie umówić on przymnie to krasnal

Enterraz

Mogłabyś napisać "Uwaga płci męskiej oraz 99% płci żeńskiej", byłoby bezpieczniej dla środowiska. Zdeczka mnie zemdliło.

Lucid_D

Mnie szczerze mówiąc też ;) Jest przystojny no ale bez przesady

Enterraz

A w serialu "Gra o tron" wygląda jakby cierpiał na niestrawność. To mnie właśnie kręci u facetów ;)

MryMry

Widzę, że powinnaś czatować na poznanie tego jedynego w toalecie :>

Kvenhetja

Dzięki za radę.

MryMry

Nie rozumiem co dokładnie masz na myśli? Możesz to wytłumaczyć, albo dać jakiś przykład? :D

Almanah

Chodzi mi o jego jedną i tę samą skrzywioną minę, przykład: każda scena, poza pierwszym odcinkiem. W pierwszym sezonie mnie to nie raziło, ale w drugim widzę, że to jego sposób na postać. Jeśli Ygritte będzie rżnąć z tym samym wyrazem, to wymięknę.

MryMry

Coraz mniej mam ochotę zaczynać drugi sezon. :D

MryMry

Ja się właśnie zastanawiam czy to sposób na postać czy nieudolność? Mam nadzieje, że to pierwsze i Ygritte coś zmieni w tej kwestii, ale an razie bez mian. Bardzo lubię i aktora, i serialowego Jona, tylko coraz bardziej mi ta jego mina zaczyna przeszkadzać. Dlatego chętnie zobaczę inną produkcję z Kitem by się przekonać jak zagra.

użytkownik usunięty
Sirielle

Szanowna Pani, na Północy większość ludzi miewa tego typu grymasy, spowodowane mroźnym wiatrem hartującym mocno twarz. Ów grymas jest o tyle adekwatny, iż Pan Jon stracił niedawno ojca, a teraz znajduje się na wrogim terytorium z dala od jakiejkolwiek cywilizacji, w dodatku w rękach Panów, o których zbyt wiele ciepłych słów nie miał okazji słyszeć. Zupełnie inaczej wypadł podczas konwersacji z Panem Samwellem, gdy to wyperswadował temu dzielnemu Panu schadzki z Panią Goździk.
Według moich skromnych obserwacji, Pan Kit gra bardziej dykcją, niż mimiką twarzy, co stanowi zupełne przeciwieństwo Pana Alfiego Allena, którego głos praktycznie nie zmienia się w stosunku do ruchów facjaty.

Mam jeszcze pytanie do Szanownych Pań: dlaczego ten Pan zwie się Kit, mimo, iż urodził się jako Krzysztof?
Pozdrawiam serdecznie.

Mroźna pogoda wszystkiego nie wyjaśnia, aczkolwiek można to uznać za czynnik łagodzący ;) Niestety Kit stroi podobne miny i w scenach z Winterfell, a tam nie było tak zimno. Może stoi za tym coś bardziej prozaicznego - jakaś alergia, katar? Przez co Kit oddycha częściej przez usta, niż przez nos, co prowadzi do jego zdziwionej miny. Zdjęcia promocyjne też się tutaj nie przysłużyły. Za to zgadzam się, że we wspomnianej scenie z Samem i Goździk najlepiej oddał postać Jona w 2 sezonie. To był właśnie Jon Snow, jakiego bym sobie życzyła na ekranie. Jednak jak dotąd gra Kita i scenariusz sprawiają, że Jon wychodzi na ciapę, a nie na mądrego faceta, jakim był w książce. Może nie z każdym twierdzeniem się zgadzam, ale świetnie to ujęli fani na forum westeros.org:
http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/67005-book-spoilers-the-countinuing-e masculation-of-jon-snow/
Ja cały czas mam nadzieję, że to się zmieni, w końcu Kit jest po szkołach aktorskich, grał w teatrze, musi potrafić więcej, niż jest nam dane zobaczyć. Co do intonacji - to interesująca obserwacja, muszę się przysłuchać. W każdym razie jego sposobowi mówienia nie mam nic do zarzucenia, bardzo mi pasuje do postaci.

Nie mam pojęcia, dlaczego Kit przedstawia się w ten sposób. Anglojęzyczna wiki podaje Kit w cudzysłowie, jak się robi z nickami, może zatem takie imię sobie wybrał?

Sirielle

Ja gdzieś czytałam, że tak się wszyscy od zawsze do niego zwracali i tak mu to imię przylgnęło :)
A teraz czytam sobie angielską wiki, gdzie jest napisane, że Kit to skrót (bardziej pasuje mi określenie zdrobnienie) od imienia Christopher ;)

Enterraz

Akurat to jego zdjęcie, które sobie wybrałaś na avatara jest mocno nietrafione. :/ Trochę szkoda, że w "Grze o tron" jest go dość mało, ale kiedy już jest to patrzy się na niego z dużą przyjemnością. :P Niemniej osobiście wolałbym, gdyby grał Renly'ego lub Lorasa, a nie Jona Snow, ale cóż - nie można mieć wszystkiego. ;) Tak czy owak - ciacho. :P

Davus

Dlaczego nietrafione? A twoje to co ? :D

Enterraz

Śniło mi się że się z nim całowałam.... Co najlepsze nigdy specjalnie w serialu na niego nie zwracałam uwagi ;p. Ale teraz zacznę :D

Enterraz

budowę dobrą ma jeżeli by miał 17 lat a nie 26

Enterraz

zgadzam sie , ze ma swietne oczy, wlasnie tak jak napisalas niby smutne niby uczciwe takie, idealne piekne!

Enterraz

Nie dość, że wgl jest ładny to jeszcze brytyjski akcent *_____*

Enterraz

Ładny to on jest, nawet bardzo...
Co z tego jednak, kiedy jak go widzę dręczy mnie pragnienie zapadnięcia w sen zimowy;)
Serio, koleś słabo gra i mnie to psuje odbiór.
Sceny z nim mam ochotę przewijać.
Szkoda.

WhiteDemon

Mistrzem to on nie jest, ale moim zdaniem da sie przezyc. Poza tym nie o grze tu mówimy xddd :D

Enterraz

No nie o grze, ale ja cały czas mam nadzieję, że i aktorsko potrafi lepiej ;)

Enterraz

No dobrze, skupmy się na tym: faktycznie, śliczny to Ci on jest, nie powiem że nie:)
Ale zaraz to tak smutno się robi, iż to nie idzie w parze z talentem aktorskim...
Wtedy to już byłby cały cacy;)

WhiteDemon

teraz jest cacy :D wtedy to by było arcycacy. moze po prostu rola jest nie dla niego, nie moze sie w niej odnalezc czy wczuc w bohatera i dlatego wychodzi to sztywno i dziwnie

Enterraz

No może.
Właściwie to nie wiem, jaki ten Jon Snow powinien być, bo książek nie czytałam, a jedynie serial oglądam.
I dziwi mnie, że ogółem ( nie mówię teraz o wyglądzie;) ludzie się jakoś tak zachwycają tą postacią...
A ja jakoś nie dostrzegam w Snowie niczego ciekawego...
Prócz urody Kita;)
Dla mnie to on się niemal wtapia w krajobraz:P

WhiteDemon

Akurat dużego pola do popisu nie ma w scenach granych przezeń, gimpipciu.

dance_macabre

Dobry aktor z byle czego potrafi zrobić coś sensownego...
Ale jak ma się ino ładny dziób, nic więcej - to trudno.

WhiteDemon

Bez przesady, nie gra najgorzej.

dance_macabre

Co nie zmienia faktu, że gra bardzo słabo.

WhiteDemon

Nie, nie gra słabo. Po prostu taką ma kwestię.

dance_macabre

Co mają kwestie danej postaci do gry???
No wybacz, według mnie akurat Kit gra jak aktorzyny z drętwoty typu MjM.
To moje zdanie i mam do niego prawo.

WhiteDemon

Taką ma rolę. Jest sam na lodowym pustkowiu, z dala od domu, osaczony przez wrogów. Zgubil się. Ma się cieszyć, a może stroić minki jak blachara? Gejszał-pedał to to nie jest, gimlolisiu.

dance_macabre

Ile razy mam Ci powtarzać, co ma charakter, położenie postaci do tego jak gra ją dany aktor??
Ogarnij się troszeczkę.
A Gierszałowi to ten marny aktorzyna do pięt nie dorasta, ale nie w tym rzecz.

WhiteDemon

Jest raczej odwrotnie, choć Harington nie jest oczywiście żadnym wybitnym talentem.

dance_macabre

Hahahaha.
Za stara jestem na takie dziecinne przekomarzania, także zostawię Cię samego z Twoim uwielbieniem dla tego marnego aktorzyny z ładną buźką.

WhiteDemon

No tak, uwielbienie wyrażone oceną 7. Nie ma to jak wielbić Gejszała i jego marne role, co nie?:)

dance_macabre

Największym geyam to jest Pan , Panie Smoking.

jukatos

To tylko twoje homosiowe urojenia.

dance_macabre

Pan lubi pederastów w kiecę.

jukatos

To tylko twoje homosiowe urojenia.

dance_macabre

Płyta się zacięła, proponuję zmienić.

jukatos

To tylko twoje homosiowe urojenia.

Enterraz

Przystojny ale nie mistrz :-). Mistrzem gry aktorskiej jak dla mnie jest Tywin Lannister (Charles Dance), charyzmatyczny, bezwzględny, silny i władczy oraz Eddard Stark ( Sean Bean), czapki z głow, mnie ich gra powala na kolana, przeszywające spojrzenie stalowych niebieskich oczu Tywina oraz ... Ned... dobry, honorowy, twardy zaprawiony w boju rycerz, przywódca, ojciec, wierny poddany rozdarty między miłościa do rodziny, której nie może już dalej chronić a obowiązkiem względem korony i przyjaźnią dla króla Roberta, bliskiego mu jak brat. Ed Stark V Jon Snow 5:2. Ed Stark V Tywin Lannister 5:5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones