Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 310 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

1/10

użytkownik usunięty

Drewno po prostu.

No tak się jakoś złożyło, że drewienko z niego. Dam mu, na pocieszenie 2/10.

davinci_l

a ja 6/10... i nadal będę bronić tego, że on takim ostatnim drewnem nie jest...co prawda długo na tym świecie to ja jeszcze nie żyję i o aktorstwie pojęcia nie mam, ale jak dla mnie mnie na jego tle najgorzej wychodzą Mroczki i inne podobne Cichopki...
''Rodzinne show'', w którym wystąpił u boku Stenki i Globisza. Fajnie zagrał, przynajmniej dla mnie,[wiadomo, nie musi się wszystkim podobać].
Głupi przykład ''Kryminalni''. Konflikt Brodeckiego<Zakościelny> i Dumicza<Maćkowiak>. Jednym podobał się policjant, innym prokurator. I jeżeli o mnie chodzi, w serialu wolałam Brodeckiego, więc moim zdaniem obaj rolę zabrali na prawdę dobrze...bo osobiście wolę Kamila Maćkowiaka jako aktora... nie wiem czy ktokolwiek zrozumiałam sens tego, co napisałam, bo zagmatwałam to strasznie, ale po prostu nie umiem tego bardziej logicznie wytłumaczyć.
''Czas honoru''- nie wiem jak innym, ale mi serial się podobał.


A żeby nie było, nie jestem kolejną plastikową lalą, zachwycająca się jego wyglądem, a normalną dziewczyną, która jeżeli ogląda dajmy na to głupawe komedie romantyczne, osobiście wolę w roli głównej widzieć Zakościelnego niżeli wyżej wymienionych braci bliźniaków czy też Wesołowskiego.

Pozdrawiam Olga M.M ;)

No drewnem nie jest, ale ideałem też nie. Dałam mu 5/10, tak po połowie. Kiedyś go lubiłam, a teraz nie za bardzo. Ale ma fanki ;)

użytkownik usunięty

stanowczo słaby aktor role w których go widziałem tez były fatalne ...złą roka + kiepski aktor = ogolnie kiepskie kino...Stanowczo klasa B

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones