Laura Dern

Laura Elizabeth Dern

7,9
34 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Laura Dern

utwierdziła mnie w tej opinii rolami Nory w Historii małżeńskiej i Pippi w Wilsonie;
być może role na miarę Luli już jej nie wpadną w filmografię, ale jej drugoplanowe bohaterki to świetne kreacje, które potrafią dźwignąć niejeden średni film a czasem nawet przyćmić blask którejś pierwszoplanowej gwiazdki

figaZrumem

Jeżeli Lopez sprzątnie Jej w tym roku Oscara z przed nosa to będzie kpina i największa kompromitacja AKademii.

MaliniaEscobar

Zanosi się na to że zdobędzie Oscara praktycznie wszystkie wcześniejsze nagrody zgarnęła. No a Lopez do Oscarów nie nominowali więc o jeden ból D.....py mniej;)
Lopez to bardziej maliny do kreacji pasują

MaliniaEscobar

Lopez to może sprzątać Manhattan po godzinach komentowania

figaZrumem

https://www.irishexaminer.com/breakingnews/entertainment/lgbtq-choir-pays-tribut e-to-laura-dern-during-spirit-awards-980591.html

figaZrumem

https://youtu.be/GmKqlg6fXas

figaZrumem

Zobaczyłem przed chwilą jej zdjęcia ze ścianki oskarowej i .... w filmie wyglądała na 40 lat, normalnie na ponad 60. Ja nie chcę oglądać tak chamsko podrasowanych filmów, To oszustwo.

Myszkin_filmweb

Bo ją w Tym filmie mega odmłodziły dopasowane kreacje (jej figura jest godna pozazdroszczenia) i fryzurę którą miała .

maciekb80

Ona w każdym filmie wygląda młodo, nie tylko kreacje, fryzura, to też kwestia oświetlenia. Podejrzewam, że komputerowa obróbka, jakieś filtry też robią swoje. A figurę ma jak nastolatka, fakt.

Myszkin_filmweb

Nie wiem czy wiesz ale Spielberg powiedział jej na początku kariery żeby nigdy nic inwazyjnego nie robiła ze sowją twarzą i widać że wzięła sobie to do serca (i bardzo dobrze) lepiej tak Sie starzec nic tak jak robi to Kidman kL. Meg Rayan przez to co zrobiła sobie z twarzą zablokowała sobie kontynuację kariery A przecież w czasach swojej świetności ona miała branie jak Roberts . To samo Courtney Cox. Laura w "wielkich kłamstewkach " . Ale Kurde jak ktoś sie starzeje z godnością to mu zarzucają ze staro wyglada A jak leci w botoks itd to mu dowalają że wygląda jak kabanos z rana. I weź tu dogodz ludziom ;) . I tak źle i tak nie dobrze.

Myszkin_filmweb

Laure odmładzają choćby w "wielkich kłamstewkach " czy "historia małżeńska" świetnie dobrane kreajce i fryzury do tego (już wcześniej wspomniana ) sylwetka. Bo twarz już ma naruszoną zebem czasu Dzieki czemu może coś wyrazić na ekranie. Bo policzki i czoło Kidman już dawno zaniemowiły;)

Widziałas może film "dzikość serca" ? Tam laura wyglada mega sexownie i drapieżnie. Polecam bo to świetne kino, do tego Lyncha które dostało złotą palme za najlepszy film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones