Lindsay Lohan

Lindsay Dee Lohan

7,6
7 812 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lindsay Lohan
wiertaraaa

Czego im zazdrości ? :)A swoją drogą nie wiem czy wiesz , ale Avril długo też szydziła z Hilary :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
guga_buzka

omg czy ty znasz angielski ;/ to z programu Saturday night live gdzie aktorzy przebierają sie za gwiazdy i robią sobie jaja lindsay też nie raz była "parodiowana" po za tym ona sobie z nich nie robila jaj tylko zostła zaproszona do "rozmowy" z nimi ;p

Sidewinder

dobra ....ale kiedy to było ... przecież one juz się dawno pogoziły ...a tak wogule to hilary też niezłe ziułko ... napisała przecież piosenke o links tą haters czy coś takiego ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marekkonsek

Obie są po jednych piniądzach:DD

Ale wolę LiLo:)

wiertaraaa

pogadałeś juz sobie??? wiem ze av jezdzila hil... ale to bylo kiedys a ty konsek to masz przejebane u mnie..

wiertaraaa

jakby co chodzi mi o konska ;))

pozdrawiam

użytkownik usunięty
wiertaraaa

ja słyszałam, że obraża każdą konkurencję. Ale nie w tym programie, o którym tam była mowa gdzies niżej, tylko po prostu ;pp

wiertaraaa

filmy Lids są ok, czego nie powiem o niej samej, za to Hilary wydaje się prywatnie miła i rozsądną osobą, szkoda ze nie gra w jakiś dobrych filmach, szkoda, lepsza z niej idolka niż Lids Brit i Paris

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones