Mädchen Amick

Mädchen E. Amick

8,0
7 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mädchen Amick

Nie dało jej się nie zauważyć. Oglądałam z nią kilka filmów,jednak najbardziej mimo wszystko pamiętam ją z "Lunatyków" oraz "Miasteczka Twin Peaks".. Szkoda,że ten czas tak szybko leci ;)

Baby_Black27

ja nie mogę zapomnieć jej z californication.. pod koniec ktoregos odcinka jak umowiła sie w knajpie z hankiem

rozpuszczone blond lekko kręcone włosy.. świetna kiecka i ten uśmiech zwala z nóg...

w następnym odcinku już miała ciemniejsze włosy i wyglądała zdecydowanie inaczej aż wracałem do tego odcinka i porównywałem czy to ta sama aktorka :P

wystąpiła również w układach w 2 odcinku 3 sezonu ledwo ja poznałem.. w blond wygląda zdecydowanie lepiej.. :)

p3ps1

Ja ją jednak wolę w ciemnych włosach ;)

użytkownik usunięty
Baby_Black27

Kiedyś była śliczna...teraz jest piękna! W Californication nie mogłam wzroku od niej oderwać! Zdecydowanie najlepsza "niedoszła" dziewczyna Hanka na równi z Karen! :)

Baby_Black27

Nie przesadzaj, że jej tak upływ czasu zaszkodził - w "Californication" nadal jest piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones