Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 811 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan

że ta aktorka robi z siebę nie wiadomo jaką gwiazde.Praktycznie każdy film w jakim gra, gra nastolatkę zbuntowaną,która ma rywalke w szkole itd.Dosłownie 90% filmów z nią jest takich po drugie,żadnej z jej rul nie zapamiętałem z dobrej strony gdyż w każdym filmie jej gra wygląda tak samo.Ale to też mi nie przeszkadza.Bo np Wody Alen grać specjalnie nie potrafi ale ma jakąś osobowoś.Nigdy nie próbował na siłe zrobić z siebie gwiazdy on poprostu nię jest.A Lindsay to inna sparawa,tak naprawde to jeszcze żadnej dobrej roli nie miała i nazaywać ją gwiazdą zaczyna się stawać zbyt infantylene i nie na miejscu.Małe porównanie Jodie Foster w jej wieku miała za sąbą kilka ról za które można ją było nazywać gwiazdą.TYLE i sorki za bŁĘdy.

Ile filmów z nia oglądałeś???? Bo skoro piszesz że w każdym gra taką samą role to ogladałes może ze 3 filmy... Porównaj sobie jej role np. w Garbim i w Zakręconym Piątku...Ja nie widze żadnego podobieństwa w tych 2 postaciach... Albo np. The Parent trap i Wredne Dziewczyny...
A na jakiej podstawie uwazasz "Robi z siebie nie wiadomo jaką gwiazde"?? Powiedziała gdzieś kiedyś "Ludzie jestem Lindsay Lohan największa gwiazda, najlepsza aktorka i super piosenkarka"?? Sorry, ale ja czytam z nią wywiady i jakoś nigdy nie widziałam żeby się przechwalała...A co do tego że twoim zdaniem Lindsay nie ma osobowosci, to takie rzeczy mogą mówić tylko Ci co ją znają ( np. rodzina czy przyjaciele ), bo skoro nigdy nawet z nią nie rozmawiałeś to nie możesz stwierdzać że nie ma osobowości...

Tinka

ja tam w ogole za tymi maloletnimi aktorkami nie przepadam ale jezeli juz to wole hilary od lindsay. jest sympatyczniejsza. bo ta to ma okropny wyraz twarzy. taki falszywy, ale wiadomo, rude-falszywe:D:D joke;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones