Liroy

Piotr Marzec

7,6
108 ocen muzyki
powrót do forum osoby Liroy

Liroy był jaki był lubił przeklinać dużo w swoich kawałkach ale miał też rap z przekazem taki jak był na albumie ‘’Dzień szakala Bafangoo cz.2’’ albo ‘’Alboom’’ czy ‘’ L’’ tak miał dobre też teksty no cóż na albumie ‘’Besceller’’ może i trochę przesadził i pojechał po bandzie ale miał też coś do przekazania lubię jego kawałki no cóż było z nim różnie a to nawijał aby zle o kościele albo o tym że lubi sex i chce mu się bardzo Bara Bara albo że ma dwie ręce i dwie nogi i tak dalej ;).No cóż albo ten kawałek o Grabarzu też był dobry no ogólnie to nie taki zły raper był.Dla mnie dobre miał teksty lubię go bo w końcu to jeden z twórców rapu w Polsce dzięki niemu możemy słuchać tej muzyki w Polsce.Zresztą działał jak was nie było jeszcze na świecie to już nagrywał swoje dema .Ten człowiek nagrał jeden z 1 legalnych albumów polskich jeszcze ludzie słuchali disco polo jakiegoś a on wydał Alboom to nikt nie wiedział jeszcze co to jest rap i hiphop i nie mogli znieść tych wulgaryzmów było przecież tak że go policja zdięła ze sceny podczas koncertu bo nie było to jeszcze takie modne jak teraz że każdy sobie nagrywa co chce i jak chce .Tak więc jedyny polski raper który jako pierwszy nawijał po angielsku jako Pm Cool Le no cóż jednak jak Liroy tak zapamiętam go .No cóż szkoda że odszedł ale już ma swój wiek ;(.A był taki młody jak nagrywał Scyzoryka z Wyp3 echhh przecież Borixon z nim jeździł po koncertach ,albo ten ostatni ich album.Naprawdę miał dobry talent no cóż trochę był zboczuch i miał świńskie te teksty niektóre ale umiał także nauczyć czegoś.Pamiętam że także miał dobre dissy ja go nie oceniam że to jakiś karzeł bo jest mały ;(.Ma taki wzrost i już Napoleon Bonaparte był też mały a ilu rzeczy dokonał i jak wiele zrobił .Tak więc co do Liroya to gnojki go oceniaja po dissie antyliroy co to były jakieś zgrywy i zrobione dla żartów tylko przez Nagły Atak Spawacza i Peję a ludzie uważali to za prawdę jak spawacze mówili potem że to było tylko w celach zrobionych dla jajec .Tak więc może i tam Peja potem kontynuował dissowanie Liroya ale i tak ja tam słucham tego rapera.
Dla mnie nie ma żadnego dissu to była jakaś zabawa i nie ma co do tego wracać Liroy i tak będzie legendą rapu w Polsce no bo jeden z najlepszych .To nie można mówić że jakiś słabiak bo wiele zrobił dla hiphopu w Polsce .

Kinematograf

Dokładnie Liroy do legenda polskiego rapu

Kinematograf

to jest prawdziwy raper a nie przykładowo MEZO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones