Lionel Messi

Lionel Andrés Messi Cuccittini

8,0
210 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Lionel Messi

Najlepszy!!!

użytkownik usunięty

Messi jest najlepszym z obecnych piłkarzy. A jego talent wciąż rośnie. Myślę, że jest godnym następcą Diega Maradony.

Dassanar

Ale Messi był bardziej zmęczony bo przecież wszystkich przechodził jak chciał a iniest i xavi mu tylko piłki podawali i dlatego

Mati_JCVD

Tylko podawali?? Sądzisz, że wypracowywanie podań i bieganie po całym boisku, szukając możliwych zagrań, jest mniej pracochłonne? Z reguły pomocnicy bardziej się męczą niż napastnicy, bo więcej biegają więc to akurat nieprawda. Messi nie biegał od własnej bramki do bramki przeciwnika, bo oglądałem jego mecze ;p

A np. obrońcy, którzy cały sezon harowali i ostro walczyli? Messi nie ma monopolu na zmęczenie. Jest sportowcem, powinien więc wytrzymać trudy, tak samo jak wszyscy inni.

Dassanar

Ale taka prawda Iniesta czy Xavi nie muszą biegać bo oni mają tak celne i dokładne podania że szok są tak wytrenowani po mistrzowsku a messi biegał po po całym boisku nawet ma taki przydomek " atomowa pchła " ;D

Mati_JCVD

Messi NIE biegał po całym boisku, bo jest napastnikiem ;p

"Ale taka prawda Iniesta czy Xavi nie muszą biegać "

Hehe, wybacz, ale mam wrażenie, że Ty nigdy nie oglądałeś meczów Barcy, tylko się nasłuchałeś od ludzi, bo już twierdzenie, że oni NIE biegali, rozbawia do łez xD

Dassanar

Oglądam mecze barcy owszem może trochę przesadziłem ale sam przyznaj że xavi jest mózgiem całej operacji i ma wspaniałe podania a messi to król i nie zmienisz tego

Mati_JCVD

Nie, Messi to nie król, szczególnie dlatego, że nawet nie ma największej liczby bramek, i, jak mówiłem, słabo gra w kadrze.
Poza tym:

"a messi to król i nie zmienisz tego"

TO ma być rzeczowy argument? Ja Ci mogę napisać, że Rasiak to król i nie zmienisz tego, i moja wypowiedź ma taką samą wartość merytoryczną, jak Twoja xD

Dassanar

Nie porównuj rasiaka do messiego bo messi jest królem bo ma złotą piłkę i to się liczy

Mati_JCVD

To był przykład, którego nie zrozumiałeś.

Powoli, bo widzę, że nie rozumiesz: NIE uważam, że Rasiak jest lepszy od Messiego, tylko ,że Twoje argumenty są po prostu bezsensowne i nie mają cienia konkretów. Dasz mi jakiś sensowny argument wreszcie, czy będziesz ciągle powtarzał, że Messi to król?

Dassanar

http://www.youtube.com/watch?v=WP_zlly5oXU proszę bardzo i zobacz sobie jak wszystkich jezdzi jak chce

Mati_JCVD

Widziałem już to. Drybling to nie wszystko.

Ale, jak już mówiłem, skończmy tą licytację, bo mam dużo do roboty, Ty też masz swoje zajęcia pewnie.

Jeszcze raz pozdrawiam

Dassanar

ok czyli remis z naszej rozmowy cieszę się że się dogadaliśmy . Równiesz pozdrawiam :)

Moim zdaniem Messi już dawno przegonił Maradonę, który strzelił jedną piękną bramkę Anglikom, a poza tym w klubowej piłce nie znaczył tyle, ile znaczy dziś Lionel.

Thommy

Czyli bycie jednoosobową armią? W Barcelonie Messi gra sam - dostaje podanie, okiwa x graczy i strzela bramkę - dopiero gdy strzeli swoje y bramek, wtedy zaczyna podawać. A tutaj masz, jak Twój najlepszy piłkarz świata (nie) strzela karnego - http://www.youtube.com/watch?v=GsDhuYqL_G8

B_janek

Nie tylko Messi jako jeden z wielkich nie strzelił karnego; w historii piłki nożnej było kilku takich, którym też się nie udawało - podobno i Platini i Baggio z bardziej znanych. Nie zgadzam się też, że Messi gra sam; ma wielu świetnych pomocników, zwłaszcza Xavi'ego, Villę czy Iniestę - a to oni podają mu piłki nie rzadko też asystują, kiedy Lionel musi w zasadzie tylko dostawić noge, żeby strzelić. Na pewno jednak jest człowiekiem i może wpadać w dołki formy, ale ja nie znam zawodnika, który tyle sukcesów odniósłby w jednym klubie w tak krótkim czasie. Na koniec zaś dodam, że nie jestem fanem Barcelony, bo od 1999 kibicuję angielskiemu Manchester United:]

Thommy

Heh, no właśnie o to chodzi - ma pomocników, którzy podają mu piłkę, potem on z tą piłką robi, co chce (faktem jest - drybling ma opanowany), kiwa obrońców i strzela gola. Nie mówię, że Messi jest zły - owszem, jest bardzo dobry, ale nie najlepszy w dzisiejszych czasach, a co dopiero w ogóle. W mojej opinii najlepszym piłkarzem świata jest Ronaldhino. A osobiście jakoś nie kibicuję żadnej drużynie w szczególności, ale lubię obejrzeć mecze takich drużyn jak Manchester United i City, Real, FCB i Borussia Dortmund.

B_janek

Ok, możesz mieć swoje zdanie, ale ja jestem ciekawy, czy ten Ronaldinho w ogóle gdzieś jeszcze gra? Bo akurat o nim nie jest specjalnie głośno w ostatnich miesiącach (piszę to bez ironii, żeby było jasne:).

Thommy

Gra, bodaj w Flamengo Rio De Janeiro. Aż przykro patrzeć, szkoda, że już nie gra w Barcelonie...
http://www.youtube.com/watch?v=1QlLZuehOQA&list=FLLhpAdyT3LmSBXkktuCJqoQ&index=2 &feature=plpp_video

Thommy

Kur*** wiecie kto to był Maradona?No chyba nie więc się nie udzielajcie

LadyCrazy_

Ku*a je*ańcu a wiesz kim ty jesteś ?

tomucho77

Kur**a chu** wiem kim ty jesteś...nikim

LadyCrazy_

Mógł bym ci odpowiedzieć w taki sam sposób, ale nie będę się zniżał do twojego g*wnianego poziomu !

tomucho77

No nikt ci się zniżać do mojego poziomu nie każe...
Ps.Nie obchodzi mnie twoje zdanie o mnie...! X-o

Odpowiem wszystkim zamknąć się zawistne debile !!!
Gdy was czytam płakać mi się chce że Polska tak wielka kiedyś stała się teraz krajem imbecyli i zawistników plujących jadem na wszelkich forach.

tomucho77

słuchaj no synek gdy wychodzisz na murawę to ważne jest żeby twoje korki nie weszły w trawę. Imbecylem jesteś ty i piszesz tak bo chyba dorośli ci solidnej roboty nie dali.Jeżeli zrozumiałeś pierwsze zdanie to je mi wytłumacz.Szukaj w kabaretach np. piłkarska gala kabaretowa wywiad po meczu. Przemyśl te słowa

padawan_2

Skoro ty zrozumiałeś pierwsze zdanie to czemu nie wystawiłeś mu żadnej noty ? czyżby ci coś innego weszło gdzieś za głęboko ?

tomucho77

Za głęboko to ty udajesz albo jesteś nierozumnym tępym frajerem albo ślepotą. Napisałem wytłumacz a ty mi z takimi tekstami wyjeżdżasz. Obrażać to możesz swoich kolegów (nie wiem czy jakiś masz) ale wątpię , bo się ich chyba boisz. Mogę ci takie teksty walnąć , że twój pusty i głupi łeb nawet tego nie przyjmie do wiadomości. Jeżeli chcesz konkursu na wyzywanie się na filmwebie (bez przekliniania, tylko proste teksty) to proszę bardzo, ale mnie wyzywać głupku nie będziesz. Odpisz najszybciej jak możesz.

padawan_2

Cóż widzę że się strasznie spinasz gościu. Wiedz że mógł bym ci odpowiedzieć w taki sam chamski sposób jaki ty prezentujesz, ale nie będę się zniżał do twojego poziomu.

W którym momencie zwyzywam ciebie, umiesz czytać ze zrozumieniem przychlaście ?
Mój post kierowałem do wszystkich zawistników którzy wchodzą plują i wyzywają Messiego na FW.

Tak cię boli jego wielkość i geniusz piłkarski że wyzywasz mnie frajerów ? Przyczłapie powiedz tak szczerze o co ci biega ?

tomucho77

wiesz co , może masz rację. Sorry za ten cyrk , ale trochę jestem przybity.

tomucho77

Cyrk? Mój błąd , że tak napisałem . Też lubię Messiego gościu , a jak ci się coś nie podoba to spakuj się na taczki i zjedz z górki.

padawan_2

Dwoma taczkami jednocześnie nie da się zjechać ?

tomucho77

no jak jesteś rozdwojony to nie geniuszu .

padawan_2

Jestem pojedyńczy ! pytam się bo doradziłeś mi tak ... "spakuj się na taczki i zjedz z górki" ... nie da się zjechać jednocześnie na dwóch taczkach, można sobie kark przy tym skręcić.

tomucho77

sorry mój błąd Spakuj się na taczkę i zjedz z górki

padawan_2

... a koło w niej ma być z dętką czy bez ?

tomucho77

Możesz zjechać na sankach kiedy nie ma śniegu lub na taczce kiedy on jest . Pozdro. Napisz od razu jak przeczytasz.

padawan_2

To zdecyduj się taczka czy sanki ?

tomucho77

Taczka , ale bez dętki .

padawan_2

Jesteś masochistą bliźniemu swemu życzysz by poodbijał sobie kości :(

tomucho77

Nie no tak sobie żartuje. Pozdro

padawan_2

Nie piszesz co to znaczy ziom?

tomucho77

taki żart

Fakt że kurdupel gra dobrze , a nawet ta jego panna jest całkiem apetyczna ( w normalnych warunkach pewnie by się na takiego kurdupla zmelała co najwyżej) ale zeby zaraz lepszy od diego?

Maradonkę to już dawno przegonił, moim zdaniem ten ćpun nie powinien być nawet w pierwszej 10-tce najlepszych piłkarzy na świecie

Immortal_Stasin

Mam nadzieję że wiesz co oznacza słowo "ćpun" i potrafisz to udowodnić przed sądem ?

tomucho77

a co masz coś na mnie ? potrzebuję adwokata ?

Immortal_Stasin

Jeszcze jeden taki post jak powyżej i będziesz potrzebował adwokata.

tomucho77

Wolność słowa , chyba o tym zapomniałeś

Immortal_Stasin

A ty nie zapominaj że pomówienia są karalne.

tomucho77

buahahahahaa, ok, świat jest chory

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones