Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/162/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":25049,"rate":7.954688809932533,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/162/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":42,"rate":8.5,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/162/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":40,"rate":7.35,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/162/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":19,"rate":7.315789473684211,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzystka"},"ranking":{"name":"Scenarzystów","link":"/person/ajax/roles/162/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":6,"rate":7.5,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyserka"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/162/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":4,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/162/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":7.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
8,0
25 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern
 • utwierdziła mnie w tej opinii rolami Nory w Historii małżeńskiej i Pippi w Wilsonie;
  być może role na miarę Luli już jej nie wpadną w filmografię, ale jej drugoplanowe bohaterki to świetne kreacje, które potrafią dźwignąć niejeden średni film a czasem nawet przyćmić blask którejś pierwszoplanowej gwiazdki

 • figaZrumem Jeżeli Lopez sprzątnie Jej w tym roku Oscara z przed nosa to będzie kpina i największa kompromitacja AKademii.

 • MaliniaEscobar Zanosi się na to że zdobędzie Oscara praktycznie wszystkie wcześniejsze nagrody zgarnęła. No a Lopez do Oscarów nie nominowali więc o jeden ból D.....py mniej;)
  Lopez to bardziej maliny do kreacji pasują

 • MaliniaEscobar Lopez to może sprzątać Manhattan po godzinach komentowania

 • figaZrumem https://www.irishexaminer.com/breakingnews/entertainment/lgb...

 • figaZrumem https://youtu.be/GmKqlg6fXas

 • figaZrumem Zobaczyłem przed chwilą jej zdjęcia ze ścianki oskarowej i .... w filmie wyglądała na 40 lat, normalnie na ponad 60. Ja nie chcę oglądać tak chamsko podrasowanych filmów, To oszustwo.

 • Myszkin_filmweb Bo ją w Tym filmie mega odmłodziły dopasowane kreacje (jej figura jest godna pozazdroszczenia) i fryzurę którą miała .

 • maciekb80 Ona w każdym filmie wygląda młodo, nie tylko kreacje, fryzura, to też kwestia oświetlenia. Podejrzewam, że komputerowa obróbka, jakieś filtry też robią swoje. A figurę ma jak nastolatka, fakt.

 • Myszkin_filmweb Nie wiem czy wiesz ale Spielberg powiedział jej na początku kariery żeby nigdy nic inwazyjnego nie robiła ze sowją twarzą i widać że wzięła sobie to do serca (i bardzo dobrze) lepiej tak Sie starzec nic tak jak robi to Kidman kL. Meg Rayan przez to co zrobiła sobie z twarzą zablokowała sobie kontynuację kariery A przecież w czasach swojej świetności ona miała branie jak Roberts . To samo Courtney Cox. Laura w "wielkich kłamstewkach " . Ale Kurde jak ktoś sie starzeje z godnością to mu zarzucają ze staro wyglada A jak leci w botoks itd to mu dowalają że wygląda jak kabanos z rana. I weź tu dogodz ludziom ;) . I tak źle i tak nie dobrze.

 • Myszkin_filmweb Laure odmładzają choćby w "wielkich kłamstewkach " czy "historia małżeńska" świetnie dobrane kreajce i fryzury do tego (już wcześniej wspomniana ) sylwetka. Bo twarz już ma naruszoną zebem czasu Dzieki czemu może coś wyrazić na ekranie. Bo policzki i czoło Kidman już dawno zaniemowiły;)

  Widziałas może film "dzikość serca" ? Tam laura wyglada mega sexownie i drapieżnie. Polecam bo to świetne kino, do tego Lyncha które dostało złotą palme za najlepszy film