Krystian Wieczorek

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/645907/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1980,"rate":7.36010101010101,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/645907/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":60,"rate":5.633333333333334,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/645907/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/645907/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":6,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,4
1 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystian Wieczorek
 • najprzystojniejszy z polskich aktorów ! Piekny głos, piekne oczy !

 • nielegalnielegalna jedyny przystojny raczej. kocham goscia

 • użytkownik usunięty

  nielegalnielegalna Kompletnie mi się nie podoba jako facet i jako aktor, jest drewniany.

 • użytkownik usunięty

  nielegalnielegalna Nie lubię się gapić na ten jego ryj, chociaż on jest wszędzie! Wszędzie! W całej TV!

 • nielegalnielegalna Przystojny i ma ładny, delikatny głos.
  Aż miło słuchać, gdy mówi ;)

 • nielegalnielegalna Jestem innego zdania i szczerze to nie wiem dlaczego tak wielu kobietą się on podoba .

 • Anna_0604 Bo jest przystojny?

 • użytkownik usunięty

  robipati Wg mnie nie, także to chyba kwestia gustu (jak zwykle).

 • To z ciekawości zapytam, kto dla ciebie jest przystojny? Zobaczę, czy dla mnie nie :P

 • użytkownik usunięty

  robipati Przykładowo Ralph Fiennes, Paul Newman, Sean Penn, Colin Firth, Keanu Reeves, Mathieu Kassovitz, Clint Eastwood, Alain Delon, Marlon Brando itd. itd. można tak wymieniać... Z polskich na pewno Englert, Pieczyński, Bukowski, Dorociński, Ogrodnik, Wieczorkowski, Żebrowski, Poniedziałek, Zelnik. Oczywiście mówimy o ich młodszych latach ;) Ale serio wchodzenie w takie tematy nie ma sensu, bo każdemu co innego się podoba. Dla mnie Wieczorek jest po prostu nijaki, miałki, bez charakteru, do tego nie jest wybitnym aktorem i może dlatego nie widzę w jego 'urodzie' nic przyciągającego.

 • Haha fakt, wybitny nie jest, a może po prostu ma słabe role ;) Co do Dorocińskiego to się zgodzę - przystojny i bardzo zdolny, a do tego prywatnie skromny i nie gwiazdorzy ;)

 • użytkownik usunięty

  robipati Większość, których wymieniłam nie gwiazdorzy, może w tym urok. Wolę, jak ktoś się skupia na swojej robocie, a nie na skandalach i lansie tak dzisiaj wszechobecnym ;>

 • Nie wiem czy jako mężczyzna powinienem się wypowiadać ale powiem...


  Dorociński w moim męskim mniemaniu nie jest przystojny tylko MĘSKI a to co innego i może nawet ważniejszego... Takim kimś był w młodości Ryszard Filipski... męski z charakterystycznym głosem i twardy. Podobnie miał Olbrychski. Uroda amantów już dawno wyszła w naszym kinie z mody liczy się to coś. Amantami z urody na pewno byli za młodych lat: Stanisław Mikulski (szczególnie w rolach mundurowych z Klossem na czele), Andrzej Łapicki czy Mieczysław Kalenik (Zbyszko z "Krzyżaków"), Bogusław Linda (choć on chyba też do kogoś w stylu Filipskiego się łapie), Marek Perepeczko no i niestety Jerzy Zelnik pomimo tego jak się wypowiada na różne tematy polityczne i religijne.

  Ważniejsza u aktora jest tajemniczość, charyzma no i chyba talent. Takie coś Dorociński ma. Gdyby był przystojny że och,ach to skończyłby w "M jak miłość" a nie w filmach Smarzowskiego i Pasikowskiego. Z nowej fali z tych na pewno utalentowanych aktorów to z amanta ma myślę coś w sobie Tomasz Kot (pamiętam jak za czasów "Niani" moje koleżanki i znajome się w nim kochały). No i nie można mu zarzucić w porównaniu z innymi aktorami wysokiego wzrostu ;-). Z polskimi aktorkami myślę że jest podobnie niby Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska mają coś w sobie ładnego ale też nie mają tego co moją amerykańskie gwiazdy ale mają klasę.

 • A Łapicki ????. Mimo że jestem facetem muszę przyznać że pan Andrzej był kiedyś szalenie przystojny ;-)

 • robipati Jak dla kogo ;)

 • nielegalnielegalna W pełni się zgadzam.Gra aktorska może nie powala ale....te oczy i głos:-D