Logan Lerman

Logan Wade Lerman

7,9
20 419 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Logan Lerman

Wg. mnie Logan świetnie nadaje się na rolę Holdena, jeśli ktoś postanowiłby zekranizować
"Buszującego w zbożu" :D co sądzicie? Kogo jeszcze byście dodali do obsady?

alice_zmierzch

wow rewelacyjny pomysł ! :D

alice_zmierzch

Dziękuję:)) świetnie by było gdyby zekranizowali książkę!

alice_zmierzch

Moim zdaniem też byłby idealny. On jakoś pasuje do ról wrażliwców i outsiderów :)

alice_zmierzch

byłby idealny, racja! :)

alice_zmierzch

w 100% masz racje! :) Byłby idealny do tej roli.

użytkownik usunięty
alice_zmierzch

Niestety ta książka nie zostanie zekranizowana. Autor nie zgodził się na przenoszenie na ekran jakichkolwiek jego powieści.

alice_zmierzch

W punkt! Buszujacy w zbożu jest moją ulubioną książką i oglądając Charliego miałam podobne odczucie olśnienia i zafascynowania, więc również widzę go w tej roli.

alice_zmierzch

Polecam "Wzburzenie" wg prozy Philipa Rotha - to historia o pewnym żydzie, który nie chce być Żydem, chce być sobą. Czyli Philip Roth ("Piętno", "Amerykańska sielanka") w pełnej krasie:-) Plus Ameryka lat 50., trzeszczący w posadach purytanizm (w tej roli Sarah Gadon:-), wojna w Korei, Bertrand Russell odbiera Nobla ("Dlaczego nie jestem chrześcijaninem")...
Daje do myślenia!
https://www.filmweb.pl/film/Wzburzenie+-+Opowie%C5%9B%C4%87+o+dojrzewaniu-2016-7 32013

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones