Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

7,9
34 392 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern

Oglądałem to "wielkie" wydarzenie czyli Telekamery 2006, tak jak przypuszczałem wystąpienie gwiazdy wieczoru było całowicie przewidywlne:
kilka słów polsku, "jestem zaszczycona że tu jestem" - wow a co to za zaszczyt dostać jakąś nagrodę od jakiegoś tam polskiego pisma, aktor/aktorka na poziomie nie zawracałby sobie głowy jakąś tam Telekamerą. Ale już jak usłyszałem "WORLD PEACE" - zrywałem boki ze śmiechu. Przeciętna aktorka, nic więcej, takich jak ona w Hollywood jest mnóstwo.

SCOrpion_

Odkopuje stary temat ale jednak przez lata wiele się zmieniło. Kiedy Dern odbierała Telekamere wydawało się ze najlepsze lata ma już za sobą. A tymczasem od tamtej pory zgarnęła 3 Złote Globy i nominację do Oscara a jej rola we „Wielkich Kłamstewkach” jest genialna!

SCOrpion_

Wiesz co do grzeczność? A nagrode jej dali bo akurat była pod ręką (czyli w Polsce) bo kręcone m.in tu były zdjęcia do "inland empire " Lyncha ( inaczej jej noga by tu nie postała. Polecam!!!
Cztery złote globy, dwie nominacje do oscara A Ty o niej pisze jakby to była Parys Hilton .

maciekb80

W 2020 trzecia nominacja do Oscara za „Marriage Story” tez jest już pewna. I dużo wskazuje na to że dostanie tego Oscara. We wszystkich prognozach zajmuje pierwsze miejsce.

IronMannn

A skąd wiesz czy dostanie nominacje? Widziałeś już film? :)

maciekb80

Filmu nie widziałem ale na wieku stronach są już Oscarowe prognozy i Laura zawsze zajmuje pierwsze miejsce w kategorii „Aktorka Drugoplanowa”. Już od lat sprawdzam Oscarowe przewidywania i sprawdzają się w 90%. Nominacje dostanie na 100% Wygrana również bardzo prawdopodobna.

IronMannn

Wiem że dostała już jakąś nagrodę za ten film tylko nie wiem już na jakim festiwalu

użytkownik usunięty
maciekb80

Ale wiesz, że nie trzeba oglądać filmu, by przewidzieć, kto będzie nominowany?

Prawda :)

SCOrpion_

Polecam zobaczyć "iluminacja " "dzikość serca " "historia Rose " "wild " "wielkie kłamstewka "

SCOrpion_

"Inland Empire "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones