Leonardo DiCaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio

9,0
256 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leonardo DiCaprio

Moim zdaniem powinien dostać co najmniej cztery Oscary za " Co gryzie Gilberta Grape'a" "Wyspa Tajemnic" "Wilk z Wall Street" "Wielki Gatsby" może i nawet pięć wliczając film "Incepcja"

użytkownik usunięty
Alaric_Saltzman

Za Wilka z Wall Street i Incepcję mógłby dostać. O wiele bardziej sobie zasłużył na to ku*ewskie wyróżnienie niż np. Jamie Foxxx

Alaric_Saltzman

Leonardo to dobry aktor z Oscarem za znacznie odbiegającą poziomem od wcześniejszych rolę. Ilość nominacji nie jest żadnym wyznacznikiem tego, czy ktoś sobie na Oscara zasłużył, czy nie. W historii znalazłoby się wielu, którzy mieli nawet większą ilość nominacji niż DiCaprio. Natomiast jeśli trzymać się obecnych czasów, Michelle Williams powoli urasta do takiej wiecznej przegranej. Czy zasługuje na Nagrodę? Chyba jeszcze nie

użytkownik usunięty
tolerancja91

Zapominasz o Amy Adams, która ma chyba nawet jedną nominację więcej niż Williams, tyle że ona też jeszcze na nic nie zasłużyła xD

a fakt :D z tą panią podobnie, nie popisała się IMO niczym szczególnym

użytkownik usunięty
tolerancja91

Wielu ludzi widzi w niej nie wiadomo co, a przecież ona nie dorasta do pięt takiej Sally Hawkins, Rooney Marze, Margot Robbie czy nawet Emmie Stone lub Jessice Chastain. Chyba nawet Jennifer Lawrence wolę bardziej od Adams.

Alaric_Saltzman

W "zlap mnie jesli potrafisz" byl swietny. Rola przez wielowymiarosc glownego bohatera i jego problemy z samym soba trudna do zagrania, a jednak Leonardo dal rade.

Alaric_Saltzman

Ciekawe, nawet bym powiedział, że bardzo ciekawe bo Incepcja i Wyspa Tajemnic to filmy z tego samego roku, Wilk z Walk Street i Wielki Gatsby też, więc zachodzę w głowę jak chcesz/pan chce wycisnąć z dwóch rozdań 4 Oscary dla Leo skoro we wszystkich tych filmach grał on pierwszy plan.

Alaric_Saltzman

Najprostsza metoda aby dostać Oskara jak Leonek : zacząć aktywnie walczyć z globalnym ociepleniem, a najlepiej przekazać kilka razy po skromne dziesięć milionów dolarów na ten zbożny cel a statuetka już się wtedy znajdzie, nawet jak film będzie nieszczególny :-)

Chlor_3

nie inaczej, skoro jego najlepsza dotychczas rola - Arnie'go - nie miała na tę nagrodę szans

Alaric_Saltzman

A moim zdaniem Leo sam powinien stać się... Oscarem.

dustin_maratonczyk

A ja się zastanawiam, że koleś, do którego wzdycha co trzecia babka na tej planecie nie ma żony;-)

JackHolborn

Za duży wybór ;)

majkalipcowa

No tak, oczopląsu można dostać:-)

Alaric_Saltzman

Wilk z Wall Street
Wyspa tajemnic
Infiltracja
Co gryzie Gilberta Grape'a
wliczając w to " Zjawę " DiCaprio powinien już mieć 5 oscarów, ale to, że nie dostał za " Wilka z Wall Street " do końca świata będzie dla Mnie niepojętę.

Alaric_Saltzman

Leo jest naprawdę świetnym i uniwersalny aktorem

Alaric_Saltzman

Od razu 10 albo 100. Już mnie denerwuje to chwalenie pod niebiosa tego, owszem bardzo dobrego aktora, ale pod pewnymi względami przereklamowanego. Już takim geniuszem kina to nie jest. Takie mam zdanie. Ale co ja mogę wiedzieć...

Alaric_Saltzman

bez przesady najwyzej 2 ewentualnie 3 za co ( co gryzie Gilbert..., wilk z Wall Street I ja bym dał za infiltracje Ale 2 na pewno bardzo zasłużył A dostał za według mnie przeciętna rolę w zjawie

Morek1983

Ok,ok. Ale chyba trzeba wyjaśnić sobię to że gdyby taki każdy dobry aktor miał dostawać oscara za 5 ról to nie wystarczy nagród.

Alaric_Saltzman

Aktorzy z USA są słabi, bo to Polska ma najlepszych aktorów na świecie!

Alaric_Saltzman

Tylko widzisz ... zobacz sobie z kim w owych latach konkurował.

Alaric_Saltzman

Zobacz sobie z kim w tamtych latach rywalizował.

Alaric_Saltzman

Wilk z Wall Street? Proszę Cię... Miałby wygrać z Matthew w rewelacyjnym Witaj w Klubie??

Alaric_Saltzman

Moim zdaniem należą mu się przynajmniej trzy: ,, Zjawa , ,,Krwawy diament i ,,Co gryzie Gilberta Grapea?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones