Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Udaje w "Kryminalnych" super dorosłego agenta, a tak naprawde to pod tą bródką kryje się dzieciak 15-letni. On wygląda uważam, że za dziecinnie na takie poważne wyzwania.

W_B_

...podkreślam, że to nie to żebym coś miał do Niego lub Jego gry ale denerwuje mnie ten oto fakt (moja opinia...) powinien zostać na etapie "Samożycie - Knapika" i "Na dobre i na złe - kolegi Agnieszki"

użytkownik usunięty
W_B_

nie chrzań. Matt Damon też wyglądał bardzo młodo jak grał w Tożsamości Bourna, napewno nie na swoje 30 lat, ale nikt nic nie mówił. A Zakościelnemu naprawde nieźle wychodzi gra w serialu "Kryminalni", choć trzeba przyznać , że naprewno jest jeszcze co poprawić. Ten chłopkak ma potencjał

Widzę że nie szanujesz czyjegoś zdania tylko starasz się taką osobę, która ci się sprzeciwia tylko zglebić i opluć... gratuluję super inteligencji.

W_B_

Jesteś rzeczywiście super skoro nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania. Tylko, że ja mówie o tobie W.B. Nie piszę "tobie" z dużej litery bo chamów nie szanuję.

Loolly

oo ooo ... ... chamów a w czym ci się wydałem taki co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones